czat_elnik 28.07.10, 17:06 No sprawdźcie to, napisałem, że Norwedzy chcący zabrać Nobla naszemu bohaterowi z pewnością mają coś do czynienia z pisowcami i zaraz na oślą ławkę trafiłem. Ten PIS to faszyzm! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj