aferal.z.partii.demokratycznej
12.01.07, 20:09
Radni róznych miejscowiści uznali że najwazniejszych dla nich zadaniem jest
dokonanie zmian w herbach swoich miast .. i tak w Ustce radni poprawili
wizerunek tamtejszej Syrenki powiększyli jej biust...(idą z postępem to
najwazniejsze!) ale niestety gdzie indziej budzą sie moherowe upiory.. juz
nie pamiętam w jakiej to miejscowości jest herb który przedstawia dwóch
mężczyzn trzymających się za ręce.. oczywiscie radnych o moherowej
prowienniencji zapewne z PiSu taki obraz herbu źle im się kojarzył...kojarzył
im sie z parą homoseksualistów.. więc w nowej wersji mężczyźni z herbu już za
ręce się nie trzymaja a co wiecej między nimi staneła... katedra! Trudno o
bardziej symboliczny wydźwięk tej zmiany.. nie dość ze tej ogarniętym
bezrobociem miejscowości w ten sposób topi się kilkanaście milionów złotych
to jeszcze mamy tu ewidentny przypadek ideologizacji samorzadu przez rządzącą
tam opcję polityczną homofobiczą opcję... nawet nie wiem czy sie z tego smiać
czy płakac.. bo mi jest za tych drugich radnych wstyd gdyż wystawiamy się
znów na pośmiewisko wbec postępowego i cywilizowanego świata...