pis_da_deby
19.12.14, 15:25
Tomasz Kaczmarek oskarżony o przekroczenie uprawnień podczas czynności operacyjnych podczas pracy w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Kłopoty "agenta Tomka" mają związek m.in. ze sprawą "wilii Kwaśniewskich". Grozi mu do 8 lat więzienia.
wiadomosci.onet.pl/kraj/agent-tomek-oskarzony-klopoty-tomasza-kaczmarka-po-sprawie-willi-kwasniewskich/9gsqs
Mlody jest. Ma czas zeby posiedziec.