Gość: hmm IP: *.voltronik.pl 14.04.06, 10:49 Ja na zdjęciu widzę trzy żyrafy . Ale może mi się wydaje... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xz Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 14.04.06, 10:56 ten trzeci to jurny zyraf i przez ta wstydliwa przypadlosc ocenzurowali go w GW Ot takie czasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wawa aa to jest nowy obiekt legii - Małpiarnia ;] IP: *.gl.digi.pl 15.04.06, 13:50 no w koncu kibice legiuni beda miec godna siebie siedzibe ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adak Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 14.04.06, 12:25 To trzecie to żyraf. Czyli parner. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mefju Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.06, 12:38 To przeciez proste, dwie zyrafy z warszawskiego zoo, a ta trzecia nie. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logh Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.06, 14:26 Ja tu widzę dwie żyrafy... I jednego hipopotama przebranego za żyrafę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.06, 15:05 Wreszcie ale do berlińskiego daleko.Ziwerzaki muszą godnie żyć.To takie stworzenie jak ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woo Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.local / 212.180.147.* 14.04.06, 15:59 trzecia dokleili w photoshopie, zeby nikt nie pomyslal, ze partnerem jest ten najnizszy :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @@@ czy jest w planach inwestycyjnych IP: *.autocom.pl 14.04.06, 16:19 klatka dla nowego wicepremiera? czy jest w planach alejka klatek dla nowej koalicji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aśka Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.robbo.pl 14.04.06, 22:10 Są trzy ;on jeden i one dwie , razem trzy. Ale bardzo mnie martwi nie ZOO ,bo na to pieniądze się znajdą , jak nie z budżetu miasta to Ministerstwa Rolnictwa i Ekologii, tylko poziom językowy ,bądź co bądź dziennikarki , Pani Wójtowicz , która bezkarnie pisze "tuż po Wielkanocy".Po Wielkiejnocy pani niedouczona na poziomie 6 kl. szkoły podstawowej. To jest zrost taki sam jak Rzeczpospolita kogo?czego ? dopełniacz RZECZYPOSPOLITEJ a nie rzeczpopolitej. A ponieważ słowo mieści się w nazwie naszego kraju to ,kto jak kto ,ale dziennikarz powinien wiedzieć jak odmieniać. Prasa ma MISJĘ choćby edukacyjną jeśli już innej nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawie_prof_miodek oj aśka aśka IP: *.devs.futuro.pl 14.04.06, 23:48 "po wielkanocy" 40.000 wynikow w google: www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=%22po+wielkanocy%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 "po wielkiejnocy" 300 wynikow w google: www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=%22po+wielkiejnocy%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 więc chyba się mylisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Powiedziałabym, że... 15.04.06, 00:06 ... "chyba na pewno" :-))) "Wielkanocy" i "Rzeczpospoltej" i stnieją obocznie z "Wielkiejnocy" i "Rzeczypospolitej"... z przewagą jednakowoż pierwszej formy. Chciałam coś jeszcze dodać, ale powiem tylko: Wesołych Świąt Wielkanocnych! :-) ... broń Boże "Wielkiejnocnych" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pomoc dla hip... Re: Jurna żyrafa i samotna hipopotamica IP: *.abhsia.telus.net 15.04.06, 09:39 Jurna żyrafa i samotna hipopotamica biedna samica, trzeba pomoc. LusiaP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moherowy Patrol Panie święty co to się porobiło, IP: *.autocom.pl 15.04.06, 10:40 żyrafa spółkuje z hipopotamem, toż co to wyjdzie z tego? jakieś diabelskie mutanty, panie, zmodyfikowane genetycznie. ZOO jest siedzibą zła, źródłem zgorszenia,ruja i poróbstwo. Zamiast płacić za wstęp - wyślij przekaz, wpłać "marności" do Radyja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moherowy Patrol aha, jeszcze jedno: IP: *.autocom.pl 15.04.06, 10:41 jak się nazywa oddział ZOO? ZOO-filia. To wszysto przez przeklętych masonów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sabbatha Re: aha, jeszcze jedno: IP: *.chello.pl 15.04.06, 12:52 napisali jakby goryli nie bylo w Polsce a nie tylk oszympansow:P a w opolu sa goryle;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moher Zboczone bonobo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 07:06 Szympansy bonobo? I kamery do tego? Toz to ruja i porubstwo, one sie bzykaja na okraglo!!! I to chcecie pokazywac niewinnym polskim dzieciom? Za pieniadze polskich podatnikow? To jawna prowokacja wymierzona w Ojca Dyrektora!!! A ze karlowate? To pewnie prowokacja wymierzona w prezydenta i jego kopie zapasowa? Kiedy otwarcie, bo juz sie doczekac nie moge ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śląsk a WPKiW i Chorzowskie ZOO ledwo zipią ! IP: *.devs.futuro.pl 16.04.06, 16:41 i w sumie nie wiadomo co z nimi bedzie...Jorguś sie w gorbie przewraca :( Odpowiedz Link Zgłoś