Gość: Robert Typa
IP: *.mofnet.gov.pl
25.04.03, 09:28
Mieszkam na ulicy Handlowej 60. Wczoraj firma budująca ten budynek odlączyła
prąd. Ze względu na to, iż klatki są ciemne nie było nic widać. Proszę sobie
wyobrazić jak wyglądało wchodzenie po schodach. Nie zapewniono żadnego
oświetlenia. Co z przepisami o bezpieczeństwie, drogą ewakuacyjną. Tą
pierdoloną (przepraszam za słowo, ale proszę mnie zrozumieć) firmą jest firma
KARMAR - proszę jej unikać. Czy ktoś może wie co mogę im zrobić?