basia.basia 28.12.04, 22:43 kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1208682&KAT=239 Bardzo ciekawy:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
homosovieticus Ed- owi i bandzie obdartusów umysłowych polecam 28.12.04, 22:57 ten wywiad.Starajcie się czytać ze zrozumieniem. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Za duzo wymagasz... 28.12.04, 23:02 Oni wykonuja tylko polecenia tow. Baranskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
plopli Baaaardzo ciekawy... 29.12.04, 00:04 basia.basia napisała: > kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1208682&KAT=239 > Bardzo ciekawy:) Jak słusznie zauważa Pospieszalski "Osobną sprawą jest język." Ja dodałbym jeszcze - szczególnie ważną. Mi szczególnie utkwiło w pamięci wyrażenie się o homoseksualistach: "dwóch panów mieszka razem i świadczy sobie wszelkie usługi". Piękny przykład tolerancji, do której zachęca religia katolicka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aser Re: Baaaardzo ciekawy...?????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 00:38 Jak już przywołano tu Barańskiego to chcialbym powiedzieć, że Pospieszalski spełnia taką samą funkcję dziś, jak Barański w stanie wojennym. Ciekawe, czy z takim samym skutkiem. Coś mi się wydaje, że tak, bo te "metody" zawsze wywierają taki sam skutek. Odwrotny od zamierzonego. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Mlody i nie wie czy swiadomie sprowadza znowu 29.12.04, 00:47 do absurdu pewne sprawy... > Jak już przywołano tu Barańskiego to chcialbym powiedzieć, że Pospieszalski > spełnia taką samą funkcję dziś, jak Barański w stanie wojennym. Dziecko, czy Baranski kiedykolwiek rozmawial w studio z osobami ktore mialy odmienne zdanie od linii partii??????? Czy w programach przez niego prowadzonych dopuszczano jakiekolwiek odmienne zdanie? I wreszcie czy myslisz, ze Pospieszalski ubralby sie w mundur jakikolwiek aby na wizji wyrazac poparcie dla ludzi, ktorzy dzialali na rzecz obcego kraju? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Mlody i nie wie czy swiadomie sprowadza znowu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.12.04, 00:55 A skad on ma to wiedziec? Z NIE? Z telewizji albo GW? Przeciez wiadomo, ze Kiszczak byl czlowiekiem honoru, a General jest cool, taki Hamlet nowoczesny. Zreszta wszystkie poglady sa rowne, a kto twierdzi inaczej jest nietolerancyjny i powinien zostac wykluczony ze spoleczenstwa, bo nie ma tolerancji dla wrogow tolerancji. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania zasad 29.12.04, 00:57 gdy mowi: "Zanim zacząłem realizować program w TVP, moje poglądy były dobrze znane. Zapraszając ludzi, nie udaję nikogo innego. Jawność moich poglądów jest dla widza czytelna, i właśnie dlatego nie mogę tym widzem manipulować, udając bezstronność. Jest to o wiele bardziej uczciwe." Przyznaje sie, ze nie jest bezstronny, a wiec swiadomie lamie zasade, ktora powinna obowiazywac w mediach publicznych - bezstronnosci i obiektywizmu. Nie chodzi w mediach o to by byla rownowaga pogladow: poltorej godziny show z komunista i poltorej godziny z katolikiem - to bylby obled. Niezbedne jest uwolnienie TVP od nawiedzonych ideologicznych ludzi, ktorzy beda ja targac to w lewo to w prawo. Tak bylo za Walendziaka, pozniej za Kwiatkowskiego - czy i teraz tak musi byc za Dworaka? Jak na razie zmiany personalne sie nie sprawdzily. Wiadomosci przez te nowe twarze i studio zrobily sie kiepskie, jedyne co dobre - to "Prosto w oczy" z Olejnik, moze jeszcze kilka szczegolow. Grzywaczewski sciagnal Semke do TVP ten Pospieszalskiego, czy jeszcze jacys ludzie zwiazani z Profilmem na Woronicza trafia (dobrze, ze Kurski wybral sie w polityke bo ten to by dopiero dal duet z Semka). Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Odezwal sie obronca najlepszej telewizji za... 29.12.04, 01:04 prezesa Drawicza! Poczekajmy na nastepne rewelacje dot. TySola. to moze byc ciekawe. A Monika nie ukrywa swoich sympatii i antypatii wcale:)))))))))))00 I to pasuje do twojej bardzo krzywej wizji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aser Re: Odezwal sie obronca najlepszej telewizji za.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 01:18 Co do Barańskiego. Wymagasz dosłownosci. W czasie stanu wojennego nie było miejsca na żadne forum. W dzisiejszych czasach już tak nie można, więc są pozory wolnej wymiany poglądów, które w miarę "subtelnie" gwałci Pospieszalski. Barański robił to "na chama", Pospieszalski udaje, że ma na rękach białe rękawiczki. I to jest jedyna różnica! A poza tym - rzecz nie w metodzie, tylko w tym, że obydwaj są zdominowani ideologicznie, nie dostrzegasz tego? Dla nich cel uświęca środki i cześć! Przy okazji, dla czystości dyskusji - Barański nigdy nie występował w TV w mundurze! Nie musiał! Bezpieka nie nosiła mundurów! Nawet oficjalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wtorek Re: Odezwal sie obronca najlepszej telewizji za.. IP: *.chello.pl 29.12.04, 01:42 Gość portalu: Aser napisał(a): > Przy okazji, dla czystości dyskusji - Barański nigdy nie występował w TV w > mundurze! HAHAHAHA - wmawiaj to swoim bachorom, bo ja go jako umundorowanego spikera w TVP doskonale pamiętam Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot A o co ci chodzi? 29.12.04, 01:44 the-end napisał: > prezesa Drawicza! Poczekajmy na nastepne rewelacje dot. TySola. > to moze byc ciekawe. > A Monika nie ukrywa swoich sympatii i antypatii wcale:)))))))))))00 > I to pasuje do twojej bardzo krzywej wizji. W jaki sposob czegos Olejnik nie ukrywa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.12.04, 01:09 Jakos cie nie razi nieobiektywizm GW. Ciekawe dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
plopli Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za 29.12.04, 01:15 Gość portalu: michal napisał(a): > Jakos cie nie razi nieobiektywizm GW. Ciekawe dlaczego? NIe istnieje ustawa, z której wynikałoby, że GW jest gazetą "publiczną". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.12.04, 01:25 I co z tego? Czy z tego wynika, ze GW uprawia rzetelne dziennikarstwo? Czy "niepublicznosc" ma zwalniac z rzetelnosci i odpowiedzialnosci? Odpowiedz Link Zgłoś
plopli Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za 29.12.04, 01:30 Gość portalu: michal napisał(a): > I co z tego? Czy z tego wynika, ze GW uprawia rzetelne dziennikarstwo? > Czy "niepublicznosc" ma zwalniac z rzetelnosci i odpowiedzialnosci? Zasadnicza różnica polega na tym, że GW nie jest ustawowo zobowiązana do zachowania bezstronności. Ale zamiast zrozumieć ten prosty fakt o wiele łatwiej jest próbować przenieść dyskurs na inne pole, tym razem "rzetelności i odpowiedzialności". Nie o tym była mowa!!! Schopenhauer byłby dumny przeglądając wątki na tym forum. :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.12.04, 01:36 Nie jestem pewien, czy TVP ma ustawowy obowiazek zachowywania bezstronnosci. Ale zamiast zrozumieć ten prosty fakt o wiele łatwiej jest próbować przenieść > dyskurs na inne pole, tym razem "rzetelności i odpowiedzialności". Nie o tym > była mowa!!! Nie bylo tez mowy o kwestiach prawnych, ale o wiele latwiej jest probowac przeniesc dyskurs na inne pole. Rzetelnosc dziennikarska ma zasadnicze znaczenie. Narzekanie na stronniczosc TVP przy jednoczesnym zamykaniu oczu na manipulacje innych mediow nosi znamiona obludy. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Sopocki Leszek nosi okulary korygujace, 29.12.04, 01:15 wybiorczosc wybiorczej i jest tak zapatrzony w swojego Nadredaktora, ze zadna wiadomosc nie jest w stanie mu zmacic tej wizji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aser Re: Sopocki Leszek nosi okulary korygujace, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 01:23 Chrzanicie bez sensu, więc muszę powtórzyć: Co do Barańskiego. Wymagasz dosłownosci. W czasie stanu wojennego nie było miejsca na żadne forum. W dzisiejszych czasach już tak nie można, więc są pozory wolnej wymiany poglądów, które w miarę "subtelnie" gwałci Pospieszalski. Barański robił to "na chama", Pospieszalski udaje, że ma na rękach białe rękawiczki. I to jest jedyna różnica! A poza tym - rzecz nie w metodzie, tylko w tym, że obydwaj są zdominowani ideologicznie, nie dostrzegasz tego? Dla nich cel uświęca środki i cześć! Przy okazji, dla czystości dyskusji - Barański nigdy nie występował w TV w mundurze! Nie musiał! Bezpieka nie nosiła mundurów! Nawet oficjalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Ty dalej nie wiesz o czym mowisz, 29.12.04, 01:37 Tu nie ma mowy o doslownosci, bo tego nie mozna porownywac. A twoj wywod wskazuje, ze nie masz pojecia, ze mozna bylo wystepowac w mundurze. Ale o tym twoi towarzysze, specjalisci od politycznej "niepoprawnosci" ci nie wspomnieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Sopocki Leszek nosi okulary korygujace, IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.12.04, 01:42 Nie wiesz o czym piszesz. W stanie wojennym nie wystepowal nikt oprocz ludzi zaakceptowanych przez cenzure. Opozycjonista mogl wystapic jedynie w charakterze "skruszonego" z odezwa o wsparcie polityki generala J. Jakiekolwiek porownania z obecnymi czasami sa bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Dokladnie tak, 29.12.04, 01:47 Najbardziej przerazajace jest to, iz wielu uwierzylo w wersje historii prezentowana przez Nadredaktora i jego ludzi. Dalej tu na forum chca zapodawac specjalna wersje historii najnowszej vide leszek.sopot ktory bez krepacji potrafi sprzedac kazda nieprawde, byleby byla zgodna z linia jego partii.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P-77 Re: "ja nie mam poglądów, tylko rację" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 02:08 Nikt nie odmawia Pospieszalskiemu prawa do głoszenia swoich opinii. Czym innym jednak jest zajmowanie stanowiska w konrketnej sprawie a czym innym narzucanie go jako jedynego słusznego. To takie pampersowskie założenie, jeszcze z czasów Walendziaka - my jesteśmy misjonarzami Prawdy. Nie możemy być beztronni bo nigdy nie jest tak, że prawda leży pośrodku. To co my głosimy to nie są nasze poglądy, to jest Prawda. Nie może być kompromisu między dobrem a złem, prawdą a kłamstwem. Nie możemy traktować poglądów kłamliwych na równi z prawdziwymi. To prawda że są tacy, któzy myślą inaczej niż my, ale oni albo błądzą albo kłamią. I to musi być jasno powiedziane. Na tym założeniu opiera się program Pospieszalskiego i on sam tego nie kryje. To nie jest jego widzenie świata. To jest tak, że płód jest człowiekiem, homoseksualizm jest niemoralny itp. A więc gdyby Pospieszalski uznał, że przeciwstawne poglądy należy traktować jako równoprawne postąpiłby wbrew sobie bo przecież nie można na czas programu przestać być człowiekiem wierzącym i praktykującym. Trudno zresztą mieć o to do niego pretensje. Problem w tym, że powinien być raczej gościem a nie gospodarzem takich audycji. Bo jeśli uważa się, że płód to pełnoprawny człowiek nie dostrzega się drmatów kobiet, które zmusza się do urodzenia dziecka w sytuacji zagrożenia życia albo wcześniejszego gwałtu. Bo wtedy to nie jest problem - "najważniejsze żeby dziecko się urodziło". A że zafunduje mu się sieroctwo społeczne to już nie jest problem. Człowiek z poglądamio Pospieszalskiego tej kwestii nie poruszy bo dla niego ona nie istnieje. Nie powie o przemocy wobec homoseksualistów bo większym zagrożeniem dla niego są ekspansywne środowiska gejowskie. Więc nawet jak taki "odmieniec" dostanie kamieniem to może za to winić jeśli nie siebie to aktywistów ruchu gejowskiego. Większym problemem dla niego będzie ankieta na temat wykorzystywania seksualnego dzieci niż samo wykorzystywanie. Dlatego program powinien się raczej nazywać "Świat według Jana P." a nie "Warto rozmawiać". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: omamiony wiedźmin Re: "ja nie mam poglądów, tylko rację" IP: *.crowley.pl 29.12.04, 03:42 Gość portalu: P-77 napisał(a): > Nikt nie odmawia Pospieszalskiemu prawa do głoszenia swoich opinii. Czym innym > jednak jest zajmowanie stanowiska w konrketnej sprawie a czym innym narzucanie > > go jako jedynego słusznego. > To takie pampersowskie założenie, jeszcze z czasów Walendziaka - my jesteśmy > misjonarzami Prawdy. Nie możemy być beztronni bo nigdy nie jest tak, że prawda > leży pośrodku. To co my głosimy to nie są nasze poglądy, to jest Prawda. Nie > może być kompromisu między dobrem a złem, prawdą a kłamstwem. Nie możemy > traktować poglądów kłamliwych na równi z prawdziwymi. To prawda że są tacy, > któzy myślą inaczej niż my, ale oni albo błądzą albo kłamią. I to musi być > jasno powiedziane. > Na tym założeniu opiera się program Pospieszalskiego i on sam tego nie kryje. > To nie jest jego widzenie świata. To jest tak, że płód jest człowiekiem, > homoseksualizm jest niemoralny itp. A więc gdyby Pospieszalski uznał, że > przeciwstawne poglądy należy traktować jako równoprawne postąpiłby wbrew sobie > bo przecież nie można na czas programu przestać być człowiekiem wierzącym i > praktykującym. > Trudno zresztą mieć o to do niego pretensje. Problem w tym, że powinien być > raczej gościem a nie gospodarzem takich audycji. > Bo jeśli uważa się, że płód to pełnoprawny człowiek nie dostrzega się drmatów > kobiet, które zmusza się do urodzenia dziecka w sytuacji zagrożenia życia albo > wcześniejszego gwałtu. Bo wtedy to nie jest problem - "najważniejsze żeby > dziecko się urodziło". A że zafunduje mu się sieroctwo społeczne to już nie > jest problem. Człowiek z poglądamio Pospieszalskiego tej kwestii nie poruszy > bo dla niego ona nie istnieje. > Nie powie o przemocy wobec homoseksualistów bo większym zagrożeniem dla niego > są ekspansywne środowiska gejowskie. Więc nawet jak taki "odmieniec" dostanie > kamieniem to może za to winić jeśli nie siebie to aktywistów ruchu gejowskiego. > Większym problemem dla niego będzie ankieta na temat wykorzystywania > seksualnego dzieci niż samo wykorzystywanie. > Dlatego program powinien się raczej nazywać "Świat według Jana P." a nie "Warto > rozmawiać". Chylę po raz kolejny czoło, przed Twoim postowaniem Szanowny P -77 :) Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot to sa twoje uwagi? 29.12.04, 01:46 the-end napisał: > wybiorczosc wybiorczej i jest tak zapatrzony w swojego Nadredaktora, ze zadna > wiadomosc nie jest w stanie mu zmacic tej wizji. Czyzbys uwazal, ze TVP powinna miec jakis jednoznacznie ideologiczny profil - z twoich postow wnosze, ze jakis rodem z Radia Maryja i TV Trwam. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Misiu, twoje klamstwa 29.12.04, 01:55 na temat autorow ukladania list wyborczych okp, sa dalszym ciagiem twoich kompromitacji na tym forum. Juz niczym nie jestes w stanie zadziwic, jestes zaslepiony tak, iz nic nie jest w stanie ci pomoc. Co do RM to te ludki moga ci powiedziec dlaczego omijaja mnie z daleka. Ale, sorry, za duzo lajna wylazi ukrywanego dlugo aby tego nie widziec. I z tego co widze to prawie wszyscy oprocz osob na etatach to widza rowniez tu na forum. Pewne koncepcje sie skonczyly. I cale szczescie. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot potluklo ciebie:( 29.12.04, 02:04 od sasa do lasa, ani rozmowy ani wymiany pogladow, chcesz sobie pogardlowac, to gardluj, ale choc w watkow i postow nie mieszaj. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Wymiana klamstw nt. historii najnowszej 29.12.04, 02:14 zajmuj sie sam ze soba. Mnie to nie bawi. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot bez sensu 29.12.04, 02:24 Rozmowa z toba nie ma sensu jezeli mniemasz, ze Kuron z Geremkiem sami ustalili sklad OKP. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za 29.12.04, 01:43 Gość portalu: michal napisał(a): > Jakos cie nie razi nieobiektywizm GW. Ciekawe dlaczego? Bo to gazeta prywatna. Zreszta ze wszystkich prywatnych gazet GW ma najlepsza informacje i nieczeste sa przypadki by informacje zabarwiala komentarzem, co nieustannie zdarza sie w innych gazetach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wtorek Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za IP: *.chello.pl 29.12.04, 01:48 leszek.sopot napisał: > > Bo to gazeta prywatna. Zreszta ze wszystkich prywatnych gazet GW ma najlepsza > informacje i nieczeste sa przypadki by informacje zabarwiala komentarzem, co > nieustannie zdarza sie w innych gazetach. Czyżby w Sopocie ukazywała się jakaś inna Gazeta Wyborcza niż w całym kraju? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za 29.12.04, 01:50 Gość portalu: wtorek napisał(a): > leszek.sopot napisał: > > > > > Bo to gazeta prywatna. Zreszta ze wszystkich prywatnych gazet GW ma najle > psza > > informacje i nieczeste sa przypadki by informacje zabarwiala komentarzem, > co > > nieustannie zdarza sie w innych gazetach. > > Czyżby w Sopocie ukazywała się jakaś inna Gazeta Wyborcza niż w całym kraju? W Sopocie w odroznieniu od piszacej z chelo potrafia czytac i odrozniac informacje od komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wtorek jestem piszącym z chello a nie piszącą z chelo. IP: *.chello.pl 29.12.04, 01:57 Z innych błędów nie mam zamiaru Cię wyprowadzać, skoro czujesz się znimi szczęśliwy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.12.04, 01:55 > Bo to gazeta prywatna. Rozumiem, ze gazety prywatne moga byc nierzetelne i tendencyjne i wcale cie to nie razi. Zreszta ze wszystkich prywatnych gazet GW ma najlepsza > informacje i nieczeste sa przypadki by informacje zabarwiala komentarzem, co > nieustannie zdarza sie w innych gazetach. Problem z GW polega na tym, ze komentarz jest czesto wpleciony w informacje, czesto niemal niezauwazalnie. Jako gazeta informacyjna moim zdaniem najlepsza jest "Rzepa". Informacje w czystej postaci mozesz tez znalezc w portalach internetowych. Manipulacje, klamstwa i przeinaczenia GW sa bardzo wyraznie widoczne przy tematyce wschodniej. Tak sie sklada, ze dosc uwaznie sledze tamtejsze wydarzenia korzystajac z roznych zrodel zagranicznych. Zareczam , ze nawet komunistyczna prasa rosyjska nie jest tak tendencyjna jak GW. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Re: Pospieszalski sam sie przyznaje do lamania za 29.12.04, 02:12 Gość portalu: michal napisał(a): > > Bo to gazeta prywatna. > > Rozumiem, ze gazety prywatne moga byc nierzetelne i tendencyjne i wcale cie to nie razi. Razi mnie nierzewtelnosc i tendencyjnosc. Skad wywnioskowales, ze jest inaczej? Jest wiele innych gazet, ktore swa niefachowoscia, brakiem obiektywizmy przebijaja o kilka klas GW. Choc jeszcze gorsze sa wedlug mnie te gazety, ktore udaja, ze informuja a zalezy im na zarabianiu kasy - czyli niemiecki koncern wydajacy kilkanascie gazet lokalnych w kraju. Jest w nich w zasadzie tylko informacja z kiepskimi probami objasnienia. Na wieksze teksty brakuje miejsca - miejsce jest potrzebne na reklamy, zdjecia i krzykliwe tytulu. > Zreszta ze wszystkich prywatnych gazet GW ma najlepsza > > informacje i nieczeste sa przypadki by informacje zabarwiala komentarzem, > co > > nieustannie zdarza sie w innych gazetach. > > Problem z GW polega na tym, ze komentarz jest czesto wpleciony w informacje, > czesto niemal niezauwazalnie. Jako gazeta informacyjna moim zdaniem najlepsza > jest "Rzepa". Informacje w czystej postaci mozesz tez znalezc w portalach > internetowych. Manipulacje, klamstwa i przeinaczenia GW sa bardzo wyraznie > widoczne przy tematyce wschodniej. Tak sie sklada, ze dosc uwaznie sledze > tamtejsze wydarzenia korzystajac z roznych zrodel zagranicznych. Zareczam , ze > nawet komunistyczna prasa rosyjska nie jest tak tendencyjna jak GW. Ja malo czytam GW, a juz prawie zupelnie nic z informacji i tekstow zagranicznych. Zgadzam sie z opinia, ze czesto bardziej obiektywnie sa napisane teksty w Rzepie, ktora jest jednak nudniejsza gazeta (to moje subiektywne i w zadnym przypadku obiektywne stwierdzenie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus katechizacja specjalna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.04, 01:43 Pospieszalski byłby zwykłym głupkiem, gdyby nie ten jego nachalny, pseudo charyzmatyczny, infantylno-neurotycznie „natchniony” styl - idealny dla równie nieskomplikowanego, rozanielonego oazowego towarzystwa, które w studio (otwartym) doprowadzał do graniczącego z orgazmem zachwytu. No i kiedy come back WC Kowboja, bo nie ma to jak dobra rozrywka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aser Re: katechizacja specjalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 01:57 Dobrze, że porównałeś Pospieszalskiego z WC kowbojem. To ta sama krew, ta sama nacja! "Nasz Wojtek!" - mawiali kiedyś biskupi o Cejrowskim. Ciekawe, czy dziś tak samo mówią o Pospieszalskim? Niczego się nie nauczyli, nie wyciągnęli wniosków? Ich problem. Tylko proszę, nie nazywaj tego rozrywką! To raczej tragifarsa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus bez przebaczenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.04, 02:32 Daj spokój biskupom, jakbyś był na miejscu któregoś z nich, to nie chciałbyś być Eastwoodem?! Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus wypowiedzi tytanów myśli z "Folwarku Gazety" 29.12.04, 10:06 okazały się ciekawsze od samego wywiadu. "Michnikowcy", solidarnie, za wzór człowieka, uprawiającego zawód manipulatora- medialnego, obrali tytułowego bohatera, głośnej, trzytomowej powieści Musila. "Bravo, bravo krzyknęła papuga ,która miała stosunek z zimorodkiem" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ASSO A ty znowu o tym???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 00:07 Czyli o stosunku! Głodnemu chleb na myśli. Homosiu, wejdź do toalety, może ci przejdzie. A potem coś powiedz, wreszcie sensownie. Odpowiedz Link Zgłoś