Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 27.12.01, 19:36 Szkoda, że tak późno dzis (czwartek) tu zajrzałam - tyle się tu dziac zaczęło. No ale jutro też jest dzień. Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 09:09 Owszem, jest. Przy okazji upewniłam się, że jesteś rodzaju żeńskiego ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 28.12.01, 14:18 eela napisał(a): > Owszem, jest. Przy okazji upewniłam się, że jesteś rodzaju żeńskiego ;)))))) Mam nadzieję, że nie czujesz się rozczarowanba... Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 15:00 Nie, skądże znów. Nawet dziwiłam się, ze męski rodzaj tak delikatnie pisze :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:07 Niestety, juz mi w głowie trochę szumi, ale będę jutro :-)) pod wieczór Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:08 A co tak nietypowo, jeśli wolno spytać? Asterka będziesz w końcu miała? Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:28 beata_ napisał(a): > A co tak nietypowo, jeśli wolno spytać? Asterka będziesz w końcu miała? nie tak szybko, to długa sprawa, niestety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 28.12.01, 16:11 Wszystkim forumowiczom, z którymi dzis juz nie wymienie postów życzę szczęliwego nowego roku. Mnie z kolei nie będzie na forum aż do 2 stycznia. Mam nadzieję, że w tym czasie nasze południowe podforum nie padnie. Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Re: Do widzenia, do jutra 28.12.01, 16:37 No to na razie - lecę 'popracować' trochę na rodzinnym forum, jakoś się nie rusza:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 29.12.01, 21:12 Do widzenia, ale chyba do poniedziałku Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 31.12.01, 06:31 tak mnie wczoraj szybko przegonili od komputera, że nawet nie zdążyłam się pożegnac Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Re: Do usłyszenia w NowymRoku 31.12.01, 14:11 Do pojutrza Elu, jeśli wcześniej się nie uda:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Do usłyszenia w NowymRoku IP: 10.133.131.* 31.12.01, 16:19 do zobaczenia w Nowym Roku. Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do usłyszenia w NowymRoku 02.01.02, 09:41 Czy to znaczy, że przyjdziesz na następne spotkanie forum? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 02.01.02, 17:10 Dzień dobry i do jutra. Jak zwykle spóźniona emjot. Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 02.01.02, 20:18 Jak zwykle :)) A ja wpadłam jeszcze raz, bo musze wreszcie trochę zdjęć zeskanować, więc przy okazji stukam. Mam nadzieje, że wypoczęłaś przez te kilka dni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 03.01.02, 13:14 To była absolutna rozpusta - cztery dni wolnego z rzędu to prawie tak jak urlop. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 03.01.02, 14:16 Owszem, byłam u znajomych na pojezierzu Drawsko-Pomorskim. Kompletnie odcięta od świata. Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 03.01.02, 16:21 I bardzo dobrze. Może i od katastroficznych wiesci z telewizji? To juz w ogóle szczęscie Kończe na dzis, muszę popracować. Do usłyszenia jutro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 03.01.02, 16:24 Do miłego Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 04.01.02, 18:17 Do jutra albo pojutrza, bo jeszcze nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 04.01.02, 18:20 Ja się żegnam do pojutrza. Pa pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emjot Re: Do widzenia, do jutra IP: *.stacje.agora.pl 06.01.02, 22:55 Ja również powoli zmykam Odpowiedz Link Zgłoś
palker Re: Do widzenia, do jutra 07.01.02, 00:00 Do jutra, a przy okazji najbardziej bezinteresowny 1600 post od północnika :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Do widzenia, do jutra 07.01.02, 08:38 Przy najblizszej okazji zostaniesz wynagrodzony :)) Odpowiedz Link Zgłoś