Dodaj do ulubionych

Do widzenia, do jutra

27.12.01, 16:40
Koniec na dziś
Obserwuj wątek
    • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 27.12.01, 19:36
      Szkoda, że tak późno dzis (czwartek) tu zajrzałam - tyle się tu dziac zaczęło. No ale jutro też jest dzień.
      • Gość: michal Re: Do widzenia, do jutra IP: *.zigzag.pl 27.12.01, 20:21
        Pa pa
      • eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 09:09
        Owszem, jest. Przy okazji upewniłam się, że jesteś rodzaju żeńskiego ;))))))
        • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 28.12.01, 14:18
          eela napisał(a):

          > Owszem, jest. Przy okazji upewniłam się, że jesteś rodzaju żeńskiego ;))))))
          Mam nadzieję, że nie czujesz się rozczarowanba...
          • eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 15:00
            Nie, skądże znów. Nawet dziwiłam się, ze męski rodzaj tak delikatnie pisze :-))
    • eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 15:59
      Pa wszystkim
      • beata_ Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:05
        Juuuuuuuuż???????
        • eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:07
          Niestety, juz mi w głowie trochę szumi, ale będę jutro :-)) pod wieczór
          • beata_ Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:08
            A co tak nietypowo, jeśli wolno spytać? Asterka będziesz w końcu miała?
            • eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:28
              beata_ napisał(a):

              > A co tak nietypowo, jeśli wolno spytać? Asterka będziesz w końcu miała?

              nie tak szybko, to długa sprawa, niestety
          • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 28.12.01, 16:11
            Wszystkim forumowiczom, z którymi dzis juz nie wymienie postów życzę szczęliwego nowego roku. Mnie z kolei
            nie będzie na forum aż do 2 stycznia. Mam nadzieję, że w tym czasie nasze południowe podforum nie padnie.
            • beata_ Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:37
              No to na razie - lecę 'popracować' trochę na rodzinnym forum, jakoś się nie
              rusza:-))))
    • eela Re: Do widzenia, do jutra 29.12.01, 21:12
      Do widzenia, ale chyba do poniedziałku
    • eela Re: Do widzenia, do jutra 31.12.01, 06:31
      tak mnie wczoraj szybko przegonili od komputera, że nawet nie zdążyłam się
      pożegnac
    • eela Re: Do usłyszenia w NowymRoku 31.12.01, 12:36
      No to do pojutrza
      • beata_ Re: Do usłyszenia w NowymRoku 31.12.01, 14:11
        Do pojutrza Elu, jeśli wcześniej się nie uda:-)
        • Gość: abc Re: Do usłyszenia w NowymRoku IP: 10.133.131.* 31.12.01, 16:19
          do zobaczenia w Nowym Roku.
          • eela Re: Do usłyszenia w NowymRoku 02.01.02, 09:41
            Czy to znaczy, że przyjdziesz na następne spotkanie forum? :)
    • eela Re: Do widzenia, do jutra 02.01.02, 15:49
      Wszystkim pa
      • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 02.01.02, 17:10
        Dzień dobry i do jutra.
        Jak zwykle spóźniona emjot.
        • eela Re: Do widzenia, do jutra 02.01.02, 20:18
          Jak zwykle :))
          A ja wpadłam jeszcze raz, bo musze wreszcie trochę zdjęć zeskanować, więc przy
          okazji stukam. Mam nadzieje, że wypoczęłaś przez te kilka dni?
          • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 03.01.02, 13:14
            To była absolutna rozpusta - cztery dni wolnego z rzędu to prawie tak jak urlop.
            • eela Re: Do widzenia, do jutra 03.01.02, 14:12
              Wyjeżdzałas gdzies?
              • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 03.01.02, 14:16
                Owszem, byłam u znajomych na pojezierzu Drawsko-Pomorskim. Kompletnie odcięta
                od świata.
                • eela Re: Do widzenia, do jutra 03.01.02, 16:21
                  I bardzo dobrze. Może i od katastroficznych wiesci z telewizji? To juz w ogóle szczęscie

                  Kończe na dzis, muszę popracować. Do usłyszenia jutro
                  • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 03.01.02, 16:24
                    Do miłego
                    • eela Re: Do widzenia, do jutra 04.01.02, 18:17
                      Do jutra albo pojutrza, bo jeszcze nie wiem
                      • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 04.01.02, 18:20
                        Ja się żegnam do pojutrza. Pa pa
                        • eela Re: Do widzenia, do jutra 06.01.02, 22:35
                          Pa wszystkim do jutra
                          • Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 06.01.02, 22:55
                            Ja również powoli zmykam
                          • palker Re: Do widzenia, do jutra 07.01.02, 00:00
                            Do jutra, a przy okazji najbardziej bezinteresowny 1600 post od północnika :-))
                            • eela Re: Do widzenia, do jutra 07.01.02, 08:38
                              Przy najblizszej okazji zostaniesz wynagrodzony :))
    • eela Re: Do widzenia, do jutra 08.01.02, 17:01
      Pa pa wszystkim
    • eela Re: Do widzenia, do jutra 11.01.02, 15:36
      Pa wszystkim

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka