Dodaj do ulubionych

Manicure Pedicure

20.11.13, 12:50
Serdecznie zapraszamy Panie na zabiegi na dłonie i stopy.
Zapewniamy profesjonalne usługi, miły klimat i dobrą kawę :)
Dla wszystkich klientek proponujemy rabat na każdą usługę
-20 % do końca listopada na hasło "SADYBA"
zapisy pod numerem telefonu 507 209 662 od godz. 11.00 do 19.00
ul. Powsińska 106
Obserwuj wątek
    • Gość: Karola Re: Manicure Pedicure IP: *.205.53.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.01.14, 21:03
      Byłam i jestem średnio zadowolona.
      Pozostanę wierna mojej Pani Ewie, mimo, że muszę teraz do niej jeździć na Natolin bo otworzyła swój salonik na Belgradzkiej.
      Jeśli ktoś potrzebuje namiar na fajne paznokcie, to niech pisze, a podam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka