Dodaj do ulubionych

Agent Tomek

19.12.14, 15:25
Tomasz Kaczmarek oskarżony o przekroczenie uprawnień podczas czynności operacyjnych podczas pracy w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Kłopoty "agenta Tomka" mają związek m.in. ze sprawą "wilii Kwaśniewskich". Grozi mu do 8 lat więzienia.

wiadomosci.onet.pl/kraj/agent-tomek-oskarzony-klopoty-tomasza-kaczmarka-po-sprawie-willi-kwasniewskich/9gsqs
Mlody jest. Ma czas zeby posiedziec.

Obserwuj wątek
    • alistair-p Re: Agent Tomek 19.12.14, 15:29
      Tomuś i Hofman mogą zrobić w pierdlu karierę,a zwłaszcza Hofman,z dużą praktyką u Jarosława K.
      • porannakawa01 Re: Agent Tomek 19.12.14, 17:25
        Sam z siebie przekroczył prawo tym działaniem czy też ktoś mu dał takie zlecenie i przyzwolenie?
        Nazwisko jakieś?
    • mariner4 A zleceniodawcy? 19.12.14, 17:42
      Kaczor i Ziobro?
      M.
      • porannakawa01 Re: A zleceniodawcy? 19.12.14, 18:25
        mariner4 19.12.14, 17:42
        Kaczor i Ziobro?
        M.

        Ich nie tkną!
        Gdyby za to tylko to musieliby i za większe przekręty i mafijne działania.
        Giertych wezwał Seremeta a Seremet ma to w dooopie.
        On na niej zasiada i nie może ruszyć bo gdyby tylko oderwał - poleciałby!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka