venus99 21.08.07, 15:33 to się nazywa toruńskim cudem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
venus99 Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 15:39 każda negatywna ocena prezydenta i premiera cieszy mnie niezmiernie.szczególnie jeżeli jest wypowiadana przez tak liczący autorytet moralny i etyczny jak powszechnie znany ojciec malwersant. Odpowiedz Link Zgłoś
kuba.puchaty Re: Prawdę powiedział, i tyle. 21.08.07, 15:40 Pewnie że tak. Ale tę "czarownicę" to sobie mógł darować?! Chociaż z drugiej strony, wrogom wszelkiej tzw. polit-poprawności i to nie powinno przeszkadzać! Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Re: Prawdę powiedział, i tyle. 21.08.07, 16:23 Fakt, ale bezdomnego za taka sama prawdę ścigała cała policja i chyba interpol. TO jak to jest z tą równą sprawiedliwością wszystkich wobec prawa? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Znaczy prezio Kaczyński jest oszustem? 21.08.07, 15:40 potwierdziła to urzędowo prokuratura RP. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Znaczy że w tej konkretnej sprawie, zbyt 21.08.07, 15:43 ulega żydowskiemu lobby. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Znaczy Izraelowi, poparliśmy, jako jedyny 21.08.07, 15:49 kraj UE, agresję Izraela na Liban, i tak można wymieniać bez końca. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Re: Znaczy Dornowi? 21.08.07, 16:25 dorn juz nie jest żydem, pokropili go i npletek nawet przyszyli Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post To nawet nie to. 21.08.07, 15:44 Po prostu nawet nie zostanie wszczęte jakiekolwiek śledztwo w tej sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: To nawet nie to. 21.08.07, 15:46 wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9132375,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: To nawet nie to. 21.08.07, 15:55 Nie dopatrzyli się znamion przestępstwa.Koniec, kropka, ciach, finito. Odpowiedz Link Zgłoś
alaww Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 15:50 co jeszcze i jakich słów obelżywych musi użyć ten zakonnik, aby była jakakolwiek reakcja? Czy skoro jest taka decyzja prokuratury, to każdy może swobodnie lżyć prezydenta? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 15:53 co wolno rydzykowi to nie tobie...... mamy przecież demokrację kościelną. Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Oj komuszki, jak wy prawa polskiego nie znacie 21.08.07, 16:44 żałosne pajace :-) Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post A nie możesz po prostu napisać 21.08.07, 16:49 Obraza prezydenta ścigana jest z urzędu, a małżonki nie. Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Chodzi też o "antysemityzm" :-) 21.08.07, 16:50 no ale jak cię wyraz "komuszki" razi, to co ja mogę poradzić? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym wątku 21.08.07, 16:52 i zweryfikuj co napisałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Re: Przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym wątk 21.08.07, 17:46 Wiele się nie narozpisywałes :-) W sumie nawet nie ma nad czym :D :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym wątk 21.08.07, 18:24 Bo nad czym, dokładnie. Poza tym jestem za szeroko rozumianą wolnością słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr-gdansk A nie wolnością słowa, bolszewio? n/t 21.08.07, 16:48 > to się nazywa toruńskim cudem. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: A nie wolnością słowa, bolszewio? n/t 21.08.07, 17:09 nie,to nie jest wolność słowa.to jest bezkarność chama,malwersanta,kreacza,oszusta i pospolitego łobuza.tylko dlatego,że ten bekart nazywa się Rydzyk i jest podobno zakonnikiem. wszystko co powyższe zostało napisane w ramach konstytucyjnej i ustawowej wolności słowa.i jak wam palanty? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr-gdansk Wyjmij, bolszewicki menelu, czerep z rynsztoka 21.08.07, 17:20 Najwyższy czas przetrzeźwieć ;) Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Wyjmij, bolszewicki menelu, czerep z rynsztok 21.08.07, 21:34 a ktoś ci broni trzeźwieć menelu?nie pij tyle-nie będziesz miał problemów. Odpowiedz Link Zgłoś
skin.polskii Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 16:52 to żaden cud.. widocznie nie było0obrazy więc niema o co kopii kruszyć.. ergo prokuratura ustaliła ponad wszelką wątpliwość że prezydentowa jest czarownicą że zgadza sie ze zdaniem ks Rydzyka Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 17:00 > prezydentowa jest czarownicą że zgadza sie ze zdaniem ks Rydzyka Prezydentowa powinna sie cieszyc, ze prokurator od razu nie kazal jea na stosie spalic. Wlasciwie to najpierw probe wody i ognia powinni przeprowadzic, aby byc pewnym, ze jest czarownica. Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: "Oszust na zydowskiej smyczy"czyli.. 21.08.07, 17:04 L.A.Kaczynski musi przeprosic O.Rydzyka,bo smial powiedziec o ubliza- niu zonie czyli "czarownicy"? No i kilku PIS-owcow popelnilo grzech SMIERTELNY,uwazajac ze czarownica to nie czarownica,kanalie? Odpowiedz Link Zgłoś
skin.polskii Re: "Oszust na zydowskiej smyczy"czyli.. 21.08.07, 17:53 kaczory przeszły na ciemną strone mocy Odpowiedz Link Zgłoś
plakaplaka Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 17:55 No cóż... streemo.pl/Portal/Video.aspx?MediaId=25099 polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe wyciera sobie pysk prezydentem a on udaje 21.08.07, 18:00 że nic się nie stało. chrześcijańska miłość bliźniego czy jak? związek radziecki nie upokarzał tak swoich namiestników w Polsce jak robi to kościół ze swoimi przydupasami Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Tutaj co drugi wyciera sobie pysk prezydentem 21.08.07, 18:01 ale to pedecka swołocz, więc może :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 18:05 a te larwy pasozytnicze nawet nie udają. traktują nasze władze jak śmieci. miłość bliźniego w wersji extreme hardcore Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 18:09 > a te larwy pasozytnicze nawet nie udają. traktują nasze władze jak śmieci. > miłość bliźniego w wersji extreme hardcore To ty jak śmieci traktujesz Kościół... wstydź się. Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 18:11 mam chwalić złodzieja karmionego z moich podatków, decydującego jak mam żyć i kiedy umrzec? Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 21:39 > mam chwalić złodzieja karmionego z moich podatków, decydującego jak mam żyć i > kiedy umrzec? Kościół za ciebie decyduje??? Oj jaki ty biedny :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 18:50 Rydzyk to Kosciol i jeszcze katolicki? To SEKTA,na bazie koloratki, imperium medialnej nienawisci i wyzysku prostych,niewyksztalconych ludzi,emerytow,rencistow.RM i TV Trwam to firmy a nie kosciol. Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 21:40 > Rydzyk to Kosciol i jeszcze katolicki? To SEKTA,na bazie koloratki, > imperium medialnej nienawisci i wyzysku prostych,niewyksztalconych > ludzi,emerytow,rencistow.RM i TV Trwam to firmy a nie kosciol. pretensje do mojego rozmówcy... aha, polecam na przyszłość bardziej się wysilić przy czytaniu :) Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 21:36 kościól jest traktowany tak jak na to zasługuje. niech się koscielni wstydza. Odpowiedz Link Zgłoś
reakcjonista1 Re: wydawało mi się że kościołowi wolno mniej 21.08.07, 21:41 A kto będzie decydował o tym na co zasługuje, chyba nie ty bolszewio? Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen3 masz amnezje?zobacz ile osob na FK 21.08.07, 18:06 wujaszek_joe napisał: > że nic się nie stało. chrześcijańska miłość bliźniego czy jak? > związek radziecki nie upokarzał tak swoich namiestników w Polsce jak robi to > kościół ze swoimi przydupasami wyciera sobie plugawe gęby prezydentem i nie jesteś tym oburzony/a Wprost bezczelna/y jestes. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Bedzie nowe swieto katolickie! 21.08.07, 18:12 Z okazji zwyciestwa KK nad godnoscia wladzy swieckiej w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
terraincognita Swięty Ojciec Dyrektor 21.08.07, 18:15 Indie maja święte krowy, a my mamy świętego Ojca Dyrektora! Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Autorytet Lepper powiedział że każdy sąd podważy 21.08.07, 18:39 venus99 napisał: > to się nazywa toruńskim cudem. nagranie na nośniku cyfrowym Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Autorytet Lepper powiedział że każdy sąd podw 21.08.07, 18:44 nagranie na nośniku cyfrowym Zobaczymy jak będzie. Zapamiętaj swoje słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: Autorytet Lepper powiedział że każdy sąd podw 21.08.07, 18:50 trzymilionowy.post napisał: > nagranie na nośniku cyfrowym > > > Zobaczymy jak będzie. Zapamiętaj swoje słowa. to słowa Leppera Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Autorytet Lepper powiedział że każdy sąd podw 21.08.07, 18:54 Powtórzył po drobnej przeróbce to co powiedział mu adwokat. Odpowiedz Link Zgłoś
przemasowski Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 21:40 ...i tutaj widać jak Kaczory srają ze strachu przed utratą moherowego elektoratui ,jak całkowicie odpolityczniona jest prokuratura pod rządami tego narcyza, jedynego nieomylnego znawcy prawa w tym kraju ,przy którym Safjan,Zoll i Ćwiąkalski to sztubacy. Odpowiedz Link Zgłoś
art.sg Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 21:41 przemasowski napisał: > ...i tutaj widać jak Kaczory srają ze strachu przed utratą > moherowego elektoratui ,jak całkowicie odpolityczniona jest > prokuratura pod rządami tego narcyza, jedynego nieomylnego znawcy > prawa w tym kraju ,przy którym Safjan,Zoll i Ćwiąkalski to sztubacy. A od kiedy to nagranie cyfrowe jest źródłem?? Odpowiedz Link Zgłoś
przemasowski Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 21:46 Po ostatnim cyfrowym gwoździu widać,że żródłem może być jeśli postanowi tak ZERO.I to jest wykładnia prawa , był kiedyś taki profesor Falandysz (ś.p.),tam była "falandyzacja" tutaj mamy "ziobryzację"... Odpowiedz Link Zgłoś
art.sg Re: Rydzyk niewinny 21.08.07, 21:47 przemasowski napisał: > Po ostatnim cyfrowym gwoździu widać,że żródłem może być jeśli > postanowi tak ZERO.I to jest wykładnia prawa , był kiedyś taki > profesor Falandysz (ś.p.),tam była "falandyzacja" tutaj > mamy "ziobryzację"... Podważasz "autorytet" Leppera Odpowiedz Link Zgłoś
rysiu_lubicz moherowi prokuratorzy obroncami swietej prawdy 21.08.07, 21:49 czyli goowno prawdy, Odpowiedz Link Zgłoś
skin.polskii Re: moherowi prokuratorzy obroncami swietej prawd 21.08.07, 22:52 a tak na marginesie .. czy ty uważasz obecnego prezydenta za oszusta? (abstrachujmy tu od Rydzyka) Odpowiedz Link Zgłoś
kaczkiwon Trudno zapomniec jak antysemicki jest polski naro 22.08.07, 01:59 i mam nadzieje, ze bedzie placil dlugo za to, tak jak placi teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
weissensee Kiedy beatyfikacja taty Rydzyka? 22.08.07, 08:20 Kiedy beatyfikacja taty Rydzyka? Rydzyk na ołtarze! Subito! Odpowiedz Link Zgłoś