Dodaj do ulubionych

Powódź...

IP: *.acn.pl / 10.133.131.* 28.05.02, 13:40
Metro zalane, ulice również... dopłynęłam do domu... przy L.Eclerc'u brnęłam w
wodzie po kolana. Na przystanku, przy przychodni na Romera, widziałam jak
pewnien osobnik stał na ławce, tak była wysoko woda...!!
A jak wy przeżyliście powódź...?
PZDR. dla wszystkich mokrych tak jak ja... :)
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa Re: Powódź... IP: *.pl 28.05.02, 13:48
      u nas w domu wielka woda wdarła się na klatkę, pełno błota, szkoły zalane,
      sklepy zalane, że o piwnicach nie wspomnę :(
    • gale Re: Powódź... 28.05.02, 14:03
      Wołoska zalana totalnie. Pod budynkiem Plaza 2000 samochody zalane niemal do
      połowy drzwi, tramwaje majestatycznie suną po wodzie.

      gale
      ----
      www.citibank.prv.pl
    • Gość: pacio Re: Powódź... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.02, 14:09
      Na mokotowie Gornym nie dziala sygnalizacja świetlna, wody wsędzie po łydki.
      Zdejmuje buty i idę popływać.

      Qrcze ale przylało !

    • _kontrabeata_bez_szufelki Re: Powódź... 28.05.02, 14:30
      to zemsta kontrabeaty za kradziez szufelki
      • Gość: Mariusz Re: Powódź... IP: *.acn.pl / 62.121.73.* 28.05.02, 18:33
        ale ty jestes glupia i pusta...
    • Gość: ann.k Re: Powódź... IP: *.tsmail.pl / 192.168.0.* 28.05.02, 14:36
      wezcie mnie nie straszcie, bo jak na razie wyglada na to, ze zamiast samochodu
      bede musiala wziac spod pracy lodz; dobrze, ze tu stoi taka jedna motorowka:)
      • tylne_siedzenie_vectry Re: Powódź...- do ann.k 28.05.02, 15:46
        Masz szybkie usta, to jakoś dopłyniesz.
        Tu wlecia, tam wyleci i po sprawie.
        Jako ponton możesz dorobić do skromnej pensji.
        Czy ponton się dmucha ? - czy w ponton się dmie ?
    • Gość: Ursyn Re: Powódź... IP: *.acn.waw.pl 28.05.02, 19:15
      Potok Służewiecki też wylał. Jednem słowem hydrologiczny skandal w Syreniem
      Grodzie.
    • Gość: SOLARIS Re: Powódź... IP: 212.244.106.* 28.05.02, 20:55
      Zalana al.Wilanowska,przy osiedlu Arbuzowa.Autobusy linii:710,jezdza objazdem,
      przez Sw.Bonifacego...
    • kami.kadze Re: Powódź... 28.05.02, 21:18
      Ja dzisiaj z usmiechem na twarzy oserwowalem z balkonu ulice Plaskowicka na
      wysokosci bazarka. Zrobilo sie tam takie fajne bajoro. Co chwile znajdowal sie
      jakis odwazny, ktory chcial je sforsowac. I zazwyczaj zatrzymywal sie na samym
      srodku z zalana elekryka. Ale to fajnie wygladalo :)) Tak siedzieli bezradnie.
      Dzwi nie otworzy, bo sie wody naleje, z nikad ratunku.
      A potem sie okazalo, ze musze jechac na ochote. A latfe to nie bylo, bo
      wszystkie swiatla wysiadly, a ja zazwyczaj musialem wyjezdzac z podpozadkowanej
      w lewo. Ach Warszawa. Oczywiscie jak wracalem to Grojecka cala zakorkowana. A
      jak. Ale i tak lubie to miasto. :))
    • matylda8 Re: Powódź... 28.05.02, 21:29
      U mnie zalało piwnice i windę (dobrze,że mieszkam na 2 piętrze!). Wody było
      tylko po kostki, ale zmokły moje wszystkie książki, ktoórych po przeprowadzce
      nie chciało mi sie wypakować. Buuuu
      • konger Re: Powódź... 29.05.02, 15:41
        Ale masz fajnie nie musisz już wypakowywać książek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka