lee.loo 11.10.05, 01:39 Asica, wysłałam do Ciebie @ na gazete. doszło? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lee.loo Re: You've got mail 14.10.05, 23:28 Asico, przylepiłam (wirtualny) znaczek i wysłałam (wirtualny) list. doszedł- wirtualnie na gazete??? l.l Odpowiedz Link
asica74 Re: You've got mail 15.10.05, 00:00 dostalam :-) odpisze jutro, oke? dzis juz spioch idzie spac! Dobranoc Odpowiedz Link
lee.loo Re: You've got mail 15.10.05, 00:03 Odpisz w wolnej chwili.Wiem,ze maile na gazetową pocztę nie zawsze trafiają do odbiorcy.Wole się więć upewnic. Tymczasem życzę spokojnej nocy. Odpowiedz Link
jagienkaa Mgna 25.10.05, 17:27 Wysłałam Ci mejla nt Montessori oraz Knutsford - Belle Epoque już jest cały zarezerwowany:( Odpowiedz Link