Dodaj do ulubionych

To jest piękne,

04.10.22, 13:29
za PO ludzie wykopywali dzikom kartofle w lasach, poważnie, zmoczony dziad tak powiedział, a o tym że prawie dwa miliony ludzi żyje w skrajnym ubóstwie, to tego mu nie powiedzieli, w tej liczbie jest trzysta tysięcy dzieci, węgiel który ma cechy skinwalkera,, to też pierdzielił dziad obszczany, ale o pisflacji ani słowa, jak czytałem to na ostatnim spotkaniu było 13 mieszkańców miasta, reszta dowieziona, taka jest Polska to już nie jest kupa kamieni, to jest szambo.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: To jest piękne, 04.10.22, 14:09
      Wolski" Lonia Brezniew" szczytuje przed upadkiem
    • yoma Re: To jest piękne, 04.10.22, 14:47
      A co się dziwisz? Tak stało w tej gazecie specjalnie dla niego i powtarza.

Mnie z kolei fascynuje co innego, a mianowicie, kiedy lud przestanie każdą myśl spitą z ust dziada natychmiast zanosić na forum.
      • snajper55 Re: To jest piękne, 04.10.22, 14:56
        yoma napisała:

> Mnie z kolei fascynuje co innego, a mianowicie, kiedy lud przestanie każdą myśl
        > spitą z ust dziada natychmiast zanosić na forum.

To nie będzie się z czego śmiać. Z braku wungla potrafisz?

S.
        • pozytonium Dlaczego stosujesz UA transkrypcję 04.10.22, 15:08
          snajper55 napisał:

> yoma napisała:
          >
          > > Mnie z kolei fascynuje co innego, a mianowicie, kiedy lud przestanie każd
          > ą myśl
          > > spitą z ust dziada natychmiast zanosić na forum.
          >
          > To nie będzie się z czego śmiać. Z braku wungla potrafisz?

Węgiel - wungiel.
          Dąb - dub
          Gęś - gus
        • yoma Re: To jest piękne, 04.10.22, 15:59
          Potrafię. Od kiedy wołasz, żebyśmy odeszli od wungla, bo się ugotujemy? Gotcha 👅
      • czan-dra Re: To jest piękne, 04.10.22, 15:06
        Ach, przypomina mi się jak z rodziną czołgaliśmy się nocami do lasu, przodem ruchem robaczkowym ślizgał się wujo Wojtek, jako szpica i by odwrócić uwagę dzików, za nim cała rodzina w skupieniu i bezwzględnej ciszy, na kartoflisku braliśmy kościane radełka i kopaliśmy, podjadając, małe co nieco, odwrót w odwrotnej kolejności, a po za lasem impra na cały ryj, tak było, byłem przy tym. Piękne czasy.
        • snajper55 Re: To jest piękne, 04.10.22, 16:39
          czan-dra napisał:

> Ach, przypomina mi się jak z rodziną czołgaliśmy się nocami do lasu, przodem ru
          > chem robaczkowym ślizgał się wujo Wojtek, jako szpica i by odwrócić uwagę dzikó
          > w, za nim cała rodzina w skupieniu i bezwzględnej ciszy, na kartoflisku braliśm
          > y kościane radełka i kopaliśmy, podjadając, małe co nieco, odwrót w odwrotnej k
          > olejności, a po za lasem impra na cały ryj, tak było, byłem przy tym. Piękne cz
          > asy.

Wujo Wojtek odwracał uwagę dzików pokazując żołądź?

S.
          • czan-dra Re: To jest piękne, 04.10.22, 16:43
            Nigdy nie zdradzam sekretów rodzinnych.
        • no-popis a to jest piękne, 05.10.22, 05:11
          czan-dra napisał:

> Ach, przypomina mi się jak z rodziną czołgaliśmy się nocami do lasu, przodem ru
          > chem robaczkowym ślizgał się wujo Wojtek, jako szpica i by odwrócić uwagę dzikó
          > w, za nim cała rodzina w skupieniu i bezwzględnej ciszy, na kartoflisku braliśm
          > y kościane radełka i kopaliśmy, podjadając, małe co nieco, odwrót w odwrotnej k
          > olejności, a po za lasem impra na cały ryj, tak było, byłem przy tym. Piękne cz
          > asy.
          Człowiek Rosji w Warszawie i Brukseli :
          youtu.be/srOHHsBUZrc
    • pies.na.czarnych Re: To jest piękne, 04.10.22, 15:09
      Dziad coraz bardziej przypomina mi dziadka otoczonego gromadką wnuków i bajdurzącego wymyślone na poczekaniu przez siebie bajeczki. Pamietam mojego dziadka i zadowolenie na jego twarzy gdy widział mnie słuchającego z otwartą gębą tego bajania. Zawsze miał podobną minę do tej jaką ma Kulawy :)

Leśniczy dosadnie: Kaczyński chlapnął głupotę
      natemat.pl/440689,lesniczy-o-slowach-jaroslawa-kaczynskiego-ws-dzikow-to-jest-mem?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=ownsm&fbclid=IwAR3SdC0bs6GXxrS8ZiAIRkVyHejDV83nA8znQYEBEeBiBwYnYTTJwLw6tD8
      • czan-dra Re: To jest piękne, 04.10.22, 15:11
        Mój był podobny bardziej do człowieka:)
        Pamiętam jego ostatnie słowa, Czego trzęsiesz drabiną mały ku..iu!!
    • pies.na.czarnych Re: To jest piękne, 04.10.22, 16:09
      Żartownisie te pisie som :))))

Wujek "dla żartu" postrzelił się w głowę tvn24.pl/polska/lublin-38-letni-wujek-dla-zartu-postrzelil-sie-w-glowe-w-mieszkaniu-bylo-dwoje-dzieci-ich-pijana-matka-i-babcia-6146328
      • czan-dra Re: To jest piękne, 04.10.22, 16:15
        A zauważył incydent, czy mu powiedzieli, że mu coś do łżełba strzeliło?
        • pies.na.czarnych Re: To jest piękne, 04.10.22, 16:52
          Jak ten przysłowiowy Cygan, który dla towarzystwa dał się powiesić.
    • pies.na.czarnych Re: To jest piękne, 04.10.22, 16:28
      Dziki lekko się wkurza**** i ruszyły na miasta aby odebrać co ich

https://external-bru2-1.xx.fbcdn.net/emg1/v/t13/14000375161255596935?url=https%3A%2F%2Fbi.im-g.pl%2Fim%2Fef%2Fa4%2F1b%2Fz28984047IER%2CPomorskie--Rodzina-dzikow-wybrala-sie-na-spacer--P.jpg&fb_obo=1&utld=im-g.pl&stp=c0.5000x0.5000f_dst-jpg_flffffff_p500x261_q75&ccb=13-1&oh=06_Aarr12_CQmuHbRrZUOumnzOhGTTTNuD2Ehuz6fGx7LKDZw&oe=633E1481&_nc_sid=a349d5

Pomorskie. Rodzina dzików wybrała się na spacer. Przechadzała się po centrum Gdyni [WIDEO] https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28983956,pomorskie-rodzina-dzikow-wybrala-sie-na-spacer-przechadzaly.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta&fbclid=IwAR26s0wz1BoMRRtODqqwCKgVUPDQwDvVNUA6iVRLddTkNqzS-f4s5mAyU20
    • zlamas-kutany Szambo zawistnego kurdupla 04.10.22, 17:05

czan-dra napisał:

> za PO ludzie wykopywali dzikom kartofle w lasach, poważnie, zmoczony dzi
      > ad tak powiedział, a o tym że prawie dwa miliony ludzi żyje w skrajnym u
      > bóstwie, to tego mu nie powiedzieli, w tej liczbie jest trzysta tysięcy
      > dzieci, węgiel który ma cechy skinwalkera,, to też pierdzielił dziad obszczany,
      > ale o pisflacji ani słowa, jak czytałem to na ostatnim spotkaniu było 13
      > ] mieszkańców miasta, reszta dowieziona, taka jest Polska to już nie jest kupa
      > kamieni, to jest szambo.
      >
      >

Jedyne w swoim rodzaju, PiS szambo
    • topiramax Re: To jest piękne, 05.10.22, 10:05
      Dekady mu sie pomyli. Odleciał.
      • yoma Re: To jest piękne, 05.10.22, 10:51
        A teraz wyobraźcie sobie ludzie, że na Ziemię przylatuje kosmita i ląduje w Polsce. Bardzo zaciekawiony, Polacy mu ze staropolską gościnnością pokazują to i owo, włączają telewizor, na ekranie zapluty dziad w pampersach i bredzi. Przełączają kanał, to samo. Kto to, pyta kosmita. To on nami rządzi! odpowiadają Polacy z dumą. I wy w to wierzycie? pyta kosmita. No pewnie! odpowiadają Polacy.

Kosmita przerażony zabiera się z Ziemi w cholerę, bo cały Wszechświat śmiertelnie boi się wariatów...
        • szwampuch58 Re: To jest piękne, 06.10.22, 10:02
          Zatluka bidoka po godzine.....no chyba ze po 30 minutach przyjmnie chrzest
          • yoma Re: To jest piękne, 06.10.22, 12:35
            .
      • horpyna4 Re: To jest piękne, 06.10.22, 12:46
        Ciekawe, że tylko kartofle kradli, a szczawiu i mirabelek nie tykali. Jarek, wytłumacz to zjawisko.
    • no-popis To jeszcze piękniejsze 06.10.22, 08:54
      taka jest Polska to już nie jest kupa
      > kamieni, to jest szambo.
      Tu zgoda Czandra bo zapewne i bez wątpienia to co się teraz dzieje to jest szambo ale widać wyborca ma świadomość i pamięć, i uważa, że szambo może być jeszcze większe jak wróci koalicja PO.
      MAsz to w tym sondażu:
      www.wnp.pl/parlamentarny/sondaze/sondaz-kto-teskni-za-rzadami-donalda-tuska,1121.html
      • aga-kosa Re: To jeszcze piękniejsze 06.10.22, 09:08
        Kto pamięta Kaszpirowskiego w telewizji: Adin, dwa tri i naród wystawiał ręce do hipnotyzera - Widać prezes ma podobną metodę hipnozy, tylko słowa trochę inne, a w hipnozie tłumaczy; - Wszystkiemu winien: Tusk, opozycja, wojna na Ukrainie i Niemcy, którzy ponad 70 lat nie chcą nam dać reparacji.... daliśmy wam 500+, 13 i 14 emeryturę... ;( aga
        • yoma Re: To jeszcze piękniejsze 06.10.22, 12:30
          O! Super, to już jest nas dwie. Kapię dalej :)
        • no-popis Re: To jeszcze piękniejsze 06.10.22, 14:08
          aga-kosa napisała:

> Kto pamięta Kaszpirowskiego w telewizji: Adin, dwa tri i naród wystawiał ręce d
          > o hipnotyzera - Widać prezes ma podobną metodę hipnozy, tylko słowa trochę inn
          > e, a w hipnozie tłumaczy; - Wszystkiemu winien: Tusk, opozycja, wojna na Ukrain
          > ie i Niemcy, którzy ponad 70 lat nie chcą nam dać reparacji.... daliśmy wam 500
          > +, 13 i 14 emeryturę... ;( aga
          Zgoda, a drugi "Kaszpirowski" odwrotnie : wszystkiemu winny Kaczyński, inflacja jest tylko w Polsce a Kaczyński to agent Putina :) pisany cyrylicą. Hipnotyzer Kaczyński wydaje się , wg sondaży, cały czas lepszym hipnotyzerem niż Donald Kaszpirowski.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka