Dodaj do ulubionych

You've got mail

11.10.05, 01:39
Asica,
wysłałam do Ciebie @ na gazete. doszło?
Obserwuj wątek
    • asica74 Re: You've got mail 11.10.05, 10:38
      dostalam, odpisze :-)
    • lee.loo Re: You've got mail 14.10.05, 23:28
      Asico,
      przylepiłam (wirtualny) znaczek i wysłałam (wirtualny) list. doszedł-
      wirtualnie na gazete???
      l.l
      • asica74 Re: You've got mail 15.10.05, 00:00
        dostalam :-) odpisze jutro, oke? dzis juz spioch idzie spac! Dobranoc
        • lee.loo Re: You've got mail 15.10.05, 00:03
          Odpisz w wolnej chwili.Wiem,ze maile na gazetową pocztę nie zawsze trafiają do
          odbiorcy.Wole się więć upewnic.
          Tymczasem życzę spokojnej nocy.
    • jagienkaa Mgna 25.10.05, 17:27
      Wysłałam Ci mejla nt Montessori oraz Knutsford - Belle Epoque już jest cały
      zarezerwowany:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka