IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 12:25
Wróciłam po długim weekendzie , a na moich dębach młode liście całkowicie
zwarzone-czy to jakaś zaraza,czy to od przymrozków?Jestem zrozpaczona jeśli
chorują ,bo mają po kilkadziesiąt lat i mam ich kilkanaście.
Może ktoś wie?
Obserwuj wątek
    • f.l.y Re: deby!!!! 05.05.07, 12:48
      proponuję zapytać na forum Ogród, jest tam masa wielbicieli i znawców roślin
      wszelakich - może Ci pomogą...


      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=309
      • Gość: koka33 Re: deby!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.07, 17:34
        dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka