Gość: Katolik
IP: *.vic.bigpond.net.au
25.06.02, 12:29
... Ojcu Swietym, Naszym Wielkim Rodaku, Janu Pawle II. Niech Jego
Imie chwalone bedzie na wieki wiekow!
To SKANDAL!
Zajrzalem na watek "Karol Wojtyla to najwiekszy Polak w historii".
I wstyd mi pisac, co tam bylo. Zreszta tego plugastwa nie czytalem
do konca! To pewnie znow robota tego zyda "kagana", co ma podobny
adres do mnie, Polaka i Katolika, przez zrzadzenie Opatrznosci
tez w Australii!
On zreszta zaklada watki pod roznymi pseudonimami i z roznych
komputerow, np. watek o rzekomej corce Jego Swiatobliwosci!
Prosze wiec Pania Administratorke, aby w Imie Boze zabanowala
wszelakie adresy, z ktorych takowe plugstwa sa rozpowszechniane.
Niech bedzie pochwalony!
Katolik z Australii
Polska Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczecia Najswietszej
Maryi Panny, Zawsze Dziewicy.