Dodaj do ulubionych

Uwaga OSZUST!!! GSM_LNET

21.02.12, 15:29
Uwaga!! Zostałam oszukana przez tego pana. Zamówiłam telefon z Chin - po 3 tygodniach dotarł, ale bateria i ładowarka całkowicie popsute i nie ładują! Strata pieniędzy!! Czy ktoś jeszcze został w podobny sposób oszukany przez tą osobę?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka