king.james 28.02.11, 09:58 [img]https://mistrzowie.org/uimages/201008/1283084615_by_nom4d_500.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 10:38 Ten Jebajdrewienko to w dechę chłop! Ale mam tylko 100% domysł w tej palącej sprawie :D Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: Złośliwość 28.02.11, 10:40 Palącej? Masz na myśli masturbującego się Pinokio? :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 10:43 Który to, ten co walił drewnianego konika? ;O Odpowiedz Link Zgłoś
hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 10:50 Nieeee...to ten co dziobał drewnianym...nosem :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 10:52 Uuuuuuh, to nie dla mnie, niech jakaś drewniana dziewoja go przygarnie :P ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 11:55 ...nawet mi przez głowę nie przemknęła taka obrazoburcza myśl :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 13:26 No ;P bo już mi brzuch nawet zaczął obrazoburczeć :D Odpowiedz Link Zgłoś
hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 14:26 Obrazowo to wyjaśniłaś...co by było gdybym pomyślał :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 18:50 Uuuu, Tobie jest wyjątkowo blisko do bardzo plastycznej wizua-lizacji :D Odpowiedz Link Zgłoś
hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 18:57 Uuuu...do -lizacji potrzeba obopólnej...plastyczności :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Złośliwość 01.03.11, 08:18 Dobre! :D To jeden z moich ulubionych szpilizmów: WIZUA-lizacja :D Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: Złośliwość 28.02.11, 10:58 > Który to, ten co walił drewnianego konika? ;O Tak. Niestety, w seks-szopie nie sprzedawali gaśnic. :D Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysgreen Re: Złośliwość 28.02.11, 11:54 jak ten chińczyk Wsuń Hui Wczai dalej wolny to moze ktoś ma namiary? Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysgreen Re: Złośliwość 28.02.11, 18:40 też. nie wiadomo jak duży gar tego czaju ugotować Odpowiedz Link Zgłoś
hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 18:48 ...aby głębokość garu nie przekraczała długości Chińczyka... Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 13:25 Iiiii, ale u niego to i tak był słomiany zapał ;D albo... SIENNY :D Odpowiedz Link Zgłoś
hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 14:31 ...tak szybko jak zapłonął, tak szybko...zaczął kichać...:D Nawet nie zdążył skierować do celu :D Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: Złośliwość 28.02.11, 11:59 "Mezczyzni, ktorzy nienawidza rudych kobiet"... Sssss..... www.atlas-roslin.pl/gatunki/Trollius_europaeus.htm Trollius_onetis? Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 13:52 Oj tam, ładne kwiatki ;))) za to tu lubimy RUDE a nawet pasjami ;)) Odpowiedz Link Zgłoś