sibeliuss
09.05.07, 22:15
Obejrzałem na TVP3 program o likwidacji Stadionu.
Nie neguję, że wielu kupców i wytwórców żyje z handlu w tamtym miejscu. Nie
zgodzę się tylko z jednym stwierdzeniem, że wszyscy utrzymujący się z tego
handlu są uczciwymi podatnikami. Chciałbym zobaczyć tą podatniczą uczciwość.