marouder11 27.08.07, 15:10 Osobiscie sadze, ze gdyby tak skonfigurowala nam sie scena polityczna po wyborach, to nalezaloby oglosic cos w rodzaju obywatelskiego stanu wyjatkowego. Jakie jest wasze zdanie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
off_nick rankiem takie pytania? n/t 27.08.07, 15:30 marouder napisał: ================================================================ Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: rankiem takie pytania? n/t 27.08.07, 15:37 marouder napisał: > A ktora u Pani godzina? ================================================================ A Pan zawsze wie,która godzina? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Nie zawsze:( 27.08.07, 15:56 Szczegolnie kiedy zapomne zegarka i/lub telefonu, co mi sie zdarza. Odpowiedz Link Zgłoś
socjalliberal Jarek jeszcze nie wydał dyspozycji 27.08.07, 15:28 więc póki co oficjalnie - nikt. Obecnie obowiązuje wersja, że Wschódazja... PO znaczy, to śmiertelny wróg, członek układu, postkomuna i łżeelity. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder I to jest wlasnie cale PiSdziactwo:( 27.08.07, 15:36 Za grosz cywilnej odwagi ze wzgledu na brak osobistych pogladow. To jakies pieprzone lemingi sa! Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Tylko nie Pisdziactwo n/t 27.08.07, 15:49 marouder napisał: > Za grosz cywilnej odwagi ze wzgledu na brak osobistych pogladow. > To jakies pieprzone lemingi sa! ================================================================ Wypraszam sobie,ja jestem ćwierkający gepard (twittering cheetah) a nie jakiś tam leming z fałszywej legendy. Jestem zdania,że albo PO samodzielnie albo PiS. Oczywizda głosować będę na PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Ciekawisz mnie off-nick:) 27.08.07, 15:55 Nie wierze jednak, ze rzeczywiscie wyznajesz i praktykujesz "wiare" w PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
niepismienny_niepoczytalny Re: Kto z was jest za POPiSdem? 27.08.07, 15:36 demokraci.pl i POPIS? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Nie, to, to juz political fiction.. 27.08.07, 15:37 ...po prostu pytam o ksztalt sceny politycznej po wyborach.. Odpowiedz Link Zgłoś
grek.grek Re: Kto z was jest za POPiSdem? 27.08.07, 15:43 Jestem ZA. Ich wspólne rządy skończyłyby się taką jatką i kompromitacją,że ślad by nie pozostał po polskie,tępej prawicy - albo paranoicka neobolszewia albo bezbarwni,cwani ślizgacze-karierowicze, albo jeszcze inne Tuski; i nic tylko powoływanie się na kościół,przygody z podziemia w latach 80-tych,udowadnianie swojej moralnej legitymacji do rządzenia,przy jednoczesnym braku szarych komórek,charakteru i zrozumienia podstaw współczesnego świata. Pierniczenie o nowoczesności, a tkwienie obiema nogami i tyłkiem na styropianie. Umiejętność nadprodukcji kłótni,kołtuństwa. Polityczny taranizm albo ewidentne beztalencie i obłuda. Dlatego - jestem ZA. I to choćby od jutra. Rok da się zdzierżyć. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr-gdansk I kto by stanął na czele tego "obywatelskiego"** 27.08.07, 15:50 stanu wyjątkowego, Szympański - (P)iz(D)a Gmerek czy (P)iz(D)a Mazower? A może Dyduch i Szmaja? :) **którym to terminem wycieracie sobie gęby komuchy od zawsze - vide chociażby Milicja Obywatelska :) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr-gdansk Co jest, Szympański, wstydzisz się swoich 27.08.07, 16:00 idoli, że nie wymienisz ani jednego z nich? Hmm... tu ci przyznam rację - jest czego :) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Nie krystian, po prostu z takim xujem jak ty.. 27.08.07, 16:07 ..sie nie rozmawia ORMOwcu zalkoholizowany. Spiedala z powrotem pod osiedlowy "nocny", tam "rzadzisz", jak ci kto da z 5 zl. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr-gdansk Coś tak negatywnie pobudzony, Szympański? :) 27.08.07, 16:10 I kłamiesz z tej złości 2x więcej niż normalnie! Znowu ci ta twoja maszkara nie dała? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Re: Oczywiście lortea. 27.08.07, 16:25 Jakies rozsadne argumenty za? ...bo, ze nie sa to dwie "polowki jablka", to juz chyba wszystkim wiadomo. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Wiem że to wyświechtane, ale przypomnę. 27.08.07, 16:42 Opozycyjny rodowód liderów, opowiedzenie się po stronie demokracji gdy kosztowało to pakę, ściezkę zdrowia albo internowanie. Chęć zmian i dalszego, głębszego odkomunizowania Polski. Autentyczna, konsekwetnie prezentowana od lat 80-tych, polityka prozachodnia. Uznanie dla wartości religijnych. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Same sprzecznosci:) 27.08.07, 16:51 Rodowod po kilkudziesieciu latach jest wlasciwoscia trzeciorzedna wszedzie poza muzeum martyrologii opozycji. Chec dokonywania zmian to dopiero poczatek drogi, gdyz najistotniejsza jest metoda oraz ludzie, ktorzy ja beda stosowac. Polityka "prozachodnia" w stylu kaczynskim jest anachronizmem z uwagi na ilosc i jakosc zmian w polityce i gospodarce swiatowej, jakie dokonaly sie od poczatkow tzw. ery postindustrialnej, czyli wlasnie gdzies od poczatku lat 80-tych. Uznanie dla religii w wydaniu kaczynskim to rodzaj optyki slepego na jedno oko, takze anachronizm, takze, jak sie to mowi, "przeciwskuteczny" w stosunku do zamierzonych celow. Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 symptomatyczne, że takiej giwi nie przeszkadza 27.08.07, 16:29 ta kultura lewacka i pewnie z radościa przyjmuje podobne przekręcanie nazwy przez bezradnych komuchów.... Rzadko tu zaglądam właśnie dlatego giwi, coraz większe szambo z tego forum się wylewa, ale cóż jesli myslisz że pozwalająć na tego typy żałosne wpisy przysłużysz się swoim "drogim Bronisławom" to się mylisz... szkoda, kiedys można tu było podyskutować... Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Gdzie w moim watku wspomniany jest... 27.08.07, 16:36 .."drogi Bronislaw" (licentia poetica pani M. Allbright), macie z T-800 jakiegos jobla na punkcie tego czlowieka, nb. nie mojego bohatera zreszta. Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 nie chodzi o to kogo popierasz, czy nie 27.08.07, 17:17 ale w jaki sposób o tym piszesz... Po prostu odechciewa sie z toba dyskusji, a giwi taka czuła w innych wątkach, zwłaszcza o "drogim Bronisławie" przymyka oko na bluzgi twoje i tobie podobnym... Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Po straciłaby mój głos 27.08.07, 17:36 Od czasu "dziadka z Wehrmachtu" jestem pewien.Lepiej z psem niz z pisem.W takim ukladzie (POpis)predzej oddalbym moj glos na LID. Odpowiedz Link Zgłoś