Dodaj do ulubionych

"Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie widział

05.06.20, 00:02
Znowu sobie kulas w sejmie pofolgował. Oczywiście żadnej reakcji marszałka sejmu. Idealnie przed wyborami.
Kultura i pojednanie.
Obserwuj wątek
    • m.y.q.2 Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 00:58
      Marszałek sejmu słyszał jedynie Borysa Budkę, prawe ucho pewnie miał zatkane.
      Może butapren mu zaczopował.
    • margit49 Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 06:12
      boblebowsky napisał:

      > Znowu sobie kulas w sejmie pofolgował. Oczywiście żadnej reakcji marszałka sejm
      > u. Idealnie przed wyborami.
      > Kultura i pojednanie.
      >
      bo w sejmie, tak, jak "na ulicach i w mieszkaniach duch miłości się wyłania", i znowu za sprawą rzeczonego kulasa
    • eiran Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 07:21
      Na wypadek, gdyby ktoś chciał zaprzeczać:

      twitter.com/tomwu74/status/1268646878045966336
      • taniarada Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 09:54
        eiran napisał:

        > Na wypadek, gdyby ktoś chciał zaprzeczać:
        >
        > twitter.com/tomwu74/status/1268646878045966336
        >
        Sam widzisz .Kaczyński znów jednym słowem rozwalił system. Powinien być idolem nastolatków.🤣
        • eiran Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 09:57
          Na razie najbardziej się nim zachwycają niedorozwoje.
      • pkt4a Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 21:49
        Jaro , daaajesz ... hahaha
        Nerwowy cosik w przededniu przegranej :))))

        ------------------------------------------
        arbitror.pl/produkt/duda-i-jego-tajemnice/
    • lumpior Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 08:47
      Ot "najwyższa półka",katolik,który to już raz poniża,ubliża,kpi,gnoi? Obstawiony przez mu podobnych,zwolenników i wyborców,wsparcie kleru,ot "dobra zmiana".Kaczyzm to zaraza.
      • taniarada Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 10:02
        lumpior napisał:

        > Ot "najwyższa półka",katolik,który to już raz poniża,ubliża,kpi,gnoi? Obstawion
        > y przez mu podobnych,zwolenników i wyborców,wsparcie kleru,ot "dobra zmiana".Ka
        > czyzm to zaraza.
        >
        Zaraza to była komuna.Skończył się czas nawadniania policzka .Ile można.
        • lumpior Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 10:10
          taniarada napisał(a):

          > lumpior napisał:
          >
          > > Ot "najwyższa półka",katolik,który to już raz poniża,ubliża,kpi,gnoi? Obs
          > tawion
          > > y przez mu podobnych,zwolenników i wyborców,wsparcie kleru,ot "dobra zmia
          > na".Ka
          > > czyzm to zaraza.
          > >
          > Zaraza to była komuna.Skończył się czas nawadniania policzka .Ile można.

          taniarada:

          W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce. //
    • borrka Prezent dla opozycji od jarka 05.06.20, 08:48
      Na takie wypowiedzi, to ja mogę sobie pozwolić, nie prezes partii rządzącej.
      Świadczy o niezrównoważeniu psychicznym kulawego.
      • pies.na.czarnych Re: Prezent dla opozycji od jarka 05.06.20, 12:10
        borrka napisał:

        > Na takie wypowiedzi, to ja mogę sobie pozwolić, nie prezes partii rządzącej.
        > Świadczy o niezrównoważeniu psychicznym kulawego.
        >
        >
        >
        >
        Jarosław Kaczyński zaatakował również kiedyś Agnieszkę Pomaskę z PO. Podczas blokady mównicy sejmowej przez opozycję 16 grudnia 2016 krzyknął do niej „Idź do diabła”, a parę godzin później zabrał jej telefon komórkowy i rzucił go na ziemię.
    • taniarada Inaczej nie można tego nazwać 05.06.20, 09:01
      boblebowsky napisał:

      > Znowu sobie kulas w sejmie pofolgował. Oczywiście żadnej reakcji marszałka sejm
      > u. Idealnie przed wyborami.
      > Kultura i pojednanie.
      >
      Piszesz o kulturze ,a wyzywasz od kulasa. Skandalu nie będzie ponieważ dla większości Polaków cała klasa polityczna z małymi wyjątkami to jedna hołota.
      Tym samym Prezes Kaczyński dokonał pewnej krytyki wobec własnej frakcji parlamentarnej a może i wobec siebie.
      Słowo pochodzi od gołoty czyli szlachty bez ziemi i słusznie bo oni wszyscy stracili z nią kontakt już dawno.Amen.
      • x2468 Re: Inaczej nie można tego nazwać 05.06.20, 14:50
        W czy gorszy jest "kulas" o "ryzego"?
    • horpyna4 Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 09:06
      Skoro dawno nie widział, to widocznie nie używa lustra.
      • taniarada Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 09:59
        horpyna4 napisała:

        > Skoro dawno nie widział, to widocznie nie używa lustra.
        Mogę pożyczyć posłowi Budce słownik synonimów. Naprawdę uszy więdną od tego "skandaliczne" i "niewyobrażalne". Są też inne słowa, ale to wymaga wysiłku. Jak się cały dzień wrzeszczy i biega to trudno poszerzyć zasób słów.
    • lumpior Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 09:22
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26005507,jadwiga-emilewicz-jaroslaw-kaczynski-nie-zrobil-niczego-niestosownego.html#s=BoxOpImg8
      • taniarada No i ? 05.06.20, 09:57
        lumpior napisał:

        > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26005507,jadwiga-emilewicz-jaroslaw-kaczynski-nie-zrobil-niczego-niestosownego.html#s=BoxOpImg8
        >
        Kaczyńskiemu i spółce należy się specjalny dodatek za obcowanie z taką opozycją.Amen.
        • x2468 Re: No i ? 05.06.20, 14:46
          Czerpia ten dodatek pelnymi wiadrami, rodziny i znajomych Szumowskich, Kaczynskiego, Morawieccy itd. Polskie Spolki Skarbu pod rezymem pis stracily miliardy na swojej wartosci.
      • boblebowsky Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 10:09
        lumpior napisał:

        > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26005507,jadwiga-emilewicz-jaroslaw-kaczynski-nie-zrobil-niczego-niestosownego.html#s=BoxOpImg8
        >


        Szybko się Jadźka nauczyła jak kacze kupsko wcinać z uśmiechem. Obrzydlistwo.
    • rzewuski1 Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 09:52
      "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie widział"

      Powinien częściej patrzeć w lustro.
      • taniarada Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 10:01
        rzewuski1 napisał:

        > "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie widział"
        >
        > Powinien częściej patrzeć w lustro.
        >
        > Koleżanka jak wyżej już to napisała.Nie zdążyła się uczesać.
    • boblebowsky No i classico 05.06.20, 10:12
      Od rana brudne pisiory opowiadają dziennikarzom, że wszystkiemu winna jest opozycja.
      • taniarada Re: No i classico 05.06.20, 10:18
        boblebowsky napisał:

        > Od rana brudne pisiory opowiadają dziennikarzom, że wszystkiemu winna jest opoz
        > ycja.
        Czyli co?
        J.Kaczyński nazywa posłów opozycji „chamską hołotą”.Szacunek Panie Prezesie za tak delikatne sformułowanie
    • stanpan To nie pierwsze chamstwo tego chama 05.06.20, 10:22
      Pierwsze miało miejsce, kiedy to po o mal nie wygranych przez niego wyborach prezydenckich, które przegrał o przysłowiowy Picznyj kłak, a zaszedł tak dlatego tylko dzięki doskonałej kampani wyborczej na czele której stała pani Kluzik Rostkowka, która potem przeszła z PiS do PO
      Otóż wtedy szli naprzeciw siebie korytarzem sejmowym, ona z jednej strony, a cham z drugiej i wtedy on, zeby jej nie powiedzieć dzień dobry w momencie kiedy się wymijali odwrócił głowę w bok udając, ze jej nie zauważył.
      A to jescze nie koniec. Pamiętam też takie zdarzenie kiedy panprezydent Cuda idąc obok niego wycagnął w jego kierunku rękę by się przywitać, a wtedy cham też udał, ze jej nie widzi!!!
      Żeby być chamem to niekoniecznie trzeba się za zadupiu urodzić, chamstwo się wynosi z domu rodzinnego, to kwestia wychowania i kultury osobistej rodziców.


      >
    • man_sapiens Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 10:31
      Tusk podsumował Jarosława K. jednym zdaniem
      twitter.com/donaldtusk/status/1268804882234040321
      • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 10:47
        👍 Jak zwykle w punkt.
      • taniarada Przeczytaj co mu tam odpisali 05.06.20, 11:01
        man_sapiens napisał:

        > Tusk podsumował Jarosława K. jednym zdaniem
        > twitter.com/donaldtusk/status/1268804882234040321
        Wiesz co zostało Tuskowi ? Twitter. Jedno z nich .
        Mariusz
        @MarioJaga1985
        ·
        1 g
        Polacy uważają, że prezes użył bardzo delikatnych słów...🤣
        • pies.na.czarnych Re: Przeczytaj co mu tam odpisali 05.06.20, 11:05
          W Piekle będzie się smażył i ty razem z nim.
          • margit49 Re: Przeczytaj co mu tam odpisali 05.06.20, 12:29
            Właśnie tak
    • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 10:35
      Taki spokojny ciepły staruszek. Żentelmen w każdym calu.
    • taniarada Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 10:36
      Ordynarna opozycja atakująca prof. Szumowskiego za pomoca szm... Wyborczej który dla lobbystów szuka haków bo Szumowski chce budować DLA POLSKI FABRYKĘ OSOCZA, tvn wam tego nie powie bo to interesy wspólne. Prof. Szumowskiemu grozi to samo co śp. Lechowi za pomoc Gruzji.
      • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 10:46
        Al Capone budował fabryki Whisky i pacz pan niewdzięcznicy posadzili go wynajdując jakieś bzdety:) podatkowe.
      • boblebowsky Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 10:58
        taniarada napisał(a):

        ... Szumowski chce budować DLA POLSKI FABRYKĘ OSOCZA
        > , tvn wam tego nie powie bo to interesy wspólne. Prof. Szumowskiemu grozi to sa
        > mo co śp. Lechowi za pomoc Gruzji.

        Tak samo z bratem wybudują jak wprowadzili nowe leki po 9 latach i 300 mln grantów:))
      • man_sapiens Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 11:10
        taniarada napisał(a):

        > Ordynarna opozycja atakująca prof. Szumowskiego za pomoca szm... Wyborczej któr
        > y dla lobbystów szuka haków

        Ordynarne miliony, którymi opozycja atakuje Szumowskiego.
        Za czasów Szumowskiego ponad 200 milionów dla brata Łukasza Sz. Oczywiście ten brat dostanie w przyszłym roku Nobla w medycynie za wspaniałe rezultaty badań, chyba tajnych, bo ich nikt nie widział.
        Ale to ordynarny drobiazg, tylko 1/10 ordynarnych 2 miliardów, które w tym roku otrzyma TVPropaganda.

        > bo Szumowski chce budować DLA POLSKI FABRYKĘ OSOCZA
        > , tvn wam tego nie powie bo to interesy wspólne.

        Ile milionów obiecał Szumowski instruktorowi narciarskiemu za tą fabrykę? A może raczej handlarzowi bronią?

        > Prof. Szumowskiemu grozi to samo co śp. Lechowi za pomoc Gruzji.

        Szumowskiemu lot do Smoleńska będzie organizować Suski a nadzorować przebieg lotu Jarosław K.? Nie wierzę.
        • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 11:18
          > > bo Szumowski chce budować...

          Wielu Polaków chce.
      • oczyszerokozamkniete66 Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 06.06.20, 07:29
        świnie u koryta - co wymagać i od kogo?
    • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 10:43
      Terlecki! Ty świrze.
      tvn24.pl/polska/awantura-w-sejmie-ryszard-terlecki-o-slowach-jaroslawa-kaczynskiego-o-holocie-4603268
      • taniarada Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 10:51
        pies.na.czarnych napisała:

        > Terlecki! Ty świrze.
        > tvn24.pl/polska/awantura-w-sejmie-ryszard-terlecki-o-slowach-jaroslawa-kaczynskiego-o-holocie-4603268
        Nowacka jak zawsze pajacuje?Jej mama ,to przynajmniej byla kobieta z klasa? Ty nie masz tej klasy.
        • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 11:03
          Terlecki to dopiero ma klase.
        • man_sapiens Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 11:13
          taniarada napisał(a):
          > Nowacka jak zawsze pajacuje?Jej mama ,to przynajmniej byla kobieta z klasa? Ty
          > nie masz tej klasy.

          Dla taniej ... ból córki, która nie mogła w rocznicę śmierci odwiedzić grobu matki to pajacowanie.
          Chamska hołota. Wyjątkowo tania ... .
    • pies.na.czarnych Re: Rzadko odpisuję takim jak ty 05.06.20, 10:48
      Złodziejowi nerwy puściły.
    • boblebowsky Nie rozśmieszaj mnie 05.06.20, 10:51
      Ależ oczywiście, że odpowiadasz, co więcej srasz nienawiścią prawie w każdym wątku i jeszcze mnie określasz mianem hejtera. Typowe dla zdebilałych fanów Jareczka, którzy tak jak on przypisują swoje najgorsze cechy przeciwnikom.
      A czapki niewidki nie założyłem ci jeszcze na ten durny łeb bo zwyczajnie mnie bawisz.
      EOT.
      • taniarada Widać twoje wykształcenie 05.06.20, 10:56
        boblebowsky napisał:

        > Ależ oczywiście, że odpowiadasz, co więcej srasz nienawiścią prawie w każdym wą
        > tku i jeszcze mnie określasz mianem hejtera. Typowe dla zdebilałych fanów Jare
        > czka, którzy tak jak on przypisują swoje najgorsze cechy przeciwnikom.
        > A czapki niewidki nie założyłem ci jeszcze na ten durny łeb bo zwyczajnie mnie
        > bawisz.
        > EOT.
        Co tu więcej pisać.
    • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 11:01
      Jadźka sobie stała i rozmawiała podczas wystąpienia Nowackiej i wcale jej nie przeszkadzała, a Kulawy jest święty i nic takiego nie mógł powiedzieć
      tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-jan-spiewak-ulaskawiony-przez-prezydenta-4603157
      • boblebowsky Mylisz się 05.06.20, 11:03
        Jadźka dziś rano powiedziała, że po prostu nic nie słyszała:))

        pies.na.czarnych napisała:

        > Jadźka sobie stała i rozmawiała podczas wystąpienia Nowackiej i wcale jej nie p
        > rzeszkadzała, a Kulawy jest święty i nic takiego nie mógł powiedzieć
        > tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-jan-spiewak-ulaskawiony-przez-prezydenta-4603157
        • pies.na.czarnych Re: Mylisz się 05.06.20, 11:06
          Baba głucha, albo cholera nie słucha :)
    • boblebowsky Jest oficjalne stanowisko rzecznika 05.06.20, 11:16
      Zwalił całą winę na opozycję i stwierdził, że trzeba rzeczy nazywać po imieniu. Krótko mówiąc chamstwo się konstytuuje.
      • pies.na.czarnych Re: Jest oficjalne stanowisko rzecznika 05.06.20, 11:20
        Zandberg
        tvn24.pl/wybory-prezydenckie-2020/jaroslaw-kaczynski-o-chamskiej-holocie-adrian-zandberg-komentuje-slowa-prezesa-pis-4603173
      • boblebowsky i cała konferencja 05.06.20, 11:45
        Tępa dzida Czerwińska, próbuje dorównać wodzusiowi. Absolutny top bezczelności.
    • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 12:04
      Na słowa prezesa Kaczyńskiego, odpowiedziała wyraźnie poruszona Barbara Nowacka. Zaczęła tak: „Lepsizm pana prezesa słyszałam już parę razy, wtedy, kiedy wchodził na ten cmentarz, na który ja wejść nie mogłam”.
      oko.press/chamska-holota-kaczynski-obrazil-opozycje-w-sejmie-odpowiedz-nowackiej-moze-przejsc-do-historii/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2PtfN0pLeitVrI1qA428j8U0NVapjeOLXoECHPu2PFaphPcKderpprpHY#Echobox=1591312803
      • boblebowsky Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 12:54
        pies.na.czarnych napisała:

        > Na słowa prezesa Kaczyńskiego, odpowiedziała wyraźnie poruszona Barbara Nowacka
        > . Zaczęła tak: „Lepsizm pana prezesa słyszałam już parę razy, wtedy, kie
        > dy wchodził na ten cmentarz, na który ja wejść nie mogłam”.
        > oko.press/chamska-holota-kaczynski-obrazil-opozycje-w-sejmie-odpowiedz-nowackiej-moze-przejsc-do-historii/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2PtfN0pLeitVrI1qA428j8U0NVapjeOLXoECHPu2PFaphPcKderpprpHY#Echobox=1591312803

        Oglądałem wczoraj na żywo. Uważam jednak, że nie gorsza jest dzisiejsza zmasowana obrona Jareczka, apogeum bezczelności.
        • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 13:07
          Reakcja wściekłych psów zapędzonych w kozi róg.
    • pies.na.czarnych Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 14:34
      https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/102923077_3832912380083635_439254624713572352_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=825194&_nc_ohc=b_7c8vMh3lQAX9OcUAS&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=3a6ef396da6dfa8d4cd55e20dd1178ff&oe=5F00A3BD
      • x2468 Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 15:22
        Chamska holota- zszczekal pis.
        Tylko Biereckiego brakuje:
        tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjecie-v594wr-sejm-4603239/alternates/LANDSCAPE_840
    • x2468 Re: Rzadko odpisuję takim jak ty 05.06.20, 15:12
      Camska holota sie cieszy z niepelnosprawnosci umyslowej swojego szefa:
      https://tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjecie-v594wr-sejm-4603239/alternates/LANDSCAPE_840
    • stanpan A tymczasem w Qrwizji na wizji, że to nie prawda, 05.06.20, 15:14
      że panprezes to powiedział!!!
      A na pasku:
      SEJMOWE PROWOKACJE OPOZYCJI
      >
    • jureek Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś nie wid 05.06.20, 17:04
      Komentarz Zandberga:
      "Za każdym razem, gdy PiS jest w kłopotach, wychodzi Kaczyński, kogoś obraża, na kogoś nakrzyczy, zachowa się wulgarnie - a my wszyscy zaczynamy rozmawiać o tym, zamiast o tym, co jest dla PiS-u niewygodne.
      Dlatego nie będę zajmować się popisami Kaczyńskiego - przecież tylko o to mu chodzi. Są ważniejsze pytania: co z 20 miliardami, których zabraknie w NFZ? Co z bezpieczeństwem personelu medycznego?"

      www.rp.pl/Razem/200609581-Zandberg-Kaczynski-robi-to-specjalnie-zmienia-temat.html

      No i jak widzę, forum Kraj też udało się Kaczyńskiemu wkręcić.
      • eiran Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 17:14
        To chyba, zdaniem Zandberga, uczestnikiem zmowy jest Budka, bo "mordy zdradzieckie" też się prezesowi wyrwały bezpośrednio po słowach Budki.
      • boblebowsky Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 17:22
        Też tego nie łykam. Próbuje dorobić jakąś teorię o strategii, a kwestia jest czysto emocjonalna.
        • taniarada Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 17:29
          boblebowsky napisał:

          > Też tego nie łykam. Próbuje dorobić jakąś teorię o strategii, a kwestia jest cz
          > ysto emocjonalna.
          Ty szczególnie nie powinieneś tego łykać .Przecież hołota masz w sygnaturce.
          • boblebowsky Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 17:35
            taniarada napisał(a):

            > boblebowsky napisał:
            >
            > > Też tego nie łykam. Próbuje dorobić jakąś teorię o strategii, a kwestia j
            > est cz
            > > ysto emocjonalna.
            > Ty szczególnie nie powinieneś tego łykać .Przecież hołota masz w sygnaturce.


            No, w końcu pisowski kołtun zrozumiał znaczenie mojej sygnaturki i jej cudzysłów. Tak, tak, hołotą nie po raz pierwszy mnie nazwał ten szczur. Z jego ust to jak komplement.
        • jureek Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 17:47
          boblebowsky napisał:

          > Też tego nie łykam.

          Nie łykasz? No to pokaż te wątki forumowe o brakujących miliardach dla ochrony zdrowia, czy o innych problemach rzeczywiście ważnych dla ludzi? Większość jest o naparzaniu się między PiS i PO.
          • boblebowsky Re: "Takiej hołoty chamskiej" dawno Jaruś 05.06.20, 17:50
            jureek napisał:

            > boblebowsky napisał:
            >
            > > Też tego nie łykam.
            >
            > Nie łykasz? No to pokaż te wątki forumowe o brakujących miliardach dla ochrony
            > zdrowia, czy o innych problemach rzeczywiście ważnych dla ludzi? Większość jest
            > o naparzaniu się między PiS i PO.


            Ale, że osso sieee rossschoozzziii ?>?>?
          • taniarada Tu masz racje ale trzeba zrozumieć Kaczora 05.06.20, 20:15
            jureek napisał:

            > boblebowsky napisał:
            >
            > > Też tego nie łykam.
            >
            > Nie łykasz? No to pokaż te wątki forumowe o brakujących miliardach dla ochrony
            > zdrowia, czy o innych problemach rzeczywiście ważnych dla ludzi? Większość jest
            > o naparzaniu się między PiS i PO.
            Kiedyś takie chamstwo była za Piłsudskiego.To nie Pisiory rządzą na tym forum i robią zadymy w sejmie.Jestem tu jedyny i cała chamara mnie atakujących jak Kaczora.Jeszcze raz wklejam powód zadymy. Wczoraj, 4 czerwca 2020 r., podczas obrad plenarnych sejmu doszło do kolejnej awantury zainicjowanej przez lidera PO, posła Borysa Budkę. Po pierwszych zdaniach wypowiedzianych z mównicy sejmowej przez poseł Barbarę Nowacką, zgłaszającą wniosek o wotum nieufności dla ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, lider PO podniósł się ze swego miejsca i rozpoczął histeryczny atak na prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz wicepremiera Piotra Glińskiego, którzy rozmawiali z ministrem Szumowskim przy ławach rządowych. Wg Borysa Budki, okazali oni brak kindersztuby, ponieważ „odwrócili się plecami” do przemawiającej poseł Nowackiej.
            Mam prośbę, to jest wotum w stosunku do pana ministra i zachowujcie się państwo odpowiednio. Proszę usiąść! To nie jest pana folwark panie prezesie – krzyczał Borys Budka.
            Na słowa upomnienia prowadzącego obrady wicemarszałka Terleckiego posłowie opozycji zareagowali wrzaskiem i wyzwiskami pod adresem PiS, a prezesa Kaczyńskiego w szczególności. W pewnym momencie Jarosław Kaczyński odpowiedział słowami: Takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nie widział w tym Sejmie.Siema Juras.
      • taniarada Sam widzisz 05.06.20, 17:27
        jureek napisał:

        > Komentarz Zandberga:
        > "Za każdym razem, gdy PiS jest w kłopotach, wychodzi Kaczyński, kogoś obraża, n
        > a kogoś nakrzyczy, zachowa się wulgarnie - a my wszyscy zaczynamy rozmawiać o t
        > ym, zamiast o tym, co jest dla PiS-u niewygodne.
        > Dlatego nie będę zajmować się popisami Kaczyńskiego - przecież tylko o to mu ch
        > odzi. Są ważniejsze pytania: co z 20 miliardami, których zabraknie w NFZ? Co z
        > bezpieczeństwem personelu medycznego?"
        >
        > www.rp.pl/Razem/200609581-Zandberg-Kaczynski-robi-to-specjalnie-zmienia-temat.html
        >
        > No i jak widzę, forum Kraj też udało się Kaczyńskiemu wkręcić.
        Hołota to adekwatne określenie. Chamska hołota też, choć hołota z zasady jest chamska - zatem to pleonazm.
        Pleonazm stosowany jest do nadania wypowiedzi większej ekspresji, co Kaczyńskiemu się udało skoro tę wypowiedź komentujemy.Siema Juras.
        • boblebowsky Re: Sam widzisz 05.06.20, 17:38
          taniarada napisał(a):


          > > bezpieczeństwem personelu medycznego?"
          > >
          > > www.rp.pl/Razem/200609581-Zandberg-Kaczynski-robi-to-specjalnie-zmienia-temat.html
          > >
          > > No i jak widzę, forum Kraj też udało się Kaczyńskiemu wkręcić.
          > Hołota to adekwatne określenie. Chamska hołota też, choć hołota z zasady jest c
          > hamska - zatem to pleonazm.
          > Pleonazm stosowany jest do nadania wypowiedzi większej ekspresji, co Kaczyńskie
          > mu się udało skoro tę wypowiedź komentujemy.Siema Juras.

          Udało to się Kaczyńskiemu jego forumowe wojsko, które z taką godnością go tu reprezentuje:))
        • tam021 Re: Sam widzisz 06.06.20, 20:20
          taniarada napisał(a):
          Hołota to adekwatne określenie. Chamska hołota też, choć hołota z zasady jest chamska

          Dodajmy, że określenie wyważone i oględne. O sejmowych chuliganach Piłsudski zapewne powiedziałby -"takim to kury szczać prowadzać":). Ale może się mylę...
          • boblebowsky Re: Sam widzisz 06.06.20, 21:25
            tam021 napisał(a):

            > taniarada napisał(a):
            > Hołota to adekwatne określenie. Chamska hołota też, choć hołota z zasady jest c
            > hamska
            >
            > Dodajmy, że określenie wyważone i oględne. O sejmowych chuliganach Piłsudski za
            > pewne powiedziałby -"takim to kury szczać prowadzać":). Ale może się mylę...


            Chyba.....
            • tam021 Re: Sam widzisz 07.06.20, 00:25
              > boblebowsky napisał:

              tam021 napisał(a):

              > taniarada napisał(a):
              > Hołota to adekwatne określenie. Chamska hołota też, choć hołota z zasady jest c
              > hamska
              >
              > Dodajmy, że określenie wyważone i oględne. O sejmowych chuliganach Piłsudski za
              > pewne powiedziałby -"takim to kury szczać prowadzać":). Ale może się mylę...


              Chyba.....

              --
              Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".

              Chyba nie...
              wsjp.pl/index.php?id_hasla=54339&id_znaczenia=5219049&l=10&ind=0

              Pewne chodziło o tych z linku wyżej. Trudno ich jednak zaliczyć do biedoty ubogiej w środki do życia. Wręcz przeciwnie.... Chyba, że to jakiś inny rodzaj ubóstwa...?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka