Gość: kahila
IP: *.acn.pl / 10.133.131.*
28.05.02, 13:40
Metro zalane, ulice również... dopłynęłam do domu... przy L.Eclerc'u brnęłam w
wodzie po kolana. Na przystanku, przy przychodni na Romera, widziałam jak
pewnien osobnik stał na ławce, tak była wysoko woda...!!
A jak wy przeżyliście powódź...?
PZDR. dla wszystkich mokrych tak jak ja... :)