01.06.22, 18:33
Spróbuj ty się pomylić :)

Ups!
Jadwiga Emilewicz zarobiła w 2021 roku tylko 2 tys. zł? "Błędnie wypełniłam oświadczenie majątkowe"
next.gazeta.pl/next/7,151003,28527659,jadwiga-emilewicz-zarobila-w-2021-roku-tylko-2-tys-zl-blednie.html#s=BoxOpImg3
Obserwuj wątek
  • dunajec1 Re: Ups! 01.06.22, 21:58
   W przecudowny sposob kazdy pisi sie myli na swoja korzysc, ale udawac glupiego potem to juz nie musza boc przecie sa nimi.
  • vivak01 Re: Ups! 02.06.22, 08:14
   Nowak za niewpisanie zegarka o wartości 10 tysięcy złotych ma postępowanie prokuratorskie.

   Człowiek obozu władzy za niewpisanie dochodów z diety i uposażenia ma prawo do korekty.
  • storima Re: Ups! 02.06.22, 22:20
   Przecież to takie putinowskie, hołubione tutaj na FK kremlowskie działanie:

   Ale czym jest właściwie nieliberalny kapitalizm i jak ma się do kwestii nieliberalnej demokracji? Przywódcy nacjonalistyczni tacy jak Trump, Kaczyński, Erdoğan, Putin i Orbán nie wykorzystują gospodarki rynkowej do przyspieszenia rozwoju, wzrostu efektywności, zapewnienia koniunktury i wolności osobistej, ale głównie jako narzędzie służące do wzmocnienia aparatu państwowego.

   Współczesna Rosja również stała się jednym ze skrajnych przypadków nieliberalnego kapitalizmu. W oczach Putina upadek Związku Radzieckiego był gospodarczą katastrofą, dlatego własność prywatna oraz wolny rynek mogą uodpornić rosyjską gospodarkę na zachodnie sankcje. Jednocześnie rosyjski przywódca uważa, że kwestie własności prywatnej powinny ustąpić potrzebom państwa, co oznacza, że własność prywatna jest tam warunkowa.

   Jak przystało na byłego oficera KGB, Putin uważa, że Rosja ma "nieograniczone prawa" do własności prywatnej swoich obywateli, zarówno w Rosji, jak i za granicą. Rosyjscy oligarchowie i tamtejsze firmy o zasięgu globalnym – między innymi te, które współpracowały z Trump Organization – stały się w związku z tym potencjalnymi narzędziami rosyjskiej polityki zagranicznej.

   Hitler kiedyś stwierdził, że wprawdzie bolszewicy znacjonalizowali produkcję, ale naziści poszli o krok dalej i znacjonalizowali naród. To podobne, choć jednocześnie zdecydowanie bardziej "totalne", podejście niż poglądy Putina dotyczące związków między kapitalizmem i państwem. W tym ujęciu nawet najbogatszy rosyjski oligarcha jest zaledwie poddanym państwa.


   wiadomosci.onet.pl/swiat/anatomia-nieliberalnego-kapitalizmu/mhzh4fm

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka