czytelnikus 28.04.25, 18:35 Zupełnie jak by by był Mentzenowski... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
no-popis Re: Mentzen typowy Polak 29.04.25, 05:00 czytelnikus napisała: > Zupełnie jak by by był Mentzenowski... > Ryjku, typowym Polakiem jesteś Ty....resztę sobie dopowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś
wsk175 Re: Mentzen typowy Polak 29.04.25, 08:48 Kukiz ver.2.0 z servispackiem... Ściera do podłogi, ale wyprasowana i bez odoru alkoholu... Odpowiedz Link Zgłoś
tapatik Re: Mentzen typowy Polak 29.04.25, 08:51 Aż mi się Windows XP przypomniał... Odpowiedz Link Zgłoś
czytelnikus Miałem Cie 60 lat temu 29.04.25, 11:11 wsk175 napisał: > Kukiz ver.2.0 z servispackiem... > Ściera do podłogi, ale wyprasowana i bez odoru alkoholu... Jak każda WSK w kolorze czarnym Odpowiedz Link Zgłoś