oja83 23.02.05, 10:57 zapraszam na forum forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25256 swoją obecnością zaszczycił mnie nawet Yossarian! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
homosovieticus Re: Isaac Bashevis Singer 23.02.05, 14:56 Up! Lubię Singera i rozumiem Go. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus czy to możliwe żeby tylu forumowych inteligentów 23.02.05, 16:58 nie znało Singera? Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Isaac Bashevis Singer 23.02.05, 20:46 Komentowanie medialnych faktów i wypowiedzi polityków nie powinno wypełniać aktywności forumowiczów, piszących na forum Kraj. Tak myślę.Mam nadzieję , że tak jest i ....NIEWYPEŁNIA. Odpowiedz Link Zgłoś