06.06.20, 16:42

Zmień jak najszybciej szefa sztabu wyborczego A.Dudy - jeżeli zależy ci na zwycięstwie tego kandydata.
Kampania Dudy w ostatnich dniach - to POrażka. Tego się nie da słuchać, jego wystąpienia prowadzą do klęski.
Obserwuj wątek
      • no-popis Re: Jarek 06.06.20, 16:47
        pies.na.czarnych napisała:

> Da 500 na wakacje i będzie gites.
        To nie wystarczy . Konkurenci muszą obiecać obniżenie podatków i 3 x 15 :)
        • pies.na.czarnych Re: Jarek 06.06.20, 16:58
          no-popis napisała:

> pies.na.czarnych napisała:
          >
          > > Da 500 na wakacje i będzie gites.
          > To nie wystarczy . Konkurenci muszą obiecać obniżenie podatków i 3 x 15 :)
          >
          >
          >
          >

Biegusiem powiadom o tym Dudę!

Według zapowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy rodzina otrzyma na każde dziecko 500 złotych, które będzie można przeznaczyć na wydatki związane z wakacyjnym wyjazdem.
          • no-popis Re: Jarek 06.06.20, 18:34
            pies.na.czarnych napisała:
            > Biegusiem powiadom o tym Dudę!
            Spodziewałem się bardziej finezyjnej odpowiedzi.
            Nie mam aż kontaktów ze światem pisowskim. Więcej w PeOwskim bo próbowali wyciągać do mnie swoje tłuste i pazerne łapska po grubsze pieniądze.
            > Według zapowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy rodzina otrzyma na każde dziecko
            > 500 złotych, które będzie można przeznaczyć na wydatki związane z wakacyjnym wy
            > jazdem.

>
            >
    • snajper55 Re: Jarek 06.06.20, 16:46
      qinto napisał:

> Zmień jak najszybciej szefa sztabu wyborczego A.Dudy - jeżeli zależy ci na zwyc
      > ięstwie tego kandydata.
      > Kampania Dudy w ostatnich dniach - to POrażka. Tego się nie da słuchać, jego wy
      > stąpienia prowadzą do klęski.

Czepiasz się. Oczko+ to świetny pomysł. :D Czekamy na program Rybka+, do tego oczka. :D

Tak przy okazji. 100 mln na Oczko+ to fundusze na 20 tys. oczek. Radzę się spieszyć, bo dla każdego z oczkiem nie wystarczy. Choć Szumowscy pewnie się załapią. :D

S.
    • boblebowsky Re: Jarek 06.06.20, 16:48
      Zgadzam się, tylko jakiś super spec mógłby z miernoty coś wystrugać, ale podkreślam mógłby. Na razie jednak z Andrzejkiem jak z Kidawą, lepiej żeby milczał.
    • eiran Re: Jarek 06.06.20, 17:37
      Może, rysiu, powinna wrócić pani Turczynowicz-Kieryłło? Tu trzeba walczyć, gryźć, niekoniecznie trawę.
        • no-popis Re: Jarek 06.06.20, 18:36
          aniechto.only napisała:

> Lewicowiec qnito zamartwia się o swojego lewicowego kandydata, stad ten krzyk r
          > ozpaczy do szefa jego ulubionej lewicowej formacji.
          Lewicowiec to jakieś oskarżenie ?
          A Ty jesteś prawicowiec ? he he
          • qinto Re: Jarek 06.06.20, 18:40
            no-popis napisała:

> aniechto.only napisała:
            >
            > > Lewicowiec qnito zamartwia się o swojego lewicowego kandydata, stad ten k
            > rzyk r
            > > ozpaczy do szefa jego ulubionej lewicowej formacji.
            > Lewicowiec to jakieś oskarżenie ?
            > A Ty jesteś prawicowiec ? he he

Co ma "bidula" napisać? - ja nawet nie zamierzam z nią polemizować.Szkoda "atramentu".
            • aniechto.only Re: Jarek 06.06.20, 18:59
              qinto napisał:

>
              > Co ma "bidula" napisać? - ja nawet nie zamierzam z nią polemizować.Szkoda "atra
              > mentu".

Napisał lewicowiec głosujący na Dudę, którego polemika polega na stosowaniu wyzwisk połączonych z życzeniami śmierci.
          • aniechto.only Re: Jarek 06.06.20, 18:56
            Tyle zrozumiałeś pisku? Słabiutko. Sam sobie pokombinuj, jak to jest z tym qnito, który twierdzi ze jest lewicowcem i glosuje na PiS bo to najlepsza opcja dla Polski.
    • taniarada Re: Jarek 06.06.20, 21:33

Co się stanie z KO - PO po klęsce wyborczej Rafała Trzaskowskiego?

Scenariuszy jest wiele ale najbardziej prawdopodobne to:

1. Dalsze trwanie na scenie politycznej:

a) brak zmiany władz, Borys Piotr Budka prowadzi PO do całkowitej degradacji, ucieczki posłów i senatorów oraz samorządowców do innych partii. Lokalnie samorządowcy z PO mogą tworzyć swoje Republiki Kolesi.

b) zmiana władzy, dalsza degradacja, ucieczki posłów, senatorów i samorządowców. Majoryzacja PO na scenie politycznej.

2. Dekompozycja PO:

Borys Budka tworzy swoje ugrupowanie, Grzegorz Schetyna tworzy swoje ugrupowanie. Podziały zachodzą we wszystkich strukturach partii. Cześć działaczy zmienia barwy partyjne.

Dalszy spadek znaczenia obozu.

3. Całkowity rozpad KO-PO:

Działacze przechodzą do różnych ugrupowań: PSL, Lewica, Gowin…

4. Transformacja KO-PO pod nowym szyldem i nowym przywództwem np., Hołownią lub inną osobą…

Scenariuszy jest wiele…

W PO może się okazać, że w polityce jak arytmetyce nawet zera są wartościowe, jeśli umieszczone zostaną we właściwym miejscu i mają osłonę medialną…

PO już osłony medialnej nie będzie miało Gazeta Wyborcza i Rzepa są na pograniczu bankructwa, a pozostałe media będą teraz bardziej obiektywne z powodu gospodarczych interesów. www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1052556,co-sie-stanie-z-ko-po-po-klesce-wyborczej-rafala-trzaskowskiego
      • snajper55 Re: Jarek 06.06.20, 21:35
        taniarada napisał(a):

> Co się stanie z KO - PO po klęsce wyborczej Rafała Trzaskowskiego?

Ty lepiej naPiSz co się stanie z PiS po klęsce Dudusia.

S.
        • taniarada Re: Jarek 06.06.20, 22:01
          snajper55 napisał:

> taniarada napisał(a):
          >
          > > Co się stanie z KO - PO po klęsce wyborczej Rafała Trzaskowskiego?
          >
          > Ty lepiej naPiSz co się stanie z PiS po klęsce Dudusia.
          >
          > S.
          Nic .Uroczystość państwowa . W jednym końcu prezydent ,w drugim cały rząd .i to nie zalecana odległość.Coś około 500 metrów.Drugie daj pomarzyć ,przecież to nic nie kosztuje.Wracając do realu .Znowu wiele zachorowań.Woże do sklepu moją królowe.To ona biega ja siedzę w aucie. Ludzie bez masek ,ocierają się o siebie .Za nic mają pandemię .Częstochowa. Koncern ZF zapowiedział zwolnienia grupowe .Ponad 300 osób.Syn tam pracuje .Pisałem do paru ważnych osób z naszego regionu .Zobaczę co z tego wyjdzie .Siemka .
          • asdfg2018 Re: Jarek 06.06.20, 22:30
            Ja pierdziu . A w rodzinie wszyscy zdrowi tanjusza ?

-------------------
            czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,89625,26008291,pedofil-w-sutannie-w-archidiecezji-czestochowskiej-proboszcz.html#S.main_topic-K.C-B.4-L.1.maly
          • pies.na.czarnych Re: Jarek 06.06.20, 23:13
            > Ponad 300 osób.Syn tam pracuje .Pisałem do paru ważnych osób z naszego regionu .Zobaczę co z tego wyjdzie

Pisz do Misiewicza, może zatrudni syna przy degustacji Misiewiczówki.
    • asdfg2018 Re: Jarek 06.06.20, 22:10
      Anżej ! Ty biegusiem teraz obiecaj wszystkim po Złotej Rybce do tego oczka+ to siem tobie podniesie o circa 0,1 %. Jak nie obiecasz to nawet ten w białych okularach ciebie wyprzedzi . O Szymonie Hołowni nawet nie wspominam.
      A z tymi gospodyniami wiejskimi to zagrałeś poniżej pasa . Już masz w oczach jakiegoś stracha . Zero spontanu , tylko jakieś ustawki , przygotowany zestaw drętwych pytań , widać smutek i porażkę .
      I na dodatek te 18 000 zł na te nieszczęsne apaszki . Takie info poszło do severyna z tymi apaszkami . A severyn tego może nie przełknąć .

-------------------------------------------
      czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,89625,26008291,pedofil-w-sutannie-w-archidiecezji-czestochowskiej-proboszcz.html#S.main_topic-K.C-B.4-L.1.maly

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka