Dodaj do ulubionych

Jurna żyrafa i samotna hipopotamica

IP: *.voltronik.pl 14.04.06, 10:49
Ja na zdjęciu widzę trzy żyrafy . Ale może mi się wydaje...
Obserwuj wątek
    • Gość: xz Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 14.04.06, 10:56
      ten trzeci to jurny zyraf
      i przez ta wstydliwa przypadlosc ocenzurowali go w GW
      Ot takie czasy
      • tatamajaja i koniecznie wybieg dla "Kaczorów" z gorylami 15.04.06, 12:36
        • Gość: wawa aa to jest nowy obiekt legii - Małpiarnia ;] IP: *.gl.digi.pl 15.04.06, 13:50
          no w koncu kibice legiuni beda miec godna siebie siedzibe ;D
    • Gość: adak Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 14.04.06, 12:25
      To trzecie to żyraf. Czyli parner.
    • Gość: mefju Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.06, 12:38
      To przeciez proste, dwie zyrafy z warszawskiego zoo, a ta trzecia nie.
      ;)
    • Gość: logh Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.06, 14:26
      Ja tu widzę dwie żyrafy...
      I jednego hipopotama przebranego za żyrafę...
    • Gość: student Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.06, 15:05
      Wreszcie ale do berlińskiego daleko.Ziwerzaki muszą godnie żyć.To takie
      stworzenie jak ludzie.
    • Gość: woo Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.local / 212.180.147.* 14.04.06, 15:59
      trzecia dokleili w photoshopie, zeby nikt nie pomyslal, ze partnerem jest ten
      najnizszy :-P
    • Gość: @@@ czy jest w planach inwestycyjnych IP: *.autocom.pl 14.04.06, 16:19
      klatka dla nowego wicepremiera?
      czy jest w planach alejka klatek dla nowej koalicji?
    • Gość: aśka Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.robbo.pl 14.04.06, 22:10
      Są trzy ;on jeden i one dwie , razem trzy. Ale bardzo mnie martwi nie ZOO ,bo
      na to pieniądze się znajdą , jak nie z budżetu miasta to Ministerstwa Rolnictwa
      i Ekologii, tylko poziom językowy ,bądź co bądź dziennikarki , Pani Wójtowicz ,
      która bezkarnie pisze "tuż po Wielkanocy".Po Wielkiejnocy pani niedouczona na
      poziomie 6 kl. szkoły podstawowej. To jest zrost taki sam jak Rzeczpospolita
      kogo?czego ? dopełniacz RZECZYPOSPOLITEJ a nie rzeczpopolitej. A ponieważ słowo
      mieści się w nazwie naszego kraju to ,kto jak kto ,ale dziennikarz powinien
      wiedzieć jak odmieniać. Prasa ma MISJĘ choćby edukacyjną jeśli już innej nie.
      • Gość: prawie_prof_miodek oj aśka aśka IP: *.devs.futuro.pl 14.04.06, 23:48
        "po wielkanocy" 40.000 wynikow w google:

        www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=%22po+wielkanocy%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
        "po wielkiejnocy" 300 wynikow w google:

        www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=%22po+wielkiejnocy%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
        więc chyba się mylisz :)
        • beata_ Powiedziałabym, że... 15.04.06, 00:06
          ... "chyba na pewno" :-)))

          "Wielkanocy" i "Rzeczpospoltej" i stnieją obocznie z "Wielkiejnocy"
          i "Rzeczypospolitej"... z przewagą jednakowoż pierwszej formy.

          Chciałam coś jeszcze dodać, ale powiem tylko:
          Wesołych Świąt Wielkanocnych! :-)
          ... broń Boże "Wielkiejnocnych"
          • beata_ ... istnieją (oczywiście bez spacji) :-)) [n/t] 15.04.06, 00:07

    • Gość: Pomoc dla hip... Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.abhsia.telus.net 15.04.06, 09:39
      Jurna żyrafa i samotna hipopotamica
      biedna samica, trzeba pomoc. LusiaP.
    • Gość: Moherowy Patrol Panie święty co to się porobiło, IP: *.autocom.pl 15.04.06, 10:40
      żyrafa spółkuje z hipopotamem, toż co to wyjdzie z tego? jakieś diabelskie
      mutanty, panie, zmodyfikowane genetycznie.
      ZOO jest siedzibą zła, źródłem zgorszenia,ruja i poróbstwo. Zamiast płacić za
      wstęp - wyślij przekaz, wpłać "marności" do Radyja.
      • Gość: Moherowy Patrol aha, jeszcze jedno: IP: *.autocom.pl 15.04.06, 10:41
        jak się nazywa oddział ZOO?

        ZOO-filia.

        To wszysto przez przeklętych masonów.
        • Gość: sabbatha Re: aha, jeszcze jedno: IP: *.chello.pl 15.04.06, 12:52
          napisali jakby goryli nie bylo w Polsce a nie tylk oszympansow:P a w opolu sa
          goryle;P
          • Gość: moher Zboczone bonobo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 07:06
            Szympansy bonobo? I kamery do tego? Toz to ruja i porubstwo, one sie bzykaja na
            okraglo!!! I to chcecie pokazywac niewinnym polskim dzieciom?
            Za pieniadze polskich podatnikow? To jawna prowokacja wymierzona w Ojca
            Dyrektora!!! A ze karlowate? To pewnie prowokacja wymierzona w prezydenta i
            jego kopie zapasowa?
            Kiedy otwarcie, bo juz sie doczekac nie moge ;-)))
    • Gość: śląsk a WPKiW i Chorzowskie ZOO ledwo zipią ! IP: *.devs.futuro.pl 16.04.06, 16:41
      i w sumie nie wiadomo co z nimi bedzie...Jorguś sie w gorbie przewraca :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka