27.06.05, 19:00
Czy przy rejestracji pracownika trzeba wysłać paszport - oryginał, czy
wystarczy kserokopia?
Obserwuj wątek
    • jorg38 Re: WRS 27.06.05, 19:08
      Musi byc orginal paszport lub dowod osobisty.Jak w calej UK kserokopie nigdzie
      nie sa honorowane :)
      • aniek133 Re: WRS 27.06.05, 20:11
        Potwierdzam zdanie Jorga :)
        • mangustae Re: WRS 27.06.05, 21:24
          O, czyli dowód osobisty wystarczy? Super. Paszportu boję się jednak wysłać.
          Dzięki :)
        • princessjobaggy Re: WRS 28.06.05, 22:14
          a ja sie nie zgodze, kserokopie sa na przyklad honorowane przy wysylaniu
          aplikacji na QTS- ksero dyplomow, ksero paszportu...
          • grkl Re: WRS 28.06.05, 22:17
            To sie nie zgadzaj, ale przepisow tym nie zmienisz!
            • effata Re: WRS 28.06.05, 22:25
              Alez to prawda! Zeby otrzymac QTS mozna wyslac tylko kopie. Podejrzewam, ze
              jesli jak sie rejestrujesz "w systemie", jak nie masz jesszce NIN, to chca
              oryginalu. Potem moga potwierdzic twoja tozsamosc na podstawie NINo wlasnie.
              • grkl Re: WRS 28.06.05, 22:35
                Na QTS - zgoda, ale do podania o rejestracje w ramach WRS tylko oryginal.
    • formaprzetrwalnikowa Re: WRS 30.06.05, 09:59
      oryginal niestety. ja tez zdecydowalam sie wyslac ID card.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka