mangustae 27.06.05, 19:00 Czy przy rejestracji pracownika trzeba wysłać paszport - oryginał, czy wystarczy kserokopia? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jorg38 Re: WRS 27.06.05, 19:08 Musi byc orginal paszport lub dowod osobisty.Jak w calej UK kserokopie nigdzie nie sa honorowane :) Odpowiedz Link
mangustae Re: WRS 27.06.05, 21:24 O, czyli dowód osobisty wystarczy? Super. Paszportu boję się jednak wysłać. Dzięki :) Odpowiedz Link
princessjobaggy Re: WRS 28.06.05, 22:14 a ja sie nie zgodze, kserokopie sa na przyklad honorowane przy wysylaniu aplikacji na QTS- ksero dyplomow, ksero paszportu... Odpowiedz Link
effata Re: WRS 28.06.05, 22:25 Alez to prawda! Zeby otrzymac QTS mozna wyslac tylko kopie. Podejrzewam, ze jesli jak sie rejestrujesz "w systemie", jak nie masz jesszce NIN, to chca oryginalu. Potem moga potwierdzic twoja tozsamosc na podstawie NINo wlasnie. Odpowiedz Link
grkl Re: WRS 28.06.05, 22:35 Na QTS - zgoda, ale do podania o rejestracje w ramach WRS tylko oryginal. Odpowiedz Link
formaprzetrwalnikowa Re: WRS 30.06.05, 09:59 oryginal niestety. ja tez zdecydowalam sie wyslac ID card. Odpowiedz Link