Gość: koka33
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.05.07, 12:25
Wróciłam po długim weekendzie , a na moich dębach młode liście całkowicie
zwarzone-czy to jakaś zaraza,czy to od przymrozków?Jestem zrozpaczona jeśli
chorują ,bo mają po kilkadziesiąt lat i mam ich kilkanaście.
Może ktoś wie?