Dodaj do ulubionych

Pan prezes trybunalski

07.10.10, 16:12
Gazociąg do Trybunału?

Parlamentarzyści PiS domagają się od rządu działań, które doprowadzą do zmiany przebiegu Gazociągu Północnego tak, by nie ograniczał rozwoju polskich portów. Jeśli ich nie będzie, nie wykluczamy wniosku do Trybunału Stanu - powiedział poseł Joachim Brudziński.

Ciekawi mnie tylko, jak rząd ma tą trasę zmienić?

- Jeżeli nie będzie reakcji w najbliższym czasie, jeżeli nie będzie determinacji pana premiera Donalda Tuska i ministrów jego rządu w sprawie walki z konsorcjum Nord Stream w interesie rozwoju portu Szczecin - Świnoujście w perspektywie kolejnych miesięcy, kolejnych lat, to nie wykluczamy wniosku do Trybunału Stanu - powiedział dziennikarzom Brudziński.

Premier powinien niezwlocznie udać się w stroju maskującym do siedziby Nord Stream i wysadzić ją w powietrze, czy też walka ma przebiegać nieco inaczej?
Obserwuj wątek
    • mariner4 Największe dopuszczalne zanurzenie statku 07.10.10, 16:29
      w Cieśninach Duńskich to 15 m.
      A ile będzie dopuszczalne zanurzenie nad rurociągiem?
      Od tego trzeba zacząć.
      M.
      • strikemaster Re: Największe dopuszczalne zanurzenie statku 07.10.10, 16:50
        Gdyby rurociąg blokował żeglugę, na pewno by nie powstał, nawet bez ingerencji Tuska i trybunalskiego.
      • klara551 Re: Największe dopuszczalne zanurzenie statku 07.10.10, 17:07
        Zacząć trzeba od tego kto miał władzę w RP jak gazociąg był w fazie uzgadniania.Tylko ,że ówczesny min. spraw zagranicznych tańcował,a od gospodarki miał inne sprawy na głowie niż uzgadnianie jakichś tam zagranicznych projektów.
    • sas125 Re: uwaga na osla lawke 07.10.10, 16:37
      wzyecial podobny tekst ,dlaczego ....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka