Dodaj do ulubionych

Kto z was jest za POPiSdem?

27.08.07, 15:10
Osobiscie sadze, ze gdyby tak skonfigurowala nam sie scena polityczna po
wyborach, to nalezaloby oglosic cos w rodzaju obywatelskiego stanu wyjatkowego.
Jakie jest wasze zdanie?
Obserwuj wątek
    • marouder Pytanie za trudne? b/t 27.08.07, 15:25

      • off_nick rankiem takie pytania? n/t 27.08.07, 15:30
        marouder napisał:

        ================================================================
        • marouder Re: rankiem takie pytania? n/t 27.08.07, 15:34
          A ktora u Pani godzina?
          • off_nick Re: rankiem takie pytania? n/t 27.08.07, 15:37
            marouder napisał:

            > A ktora u Pani godzina?

            ================================================================

            A Pan zawsze wie,która godzina?
            • marouder Nie zawsze:( 27.08.07, 15:56
              Szczegolnie kiedy zapomne zegarka i/lub telefonu, co mi sie zdarza.
    • socjalliberal Jarek jeszcze nie wydał dyspozycji 27.08.07, 15:28
      więc póki co oficjalnie - nikt.
      Obecnie obowiązuje wersja, że Wschódazja... PO znaczy, to śmiertelny wróg,
      członek układu, postkomuna i łżeelity.
      • marouder I to jest wlasnie cale PiSdziactwo:( 27.08.07, 15:36
        Za grosz cywilnej odwagi ze wzgledu na brak osobistych pogladow.
        To jakies pieprzone lemingi sa!
        • off_nick Tylko nie Pisdziactwo n/t 27.08.07, 15:49
          marouder napisał:

          > Za grosz cywilnej odwagi ze wzgledu na brak osobistych pogladow.
          > To jakies pieprzone lemingi sa!


          ================================================================

          Wypraszam sobie,ja jestem ćwierkający gepard (twittering cheetah) a
          nie jakiś tam leming z fałszywej legendy.
          Jestem zdania,że albo PO samodzielnie albo PiS.
          Oczywizda głosować będę na PiS.
          • marouder Ciekawisz mnie off-nick:) 27.08.07, 15:55
            Nie wierze jednak, ze rzeczywiscie wyznajesz i praktykujesz "wiare" w PiS.
    • niepismienny_niepoczytalny Re: Kto z was jest za POPiSdem? 27.08.07, 15:36
      demokraci.pl i POPIS?
      • marouder Nie, to, to juz political fiction.. 27.08.07, 15:37
        ...po prostu pytam o ksztalt sceny politycznej po wyborach..
    • grek.grek Re: Kto z was jest za POPiSdem? 27.08.07, 15:43
      Jestem ZA.
      Ich wspólne rządy skończyłyby się taką jatką i kompromitacją,że
      ślad by nie pozostał po polskie,tępej prawicy - albo paranoicka neobolszewia albo bezbarwni,cwani ślizgacze-karierowicze, albo jeszcze inne Tuski; i nic tylko powoływanie się na kościół,przygody z podziemia w latach 80-tych,udowadnianie swojej moralnej legitymacji do rządzenia,przy jednoczesnym braku szarych komórek,charakteru i zrozumienia podstaw współczesnego świata.
      Pierniczenie o nowoczesności, a tkwienie obiema nogami i tyłkiem
      na styropianie.
      Umiejętność nadprodukcji kłótni,kołtuństwa. Polityczny taranizm albo
      ewidentne beztalencie i obłuda.

      Dlatego - jestem ZA. I to choćby od jutra. Rok da się zdzierżyć.

    • piotr-gdansk I kto by stanął na czele tego "obywatelskiego"** 27.08.07, 15:50
      stanu wyjątkowego, Szympański - (P)iz(D)a Gmerek czy (P)iz(D)a Mazower? A może
      Dyduch i Szmaja? :)

      **którym to terminem wycieracie sobie gęby komuchy od zawsze - vide chociażby
      Milicja Obywatelska :)
      • marouder Krystian ORMOwcu, spiedalaj/nt 27.08.07, 15:54

        • piotr-gdansk Co jest, Szympański, wstydzisz się swoich 27.08.07, 16:00
          idoli, że nie wymienisz ani jednego z nich? Hmm... tu ci przyznam rację - jest
          czego :)
          • marouder Nie krystian, po prostu z takim xujem jak ty.. 27.08.07, 16:07
            ..sie nie rozmawia ORMOwcu zalkoholizowany.
            Spiedala z powrotem pod osiedlowy "nocny", tam "rzadzisz", jak ci kto da z 5 zl.
            • piotr-gdansk Coś tak negatywnie pobudzony, Szympański? :) 27.08.07, 16:10
              I kłamiesz z tej złości 2x więcej niż normalnie! Znowu ci ta twoja maszkara nie
              dała? ;)
    • l.o.r.t.e.a Oczywiście lortea. 27.08.07, 16:22

      • marouder Re: Oczywiście lortea. 27.08.07, 16:25
        Jakies rozsadne argumenty za?
        ...bo, ze nie sa to dwie "polowki jablka", to juz chyba wszystkim wiadomo.
        • l.o.r.t.e.a Wiem że to wyświechtane, ale przypomnę. 27.08.07, 16:42
          Opozycyjny rodowód liderów, opowiedzenie się po stronie demokracji
          gdy kosztowało to pakę, ściezkę zdrowia albo internowanie.

          Chęć zmian i dalszego, głębszego odkomunizowania Polski.

          Autentyczna, konsekwetnie prezentowana od lat 80-tych, polityka
          prozachodnia.

          Uznanie dla wartości religijnych.
          • marouder Same sprzecznosci:) 27.08.07, 16:51
            Rodowod po kilkudziesieciu latach jest wlasciwoscia trzeciorzedna wszedzie poza
            muzeum martyrologii opozycji.
            Chec dokonywania zmian to dopiero poczatek drogi, gdyz najistotniejsza jest
            metoda oraz ludzie, ktorzy ja beda stosowac.
            Polityka "prozachodnia" w stylu kaczynskim jest anachronizmem z uwagi na ilosc i
            jakosc zmian w polityce i gospodarce swiatowej, jakie dokonaly sie od poczatkow
            tzw. ery postindustrialnej, czyli wlasnie gdzies od poczatku lat 80-tych.
            Uznanie dla religii w wydaniu kaczynskim to rodzaj optyki slepego na jedno oko,
            takze anachronizm, takze, jak sie to mowi, "przeciwskuteczny" w stosunku do
            zamierzonych celow.
    • bard333 symptomatyczne, że takiej giwi nie przeszkadza 27.08.07, 16:29
      ta kultura lewacka i pewnie z radościa przyjmuje podobne przekręcanie nazwy przez bezradnych komuchów....

      Rzadko tu zaglądam właśnie dlatego giwi, coraz większe szambo z tego forum się wylewa, ale cóż jesli myslisz że pozwalająć na tego typy żałosne wpisy przysłużysz się swoim "drogim Bronisławom" to się mylisz...

      szkoda, kiedys można tu było podyskutować...
      • marouder Gdzie w moim watku wspomniany jest... 27.08.07, 16:36
        .."drogi Bronislaw" (licentia poetica pani M. Allbright), macie z T-800 jakiegos
        jobla na punkcie tego czlowieka, nb. nie mojego bohatera zreszta.
        • bard333 nie chodzi o to kogo popierasz, czy nie 27.08.07, 17:17
          ale w jaki sposób o tym piszesz... Po prostu odechciewa sie z toba dyskusji, a giwi taka czuła w innych wątkach, zwłaszcza o "drogim Bronisławie" przymyka oko na bluzgi twoje i tobie podobnym...
    • kon.by.sie.usmial Po straciłaby mój głos 27.08.07, 16:51
      po czymś takim.
      • x2468 Re: Po straciłaby mój głos 27.08.07, 17:36
        Od czasu "dziadka z Wehrmachtu" jestem pewien.Lepiej z psem niz z pisem.W takim
        ukladzie (POpis)predzej oddalbym moj glos na LID.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka