Dodaj do ulubionych

Ten faszystowski PIS...

28.07.10, 17:06
No sprawdźcie to, napisałem, że Norwedzy chcący zabrać Nobla naszemu
bohaterowi z pewnością mają coś do czynienia z pisowcami i zaraz na
oślą ławkę trafiłem. Ten PIS to faszyzm!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka