Dodaj do ulubionych

Złośliwość

28.02.11, 09:58
[img]https://mistrzowie.org/uimages/201008/1283084615_by_nom4d_500.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 10:38
      Ten Jebajdrewienko to w dechę chłop! Ale mam tylko 100% domysł w tej palącej sprawie :D
      • king.james Re: Złośliwość 28.02.11, 10:40
        Palącej? Masz na myśli masturbującego się Pinokio? :D
        • twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 10:43
          Który to, ten co walił drewnianego konika? ;O
          • hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 10:50
            Nieeee...to ten co dziobał drewnianym...nosem :D
            • twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 10:52
              Uuuuuuh, to nie dla mnie, niech jakaś drewniana dziewoja go przygarnie :P

              ;)
              • hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 11:55
                ...nawet mi przez głowę nie przemknęła taka obrazoburcza myśl :D
                • twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 13:26
                  No ;P bo już mi brzuch nawet zaczął obrazoburczeć :D
                  • hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 14:26
                    Obrazowo to wyjaśniłaś...co by było gdybym pomyślał :D
                    • twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 18:50
                      Uuuu, Tobie jest wyjątkowo blisko do bardzo plastycznej wizua-lizacji :D
                      • hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 18:57
                        Uuuu...do -lizacji potrzeba obopólnej...plastyczności :D
                        • twardycukierek Re: Złośliwość 01.03.11, 08:18
                          Dobre! :D To jeden z moich ulubionych szpilizmów: WIZUA-lizacja :D
          • king.james Re: Złośliwość 28.02.11, 10:58
            > Który to, ten co walił drewnianego konika? ;O

            Tak. Niestety, w seks-szopie nie sprzedawali gaśnic. :D
            • tygrysgreen Re: Złośliwość 28.02.11, 11:54
              jak ten chińczyk Wsuń Hui Wczai dalej wolny to moze ktoś ma namiary?
              • hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 11:56
                Chodzi Tobie o namiary na wymiary? ;)
                • tygrysgreen Re: Złośliwość 28.02.11, 18:40
                  też. nie wiadomo jak duży gar tego czaju ugotować
                  • hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 18:48
                    ...aby głębokość garu nie przekraczała długości Chińczyka...
            • twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 13:25
              Iiiii, ale u niego to i tak był słomiany zapał ;D albo... SIENNY :D
              • hardy1 Re: Złośliwość 28.02.11, 14:31
                ...tak szybko jak zapłonął, tak szybko...zaczął kichać...:D Nawet nie zdążył skierować do celu :D
    • szwagier_z_niemodlina Re: Złośliwość 28.02.11, 11:59
      "Mezczyzni, ktorzy nienawidza rudych kobiet"... Sssss.....

      www.atlas-roslin.pl/gatunki/Trollius_europaeus.htm
      Trollius_onetis?
      • twardycukierek Re: Złośliwość 28.02.11, 13:52
        Oj tam, ładne kwiatki ;))) za to tu lubimy RUDE a nawet pasjami ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka