Dodaj do ulubionych

Isaac Bashevis Singer

23.02.05, 10:57
zapraszam na forum
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25256
swoją obecnością zaszczycił mnie nawet Yossarian!
Obserwuj wątek
    • homosovieticus Re: Isaac Bashevis Singer 23.02.05, 14:56
      Up!
      Lubię Singera i rozumiem Go.
    • homosovieticus czy to możliwe żeby tylu forumowych inteligentów 23.02.05, 16:58
      nie znało Singera?
    • oja83 Re: Isaac Bashevis Singer 23.02.05, 18:44
      bo to jest forum o poltyce
      • homosovieticus Re: Isaac Bashevis Singer 23.02.05, 20:46
        Komentowanie medialnych faktów i wypowiedzi polityków nie powinno wypełniać
        aktywności forumowiczów, piszących na forum Kraj.
        Tak myślę.Mam nadzieję , że tak jest i ....NIEWYPEŁNIA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka