Dodaj do ulubionych

Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci...

IP: *.vic.bigpond.net.au 25.06.02, 12:29
... Ojcu Swietym, Naszym Wielkim Rodaku, Janu Pawle II. Niech Jego
Imie chwalone bedzie na wieki wiekow!
To SKANDAL!
Zajrzalem na watek "Karol Wojtyla to najwiekszy Polak w historii".
I wstyd mi pisac, co tam bylo. Zreszta tego plugastwa nie czytalem
do konca! To pewnie znow robota tego zyda "kagana", co ma podobny
adres do mnie, Polaka i Katolika, przez zrzadzenie Opatrznosci
tez w Australii!
On zreszta zaklada watki pod roznymi pseudonimami i z roznych
komputerow, np. watek o rzekomej corce Jego Swiatobliwosci!
Prosze wiec Pania Administratorke, aby w Imie Boze zabanowala
wszelakie adresy, z ktorych takowe plugstwa sa rozpowszechniane.
Niech bedzie pochwalony!
Katolik z Australii
Polska Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczecia Najswietszej
Maryi Panny, Zawsze Dziewicy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 25.06.02, 16:05
      Probujecie ignorowac moj watek?
      Nic z tego!
      Bog, Honor i Ojczyzna za mna!
      Polak-Katolik
      • Gość: mania A co PRZED toba? IP: *.dtcc.cc.nc.us 25.06.02, 16:18
        Gość portalu: Katolik napisał(a):

        > Probujecie ignorowac moj watek?
        > Nic z tego!
        > Bog, Honor i Ojczyzna za mna!
        > Polak-Katolik

        • Gość: Katolik Re: A co PRZED toba? IP: *.vic.bigpond.net.au 25.06.02, 16:27
          Gość portalu: mania napisał(a): A co PRZED toba?
          Przede mna Wzor Cnot Wszelakich, czyli Jego Swiatobliowosc!
          Nasz Wielki Rodak, Ojciec Sw. Jan Pawel II!
          > Gość portalu: Katolik napisał(a):
          > > Probujecie ignorowac moj watek?
          > > Nic z tego!
          > > Bog, Honor i Ojczyzna za mna!
          > > Polak-Katolik
          • Gość: mania Kariera clowna przed toba Katolik/Kagan/? IP: *.dtcc.cc.nc.us 25.06.02, 16:35
            Gość portalu: Katolik napisał(a):

            > Gość portalu: mania napisał(a): A co PRZED toba?
            > Przede mna Wzor Cnot Wszelakich, czyli Jego Swiatobliowosc!
            > Nasz Wielki Rodak, Ojciec Sw. Jan Pawel II!
            > > Gość portalu: Katolik napisał(a):
            > > > Probujecie ignorowac moj watek?
            > > > Nic z tego!
            > > > Bog, Honor i Ojczyzna za mna!
            > > > Polak-Katolik

            • Gość: Katolik Re: Kariera clowna przed toba Katolik/Kagan/? IP: *.vic.bigpond.net.au 26.06.02, 05:00
              Gość portalu: mania napisał(a):
              > Gość portalu: Katolik napisał(a):
              > > Gość portalu: mania napisał(a): A co PRZED toba?
              > > Przede mna Wzor Cnot Wszelakich, czyli Jego Swiatobliowosc!
              > > Nasz Wielki Rodak, Ojciec Sw. Jan Pawel II!
              > > > Gość portalu: Katolik napisał(a):
              > > > > Probujecie ignorowac moj watek?
              > > > > Nic z tego!
              > > > > Bog, Honor i Ojczyzna za mna!
              > > > > Polak-Katolik
              Prosze mnie nie mylic z tym bezboznym zydem kaganem!
              Bog i Maryja z Wami!
              Katolik Prawdziwy z Parafii pod Wezwaniem Maryi Krolowej Polski
              - Zawsze Dziewicy i Jej Niepokalanie Poczetego Syna Jezusa:
              Pana Naszego!
              Amen
      • Gość: Anex Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.proxy.aol.com 25.06.02, 16:19
        Na idiotyczne watki pisane przez ubeckich prymitywow nikt specjalnie uwagi nie
        zwraca oprocz tego, ze czasem ktos opieprza. Kretynow nie popieram, to jasne
        ale ty tez uwazaj na te swoja dewocje. W zyciu trzeba myslec trzezwo i nie
        poddawac sie bezrozumnie zadnej ideologii.
        • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 25.06.02, 16:30
          Gość portalu: Anex napisał(a):
          > Na idiotyczne watki pisane przez ubeckich prymitywow nikt specjalnie uwagi nie
          > zwraca oprocz tego, ze czasem ktos opieprza. Kretynow nie popieram, to jasne
          > ale ty tez uwazaj na te swoja dewocje. W zyciu trzeba myslec trzezwo i nie
          > poddawac sie bezrozumnie zadnej ideologii.
          K: Wiara Swieta Katolicka to nie jest jakas tam zydowska ideologia od
          tego ich Marksa z Engelsem! I radze Ci sie nasmiewac z Jego Swiatobliwosci!
          On Ci wywalczyl wolnosc, dzieki Niemu mozesz teraz uzywac Internet!
          Sprobowalbys tak pisac za rzadow tych bezboznych komunistow!
          Nieco wiecej pokory!
          Bog z Toba!
          Katolik
          • Gość: Anex Do Katolika IP: *.proxy.aol.com 25.06.02, 22:05
            Niestety nie zrozumiales o co chodzi. Nie popieram ubeckich kretynow
            krytykujacych w prostacki sposob jakakolwiek wiare, w tym i katolicka.
            Ty niestety Katoliku jestes dewotem powtarzajacym jak sroka jakies hasla.
            • Gość: Katolik Re: Do Katolika IP: *.vic.bigpond.net.au 26.06.02, 03:39
              Gość portalu: Anex napisał(a):
              > Niestety nie zrozumiales o co chodzi. Nie popieram ubeckich kretynow
              > krytykujacych w prostacki sposob jakakolwiek wiare, w tym i katolicka.
              > Ty niestety Katoliku jestes dewotem powtarzajacym jak sroka jakies hasla.
              Ja powtarzam genialne mysli Naszego Wielkiego Rodaka, Ojca Sw.
              i Prawde Objawiona przez Jezusa, Pana Naszego na niebiesiech!
              Niech Ci Pan Jezus i Maryja Matka Jego wybacza twe bluznierstwa!
              Niech bedzie pochwalony!
              Katolik
    • Gość: em Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.06.02, 21:27
      oszołomów nigdy nie zabraknie...
      a Ty z tymi dewocjami - dobrze, żeś z Australii :o)
      • Gość: ja Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: 65.92.240.* 25.06.02, 22:33
        Jan Pawel II jest jak swiety byk dla katolikow-Polakow - ciekawi mnie czy beda
        rownie gorliwi jak jego swietosc zejdzie z planety i zastapi go np. papiez z
        Azji? W jednym Marks mial racje, religia to opium dla tluszczy.
        • Gość: Anex Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.proxy.aol.com 25.06.02, 23:05
          Religia to pewnie oderwanie sie od codziennej szarosci i zluda istnienia idealu.
          Oraganizacje religijne, w tym i KK, to zwykle partie polityczne dazace do
          wladzy pod plaszczykiem koranu, biblii czy innych swietych ksiag.
          • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 26.06.02, 03:43
            Gość portalu: Anex napisał(a):

            > Religia to pewnie oderwanie sie od codziennej szarosci i zluda istnienia idealu
            > .
            > Oraganizacje religijne, w tym i KK, to zwykle partie polityczne dazace do
            > wladzy pod plaszczykiem koranu, biblii czy innych swietych ksiag.
            Niech ci Pan Jezus i Maryja, Matka Jego, wybacza te bluznierstwa!
        • Gość: Gatsby Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.cvx21-bradley.dialup.earthlink.net 26.06.02, 03:30

          Typowe przyklady tluszczy: "ja", pippin-2, Anex, Kraken, Kagan etc.

          Gość portalu: ja napisał(a):

          > W jednym Marks mial racje, religia to opium dla tluszczy.

          • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 26.06.02, 03:45
            Gość portalu: Gatsby napisał(a):

            >
            > Typowe przyklady tluszczy: "ja", pippin-2, Anex, Kraken, Kagan etc.
            >
            > Gość portalu: ja napisał(a):
            >
            > > W jednym Marks mial racje, religia to opium dla tluszczy.
            Dzieki, Ci, Gatsby, za poparcie i slowa otuchy!
            Bog i Matka Boska z Toba!
            PS: Kiedy wreszcie zabanuja te typy: "ja", pippin-2, Anex, Kraken,
            Kagan etc.?


            >

            • Gość: Anex Do katolika IP: *.proxy.aol.com 26.06.02, 13:24
              Nie mieszaj mnie z Pippinami i Kaganami. Jestem laikiem ale mam szacunek dla
              cudzej wiary,w przeciwienstwie do tamtych. Fanatykow jednak nie lubie, bo sa
              zdolni do najgorszych czynow w imie swojego Boga, czy idealu. Katolicki fanatyk
              nie rozni sie w tym wzgledzie od muzulmanskiego.
              • Gość: Katolik Re: Do katolika IP: *.vic.bigpond.net.au 27.06.02, 03:54
                Gość portalu: Anex napisał(a):

                > Nie mieszaj mnie z Pippinami i Kaganami. Jestem laikiem ale mam szacunek dla
                > cudzej wiary,w przeciwienstwie do tamtych. Fanatykow jednak nie lubie, bo sa
                > zdolni do najgorszych czynow w imie swojego Boga, czy idealu. Katolicki fanatyk
                > nie rozni sie w tym wzgledzie od muzulmanskiego.
                W imie Maryi, Krolowej Polski, Wiecznie Dziewicy i Ojca Sw., Jana
                Pawla II!
                Ojciec Sw., nasz Wielki Rodak, uczy, ze tylko religia Katolicka
                prawdziwa religia jest! Tak wiec twoje porownanie Wiary Prawdziwej,
                tj. Katolickiej, do falszywej, muzulmanskiej blednym jest!
                Niech ci Bog, Maryja, Pan Jezus i Ojciec Sw. zwroca rozum...
                Katolik Prawdziwy
                • Gość: Anex Re: Do katolika IP: *.proxy.aol.com 27.06.02, 20:59
                  Muzulmanie mowia tez, ze tylko ich religia jest prawdziwa, buddysci to samo..
                  Kazdy z was ma jedyna i prawdziwa racje !! Przestan co chwile przywolywac imie
                  Boga nadaremno, bo to jes ciezki grzech, jak pamietam z mojej edukacji
                  religijnej.Faryzeusze podobno tez tak robili !!
                  • Gość: Katolik Re: Do Anex'a IP: *.vic.bigpond.net.au 28.06.02, 04:41
                    Gość portalu: Anex napisał(a):
                    Muzulmanie mowia tez, ze tylko ich religia jest prawdziwa, buddysci to samo..
                    Kazdy z was ma jedyna i prawdziwa racje !! Przestan co chwile przywolywac imie
                    Boga nadaremno, bo to jes ciezki grzech, jak pamietam z mojej edukacji
                    religijnej. Faryzeusze podobno tez tak robili !!!
                    K: Niech bedzie pochwalony Ojciec Swiety, Maryja Wiecznie Dziewica i Owoc Jej
                    Cnoty, Pan Jezus!
                    Jedyna Prawdziwa Religia, to religia Jego Swiatobliwosci Ojca Swietego,
                    Wielkiego Rodaka Naszego, Jana Pawla II! Jest On przeciez Nieomylny!
                    I pamietaj, ze Katolik moze przywolywac Imie Boze, w odroznieniu od takich
                    niedowiarkow, jak Ty! Bowiem Katolik Prawdziwy wierzy w Boga Prawdziwego
                    i wyznaje Jedyna Prawdziwa Religie! Tako rzecze Jego Swiatobliwosc Ojciec Swiety,
                    Wielki Rodak Nasz, Jan Pawel II!
                    Katolik Najprawdziwszy z Parafii Polskiej w Australii pod wezwaniem Niepokalanego
                    Poczecia i Maryi Zawsze Dziewicy, Krolowej Polski oraz Jego Swiatobliwosci Ojca
                    Swietego, Wielkiego Rodaka Naszego, Jana Pawla II!
        • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 26.06.02, 03:42
          Gość portalu: ja napisał(a):

          > Jan Pawel II jest jak swiety byk dla katolikow-Polakow - ciekawi mnie czy beda
          > rownie gorliwi jak jego swietosc zejdzie z planety i zastapi go np. papiez z
          > Azji? W jednym Marks mial racje, religia to opium dla tluszczy.
          Nie myl Ojca Sw. Z Panem Bogiem! A nastepce Jego na Tronie Piotrowym
          wybierze Duch Sw., wiec Tobie nic do tego! I nie wymieniaj tego wstretnego
          zyda Marksa jednym tchem z Janem Pawlem II - Zyjacym Swietym Jedynego
          Kosciola Prawdziwego, t.j. Rzymsko-Katolickiego!
          Bog z Toba!
          Katolik
      • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 30.06.02, 04:19
        Gość portalu: em napisał(a):
        > oszołomów nigdy nie zabraknie...
        > a Ty z tymi dewocjami - dobrze, żeś z Australii :o)
        K: Niech bedzie pochwalony Ojciec Swiety,
        Maryja Wiecznie Dziewica i Owoc Jej Cnoty,
        Pan Jezus!
        Niech ci Ojciec Sw., Bog Zyjacy, wybaczy...
        Katolik Najprawdziwszy z Parafii Polskiej
        w Australii pod wezwaniem Niepokalanego Poczecia
        i Maryi Zawsze Dziewicy, Krolowej Polski oraz
        Jego Swiatobliwosci Ojca Swietego,
        Wielkiego Rodaka Naszego, Jana Pawla II!



    • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 26.06.02, 12:01
      W imie Ojca, i Syna i Ducha Sw. i Maryi, Wiecznie Dziewicy!
      Zabanujcie wreszcie tego bezboznego zyda Kagana!
      Katolik Prawdziwy
      • Gość: bibs Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: 62.93.97.* 26.06.02, 13:10
        Gość portalu: Katolik napisał(a):

        > W imie Ojca, i Syna i Ducha Sw. i Maryi, Wiecznie Dziewicy!
        > Zabanujcie wreszcie tego bezboznego zyda Kagana!
        > Katolik Prawdziwy

        Módl się o zdrowie bo o rozum za późno.
        • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 27.06.02, 03:47
          Gość portalu: bibs napisał(a):

          > Gość portalu: Katolik napisał(a):
          >
          > > W imie Ojca, i Syna i Ducha Sw. i Maryi, Wiecznie Dziewicy!
          > > Zabanujcie wreszcie tego bezboznego zyda Kagana!
          > > Katolik Prawdziwy
          >
          > Módl się o zdrowie bo o rozum za późno.

          Modle sie za ciebie do Maryi, Wiecznie Dziewicy i owoca jej Cnoty,
          Jezusa Chrystusa i Jego Zastepcy na ziemi, Ojca Sw. Jana Pawla II,
          abys wrocil na lono wiary prawdziwej, t.j. Katolickiej.
          Katolik Prawdziwy
          • marat5 Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... 27.06.02, 08:35
            Ta jebnieta zydowska męda zwana Lechem Kellerem podszywa sie tym razem pod
            obronce papieza. No kurwa slow brak. Przypadek beznadziejny aczkolwiek
            interesujacy klinicznie. Ze tez niektorzy się nabieraja na te jego ckliwe
            wypociny! Dekiel pizniety!
            Sbku zydowski spierdalaj na drzewo liscie pompowac
            • Gość: Katolik Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci... IP: *.vic.bigpond.net.au 27.06.02, 11:52
              marat5 napisał(a):
              > Ta jebnieta zydowska męda zwana Lechem Kellerem podszywa sie tym razem pod
              > obronce papieza. No kurwa slow brak. Przypadek beznadziejny aczkolwiek
              > interesujacy klinicznie. Ze tez niektorzy się nabieraja na te jego ckliwe
              > wypociny! Dekiel pizniety!
              > Sbku zydowski spierdalaj na drzewo liscie pompowac
              K: Niech bedzie pochwalona Maryja, Wiecznie Dziewica i jej Syn,
              Jezus Chrystus!
              Masz racje, tej bezbozny zydek Kagan to rzeczywiscie przypadek beznadziejny
              aczkolwiek interesujacy klinicznie. Modle sie codziennie do Przenajswietszej
              Panienki, Krolowej Polski i Jego Swiatobliwosci, Naszego Wielkiego Rodaka
              Ojca Sw. Jana Pawla II o nawrocenie tego grzesznika!
              Katolik Prawdziwy
    • bogumilka Kagan się ochrzcił? I teraz udaje katolika? 27.06.02, 11:13
      • Gość: Katolik Re: Kagan się ochrzcił? I teraz udaje katolika? IP: *.vic.bigpond.net.au 27.06.02, 11:55
        Niech bedzie pochwalona Maryja, Wiecznie Dziewica i Owoc jej Wiecznej Cnoty,
        Jezus Chrystus!
        Nie masz racji, tej bezboznik Kagan zostal ochrzczony za niemowlectwa, ale
        pozniej Szatan w niego wstapil!. Modle sie wiec codziennie do Przenajswietszej
        Panienki, Krolowej Polski i Jego Swiatobliwosci, Naszego Wielkiego Rodaka
        Ojca Sw. Jana Pawla II o nawrocenie tego grzesznika i przywrocenie go na lono
        Jedynego Kosciola Prawdziwego, czyli Rzymskokatolickkego!
        Katolik Prawdziwy
        • Gość: Katolik Re: Kagan się ochrzcił? I teraz udaje katolika? IP: *.tlsa.pl 27.06.02, 13:18
          Re: Poziom katolicyzmu w Polsce - c.d.
          Autor: Gość portalu: Kagan
          Data: 27-06-2002 12:38 adres: *.vic.bigpond.net.au


          --------------------------------------------------------------------------------
          Re: Plugawe watki o Jego Swiatobliwosci...
          Autor: marat5@poczta.gazeta.pl
          Data: 27-06-2002 08:35
          --------------------------------------------------------------------------------
          Ta jebnieta zydowska meda zwana Lechem Kellerem podszywa sie tym razem pod
          obronce papieza. No kurwa slow brak. Przypadek beznadziejny aczkolwiek
          interesujacy klinicznie. Ze tez niektorzy sie nabieraja na te jego ckliwe
          wypociny! Dekiel pizniety!
          Sbku zydowski spierdalaj na drzewo liscie pompowac

    • Gość: Justitia Re: JAK SOBIE ZASLUZYL NA TO... IP: *.waveform.net 27.06.02, 20:39
      SPRAWIEDLIWOSC NAKLADA OBOWIAZEK NADANIA CZLOWIEKOWI TO NA CO SOBIE ZASLUZYL

      WOJTYLA SAM SOBIE ZEPSUL DOBRE IMIE I NIKT MU KRZYWDY NIE ROBI GDY GO NAZYWAJA
      PO JEGO ZNAKACH - WYCISKACH NA TEJ ZIEMI
      • Gość: Katolik Re: JAK SOBIE ZASLUZYL NA TO... IP: *.vic.bigpond.net.au 28.06.02, 04:35
        Gość portalu: Justitia napisał(a):
        SPRAWIEDLIWOSC NAKLADA OBOWIAZEK NADANIA CZLOWIEKOWI TO NA CO SOBIE ZASLUZYL
        WOJTYLA SAM SOBIE ZEPSUL DOBRE IMIE I NIKT MU KRZYWDY NIE ROBI GDY GO NAZYWAJA
        PO JEGO ZNAKACH - WYCISKACH NA TEJ ZIEMI
        K: Niech bedzie pochwalony Ojciec Swiety, Maryja Wiecznie Dziewica
        i owoc jej Cnoty, Pan Jezus!
        Jak smiesz wypisywac takie herezje!
        Jego Swiatobliwosci Ojciec Swiety, Wielki Rodak Nasz, Jan Pawell
        to juz nie tylko zyjacy swiety, ale wrecz wcielenie Boga!
        Modl sie do niego wiec o przebaczenie!
        Katolik Najprawdziwszy z Parafii Polskiej w Australii pod wezwaniem
        Niepokalanego Poczecia i Maryi Zawsze Dziewicy, Krolowej Polski oraz
        Jego Swiatobliwosci Ojca Swietego, Wielkiego Rodaka Naszego,
        Jana Pawla II!
    • aniol_stroz_kagana A nie mówiłem?? ... 27.06.02, 21:03

      ...że Kagan to katol??!

      Poza forum, dwa razy dziennie klepie bezmyślnie do mnie piękny wierszyk:
      "Aniele Stróżu mój,
      Ty zawsze przy mnie stój ... "

      A potem to już tylko się zgrywa na myśliciela i robi w konia swoich
      zwolenników.

      Raz używa logina "Kagan", potem "Katolik", a za chwilę "Dupa wołowa",
      albo "Pipa pierwsza (pipin 1)" - bo będzie chciał być lepszy od "Pipy drugiej".

      ASK

      • Gość: Katolik Re: A nie mówiłem?? ... IP: *.vic.bigpond.net.au 28.06.02, 04:30
        aniol_stroz_kagana napisał(a):
        ...że Kagan to katol??!
        Poza forum, dwa razy dziennie klepie bezmyślnie do mnie piękny wierszyk:
        "Aniele Stróżu mój,
        Ty zawsze przy mnie stój ... "
        A potem to już tylko się zgrywa na myśliciela i robi w konia swoich
        zwolenników.
        Raz używa logina "Kagan", potem "Katolik", a za chwilę "Dupa wołowa",
        albo "Pipa pierwsza (pipin 1)" - bo będzie chciał być lepszy od "Pipy drugiej".
        ASK
        K: Niech bedzie pochwalony Ojciec Swiety, Maryja Wiecznie Dziewica
        i owoc jej Cnoty, Pan Jezus!
        Obys mial, przyjacielu, Racje!
        Katolik Najprawdziwszy z Parafii Polskiej w Australii pod wezwaniem
        Niepokalanego Poczecia i Maryi Zawsze Dziewicy, Krolowej Polski oraz
        Jego Swiatobliwosci Ojca Swietego, Wielkiego Rodaka Naszego,
        Jana Pawla II!
    • Gość: amicus Re: ODPOWIEDZ DLA 'KATOLIK' IP: *.waveform.net 28.06.02, 14:43
      Gość portalu: Katolik napisał(a):

      > ... Ojcu Swietym, Naszym Wielkim Rodaku, Janu Pawle II. Niech Jego
      > Imie chwalone bedzie na wieki wiekow!
      > To SKANDAL!
      > Zajrzalem na watek "Karol Wojtyla to najwiekszy Polak w historii".
      > I wstyd mi pisac, co tam bylo. Zreszta tego plugastwa nie czytalem
      > do konca! To pewnie znow robota tego zyda "kagana", co ma podobny
      > adres do mnie, Polaka i Katolika, przez zrzadzenie Opatrznosci
      > tez w Australii!
      > On zreszta zaklada watki pod roznymi pseudonimami i z roznych
      > komputerow, np. watek o rzekomej corce Jego Swiatobliwosci!
      > Prosze wiec Pania Administratorke, aby w Imie Boze zabanowala
      > wszelakie adresy, z ktorych takowe plugstwa sa rozpowszechniane.
      > Niech bedzie pochwalony!
      > Katolik z Australii
      > Polska Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczecia Najswietszej
      > Maryi Panny, Zawsze Dziewicy.

      ===================

      Wielebny "KATOLIK'

      Ojciec Swiety, Jan Pawel II klekal w Synagogach i Jerozolimie przepraszajac Izrael

      Za MORDERSTWA DOKONANE NA ZYDACH W POLSCE.

      Katolik! zobacz swoje rece i na nich nasza krew, zobacz swoja posiadlosc - to
      jest kradziez naszej posiadlosci
      • Gość: Katolik Re: ODPOWIEDZ DLA 'KATOLIK' IP: *.vic.bigpond.net.au 29.06.02, 16:16
        Gość portalu: amicus napisał(a):
        > Gość portalu: Katolik napisał(a):
        > > ... Ojcu Swietym, Naszym Wielkim Rodaku, Janu Pawle II. Niech Jego
        > > Imie chwalone bedzie na wieki wiekow!
        > > To SKANDAL!
        > > Zajrzalem na watek "Karol Wojtyla to najwiekszy Polak w historii".
        > > I wstyd mi pisac, co tam bylo. Zreszta tego plugastwa nie czytalem
        > > do konca! To pewnie znow robota tego zyda "kagana", co ma podobny
        > > adres do mnie, Polaka i Katolika, przez zrzadzenie Opatrznosci
        > > tez w Australii!
        > > On zreszta zaklada watki pod roznymi pseudonimami i z roznych
        > > komputerow, np. watek o rzekomej corce Jego Swiatobliwosci!
        > > Prosze wiec Pania Administratorke, aby w Imie Boze zabanowala
        > > wszelakie adresy, z ktorych takowe plugstwa sa rozpowszechniane.
        > > Niech bedzie pochwalony!
        > > Katolik z Australii
        > > Polska Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczecia Najswietszej
        > > Maryi Panny, Zawsze Dziewicy.

        > Wielebny "KATOLIK'
        > Ojciec Swiety, Jan Pawel II klekal w Synagogach i Jerozolimie przepraszajac
        > Izrael Za MORDERSTWA DOKONANE NA ZYDACH W POLSCE.
        > Katolik! zobacz swoje rece i na nich nasza krew, zobacz swoja posiadlosc - to
        > jest kradziez naszej posiadlosci
        Katolik: Ojciec Sw., jako Bog Prawdziwy, wybaczy Ci te slowa, bo ty
        bladzisz, wyznajac wiare falszywa a daremna! Modl sie wiec do Boga
        Prawdziwego, czyli Jego Swiatobliwosci Jana Pawla II!
        Katolik Prawdziwy
        • Gość: mimo Re: tee - Kagan ,Katolik ...... IP: 168.143.113.* 30.06.02, 07:23
          Nie jest to atak ad personam (jak to zawsze piszesz)
          gdyz pisanie o takiej gnidzie i szmacie jak ty, jak
          do normalnej osoby, to byla by nobilitacja dla
          ciebie. Pisz sobie dalej walniety debilu co chcesz,
          na kogo chcesz , lecz wydaje mi sie, ze twoj poziom
          choroby doszedl do takiego stanu, ze tylko
          kilkunastoletnia kuracja w Polsce moze ci pomoc.
          Skontaktuj sie z dyrekcja szpitala w Tworkach pod
          Warszawa, gdyz w Australii juz ci nikt nie pomoze.
          Zakladasz setki watkow, tylko po to aby obrazac ludzi,
          autorytety i negowac wszystko i wszystkich. Po co to
          robisz? Czy sprawia ci to przyjemnosc? Czy nie lepiej
          by bylo pojsc np. na ryby?
          Odetchnal bys swiezym powietrzem - moze by ci choc na
          chwile przeszlo.
          • Gość: Kagan Re: tee - Kagan ,Katolik ...... IP: *.vic.bigpond.net.au 01.07.02, 13:39
            Gość portalu: mimo napisał(a):
            > Nie jest to atak ad personam (jak to zawsze piszesz)
            > gdyz pisanie o takiej gnidzie i szmacie jak ty, jak
            > do normalnej osoby, to byla by nobilitacja dla
            > ciebie. Pisz sobie dalej walniety debilu co chcesz,
            > na kogo chcesz , lecz wydaje mi sie, ze twoj poziom
            > choroby doszedl do takiego stanu, ze tylko
            > kilkunastoletnia kuracja w Polsce moze ci pomoc.
            > Skontaktuj sie z dyrekcja szpitala w Tworkach pod
            > Warszawa, gdyz w Australii juz ci nikt nie pomoze.
            > Zakladasz setki watkow, tylko po to aby obrazac ludzi,
            > autorytety i negowac wszystko i wszystkich. Po co to
            > robisz? Czy sprawia ci to przyjemnosc? Czy nie lepiej
            > by bylo pojsc np. na ryby?
            > Odetchnal bys swiezym powietrzem - moze by ci choc na
            > chwile przeszlo.
            U nas zima, ale lod cienki...
            Wiec z rybek nici...
            • Gość: mimo Re: tee - Kagan ,Katolik ...... IP: 168.143.113.* 01.07.02, 19:25
              Ej Kagan. Braknie ci konceptu? Nie mozesz lapac
              rybek? Nie szkodzi.
              Dam ci inna rade na twoje dolegliwosci.
              Jezeli lod jest cienki to dobrze. Rozbierz sie ,
              wplyn pod niego. Popatrzysz wowczas na swiat innymi
              oczyma.
              Mysle, ze pietnascie minut ci wystarczy. Na pewno
              wszystko ci przejdzie.
              P.S. Przy ubraniu zostaw kartke, gdzie maja to
              odeslac.
              • Gość: mimo Re: Kagan ,Katolik czyli wesz przy komputerze IP: 168.143.113.* 05.07.02, 00:25
                Zaczynasz ćwoku nowy watek, piszesz bzdury abys tylko
                zaistnial na forum i po otrzymaniu dobrych rad,
                znikasz hieno z tego twojego wymyslonego watku.
                Jestes po prostu "zasraniec" . Uwazam ze to jest
                najlepsze, najbardziej delikatne i najlepiej oddajace
                okreslenie takiego gnojka jak ty.
                • Gość: Kagan Re: Kagan ,Katolik czyli wesz przy komputerze IP: *.vic.bigpond.net.au 05.07.02, 04:01
                  Gość portalu: mimo napisał(a):
                  > Zaczynasz ćwoku nowy watek, piszesz bzdury abys tylko
                  > zaistnial na forum i po otrzymaniu dobrych rad,
                  > znikasz hieno z tego twojego wymyslonego watku.
                  > Jestes po prostu "zasraniec" . Uwazam ze to jest
                  > najlepsze, najbardziej delikatne i najlepiej oddajace
                  > okreslenie takiego gnojka jak ty.
                  K: Idziesz na watek o poziomie katolstwa polskiego...
                  • Gość: Kagan Re: Kagan ,Katolik czyli wesz przy komputerze IP: *.vic.bigpond.net.au 05.07.02, 05:56
                    Gość portalu: Kagan napisał(a):
                    > Gość portalu: mimo napisał(a):
                    > > Zaczynasz ćwoku nowy watek, piszesz bzdury abys tylko
                    > > zaistnial na forum i po otrzymaniu dobrych rad,
                    > > znikasz hieno z tego twojego wymyslonego watku.
                    > > Jestes po prostu "zasraniec" . Uwazam ze to jest
                    > > najlepsze, najbardziej delikatne i najlepiej oddajace
                    > > okreslenie takiego gnojka jak ty.
                    > K: Idziesz na watek o poziomie katolstwa polskiego...
                    Nie wytrzymales nerwowo... :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka