Dodaj do ulubionych

Rydzyk niewinny

21.08.07, 15:33
to się nazywa toruńskim cudem.
Obserwuj wątek
    • leniak Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 15:34
      no fakt wychodzi że dobrze mówił...
      • venus99 Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 15:39
        każda negatywna ocena prezydenta i premiera cieszy mnie
        niezmiernie.szczególnie jeżeli jest wypowiadana przez tak liczący
        autorytet moralny i etyczny jak powszechnie znany ojciec malwersant.
    • l.o.r.t.e.a Prawdę powiedział, i tyle. 21.08.07, 15:35

      • kuba.puchaty Re: Prawdę powiedział, i tyle. 21.08.07, 15:40
        Pewnie że tak.
        Ale tę "czarownicę" to sobie mógł darować?! Chociaż z drugiej strony, wrogom
        wszelkiej tzw. polit-poprawności i to nie powinno przeszkadzać!
      • zapijaczony_ryj Re: Prawdę powiedział, i tyle. 21.08.07, 16:23
        Fakt, ale bezdomnego za taka sama prawdę ścigała cała policja i
        chyba interpol.
        TO jak to jest z tą równą sprawiedliwością wszystkich wobec prawa?
    • buffalo_bill Znaczy prezio Kaczyński jest oszustem? 21.08.07, 15:38
      Wiedziałem.
      • venus99 Re: Znaczy prezio Kaczyński jest oszustem? 21.08.07, 15:40
        potwierdziła to urzędowo prokuratura RP.
      • l.o.r.t.e.a Znaczy że w tej konkretnej sprawie, zbyt 21.08.07, 15:43
        ulega żydowskiemu lobby.
        • buffalo_bill Znaczy Dornowi? 21.08.07, 15:45
          I dlatego jest oszustem?
          • l.o.r.t.e.a Znaczy Izraelowi, poparliśmy, jako jedyny 21.08.07, 15:49
            kraj UE, agresję Izraela na Liban, i tak można wymieniać bez końca.
          • zapijaczony_ryj Re: Znaczy Dornowi? 21.08.07, 16:25
            dorn juz nie jest żydem, pokropili go i npletek nawet przyszyli
    • trzymilionowy.post To nawet nie to. 21.08.07, 15:44
      Po prostu nawet nie zostanie wszczęte jakiekolwiek śledztwo w tej
      sprawie.
      • absztyfikant Re: To nawet nie to. 21.08.07, 15:46
        wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9132375,wiadomosc.html
        • trzymilionowy.post Re: To nawet nie to. 21.08.07, 15:55
          Nie dopatrzyli się znamion przestępstwa.Koniec, kropka, ciach,
          finito.
    • alaww Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 15:50
      co jeszcze i jakich słów obelżywych musi użyć ten zakonnik, aby była jakakolwiek reakcja?
      Czy skoro jest taka decyzja prokuratury, to każdy może swobodnie lżyć prezydenta?
      • venus99 Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 15:53
        co wolno rydzykowi to nie tobie......
        mamy przecież demokrację kościelną.
    • adam81w Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 16:15
      klerykalizacja panstwa :(
    • reakcjonista1 Oj komuszki, jak wy prawa polskiego nie znacie 21.08.07, 16:44
      żałosne pajace :-)
      • trzymilionowy.post A nie możesz po prostu napisać 21.08.07, 16:49
        Obraza prezydenta ścigana jest z urzędu, a małżonki nie.
        • reakcjonista1 Chodzi też o "antysemityzm" :-) 21.08.07, 16:50
          no ale jak cię wyraz "komuszki" razi, to co ja mogę poradzić? ;-)
          • trzymilionowy.post Przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym wątku 21.08.07, 16:52
            i zweryfikuj co napisałeś.
            • reakcjonista1 Re: Przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym wątk 21.08.07, 17:46
              Wiele się nie narozpisywałes :-)

              W sumie nawet nie ma nad czym :D :D :D
              • trzymilionowy.post Re: Przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym wątk 21.08.07, 18:24
                Bo nad czym, dokładnie.
                Poza tym jestem za szeroko rozumianą wolnością słowa.
    • piotr-gdansk A nie wolnością słowa, bolszewio? n/t 21.08.07, 16:48

      > to się nazywa toruńskim cudem.
      • venus99 Re: A nie wolnością słowa, bolszewio? n/t 21.08.07, 17:09
        nie,to nie jest wolność słowa.to jest bezkarność
        chama,malwersanta,kreacza,oszusta i pospolitego łobuza.tylko
        dlatego,że ten bekart nazywa się Rydzyk i jest podobno zakonnikiem.
        wszystko co powyższe zostało napisane w ramach konstytucyjnej i
        ustawowej wolności słowa.i jak wam palanty?
        • piotr-gdansk Wyjmij, bolszewicki menelu, czerep z rynsztoka 21.08.07, 17:20
          Najwyższy czas przetrzeźwieć ;)
          • venus99 Re: Wyjmij, bolszewicki menelu, czerep z rynsztok 21.08.07, 21:34
            a ktoś ci broni trzeźwieć menelu?nie pij tyle-nie będziesz miał
            problemów.
    • skin.polskii Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 16:52
      to żaden cud.. widocznie nie było0obrazy więc niema o co kopii
      kruszyć.. ergo prokuratura ustaliła ponad wszelką wątpliwość że
      prezydentowa jest czarownicą że zgadza sie ze zdaniem ks Rydzyka
      • pies_na_czarnych Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 17:00
        > prezydentowa jest czarownicą że zgadza sie ze zdaniem ks Rydzyka

        Prezydentowa powinna sie cieszyc, ze prokurator od razu nie kazal
        jea na stosie spalic.
        Wlasciwie to najpierw probe wody i ognia powinni przeprowadzic, aby
        byc pewnym, ze jest czarownica.
      • lumpior Re: "Oszust na zydowskiej smyczy"czyli.. 21.08.07, 17:04
        L.A.Kaczynski musi przeprosic O.Rydzyka,bo smial powiedziec o ubliza-
        niu zonie czyli "czarownicy"? No i kilku PIS-owcow popelnilo grzech
        SMIERTELNY,uwazajac ze czarownica to nie czarownica,kanalie?
        • skin.polskii Re: "Oszust na zydowskiej smyczy"czyli.. 21.08.07, 17:53
          kaczory przeszły na ciemną strone mocy
    • plakaplaka Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 17:55
      No cóż...

      streemo.pl/Portal/Video.aspx?MediaId=25099
      polecam.
    • goldenwomen3 w czym tak naprawdę zawinił? komu sie naraził? 21.08.07, 17:56

      • wujaszek_joe wyciera sobie pysk prezydentem a on udaje 21.08.07, 18:00
        że nic się nie stało. chrześcijańska miłość bliźniego czy jak?
        związek radziecki nie upokarzał tak swoich namiestników w Polsce jak robi to
        kościół ze swoimi przydupasami
        • reakcjonista1 Tutaj co drugi wyciera sobie pysk prezydentem 21.08.07, 18:01
          ale to pedecka swołocz, więc może :-)
          • wujaszek_joe wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 18:05
            a te larwy pasozytnicze nawet nie udają. traktują nasze władze jak śmieci.
            miłość bliźniego w wersji extreme hardcore
            • reakcjonista1 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 18:09
              > a te larwy pasozytnicze nawet nie udają. traktują nasze władze jak śmieci.
              > miłość bliźniego w wersji extreme hardcore

              To ty jak śmieci traktujesz Kościół...
              wstydź się.
              • wujaszek_joe Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 18:11
                mam chwalić złodzieja karmionego z moich podatków, decydującego jak mam żyć i
                kiedy umrzec?
                • reakcjonista1 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 21:39
                  > mam chwalić złodzieja karmionego z moich podatków, decydującego jak mam żyć i
                  > kiedy umrzec?

                  Kościół za ciebie decyduje???
                  Oj jaki ty biedny :-)))))
              • lumpior Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 18:50
                Rydzyk to Kosciol i jeszcze katolicki? To SEKTA,na bazie koloratki,
                imperium medialnej nienawisci i wyzysku prostych,niewyksztalconych
                ludzi,emerytow,rencistow.RM i TV Trwam to firmy a nie kosciol.
                • reakcjonista1 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 21:40
                  > Rydzyk to Kosciol i jeszcze katolicki? To SEKTA,na bazie koloratki,
                  > imperium medialnej nienawisci i wyzysku prostych,niewyksztalconych
                  > ludzi,emerytow,rencistow.RM i TV Trwam to firmy a nie kosciol.

                  pretensje do mojego rozmówcy...

                  aha, polecam na przyszłość bardziej się wysilić przy czytaniu :)
              • venus99 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 21:36
                kościól jest traktowany tak jak na to zasługuje.
                niech się koscielni wstydza.
                • reakcjonista1 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 21:41
                  A kto będzie decydował o tym na co zasługuje, chyba nie ty bolszewio?
        • goldenwomen3 masz amnezje?zobacz ile osob na FK 21.08.07, 18:06
          wujaszek_joe napisał:

          > że nic się nie stało. chrześcijańska miłość bliźniego czy jak?
          > związek radziecki nie upokarzał tak swoich namiestników w Polsce jak robi to
          > kościół ze swoimi przydupasami




          wyciera sobie plugawe gęby prezydentem i nie jesteś tym oburzony/a
          Wprost bezczelna/y jestes.
    • marouder Bedzie nowe swieto katolickie! 21.08.07, 18:12
      Z okazji zwyciestwa KK nad godnoscia wladzy swieckiej w Polsce.
      • terraincognita Swięty Ojciec Dyrektor 21.08.07, 18:15
        Indie maja święte krowy, a my mamy świętego Ojca Dyrektora!
    • artsg Autorytet Lepper powiedział że każdy sąd podważy 21.08.07, 18:39
      venus99 napisał:

      > to się nazywa toruńskim cudem.

      nagranie na nośniku cyfrowym
      • trzymilionowy.post Re: Autorytet Lepper powiedział że każdy sąd podw 21.08.07, 18:44
        nagranie na nośniku cyfrowym


        Zobaczymy jak będzie. Zapamiętaj swoje słowa.
        • artsg Re: Autorytet Lepper powiedział że każdy sąd podw 21.08.07, 18:50
          trzymilionowy.post napisał:

          > nagranie na nośniku cyfrowym
          >
          >
          > Zobaczymy jak będzie. Zapamiętaj swoje słowa.

          to słowa Leppera
          • trzymilionowy.post Re: Autorytet Lepper powiedział że każdy sąd podw 21.08.07, 18:54
            Powtórzył po drobnej przeróbce to co powiedział mu adwokat.
    • goldenwomen3 Tadeusz NIC nie rusza! he he he 21.08.07, 19:01
      i tak trzymać :)
    • przemasowski Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 21:40
      ...i tutaj widać jak Kaczory srają ze strachu przed utratą
      moherowego elektoratui ,jak całkowicie odpolityczniona jest
      prokuratura pod rządami tego narcyza, jedynego nieomylnego znawcy
      prawa w tym kraju ,przy którym Safjan,Zoll i Ćwiąkalski to sztubacy.
      • art.sg Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 21:41
        przemasowski napisał:

        > ...i tutaj widać jak Kaczory srają ze strachu przed utratą
        > moherowego elektoratui ,jak całkowicie odpolityczniona jest
        > prokuratura pod rządami tego narcyza, jedynego nieomylnego znawcy
        > prawa w tym kraju ,przy którym Safjan,Zoll i Ćwiąkalski to sztubacy.

        A od kiedy to nagranie cyfrowe jest źródłem??
        • przemasowski Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 21:46
          Po ostatnim cyfrowym gwoździu widać,że żródłem może być jeśli
          postanowi tak ZERO.I to jest wykładnia prawa , był kiedyś taki
          profesor Falandysz (ś.p.),tam była "falandyzacja" tutaj
          mamy "ziobryzację"...
          • art.sg Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 21:47
            przemasowski napisał:

            > Po ostatnim cyfrowym gwoździu widać,że żródłem może być jeśli
            > postanowi tak ZERO.I to jest wykładnia prawa , był kiedyś taki
            > profesor Falandysz (ś.p.),tam była "falandyzacja" tutaj
            > mamy "ziobryzację"...

            Podważasz "autorytet" Leppera
    • rysiu_lubicz moherowi prokuratorzy obroncami swietej prawdy 21.08.07, 21:49
      czyli goowno prawdy,
      • skin.polskii Re: moherowi prokuratorzy obroncami swietej prawd 21.08.07, 22:52
        a tak na marginesie .. czy ty uważasz obecnego prezydenta za oszusta?
        (abstrachujmy tu od Rydzyka)
    • kaczkiwon Trudno zapomniec jak antysemicki jest polski naro 22.08.07, 01:59
      i mam nadzieje, ze bedzie placil dlugo za to, tak jak placi teraz.
      • weissensee Kiedy beatyfikacja taty Rydzyka? 22.08.07, 08:20
        Kiedy beatyfikacja taty Rydzyka?

        Rydzyk na ołtarze! Subito!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka