Dodaj do ulubionych

Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia

09.05.07, 22:15
Obejrzałem na TVP3 program o likwidacji Stadionu.
Nie neguję, że wielu kupców i wytwórców żyje z handlu w tamtym miejscu. Nie
zgodzę się tylko z jednym stwierdzeniem, że wszyscy utrzymujący się z tego
handlu są uczciwymi podatnikami. Chciałbym zobaczyć tą podatniczą uczciwość.
Obserwuj wątek
    • Gość: rej Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia IP: *.eranet.pl 09.05.07, 22:24
      Może i żyją ale część z nich może handlować gdzie indziej - niekoniecznie na
      megabazarze. A dla części koszt stoiska na bazarze - 1600 zł jest porównywalny z
      wynajęciem powierzchni sklepowej - znów nie mówię o jakiejś superlokalizacji.

      Nie rozumiem czemu się robi z ich losu jakiś wielki problem, szczególnie że
      bezrobocia nie ma w tym mieście.

      Warszawie by się przydała fajna hala handlowa ale nie ze stanikami i CD ale taka
      z klimatem targowiska, knajpkami (a nie kebab i chińczyk), świeżymi rybami,
      warzywami, dobrym rzeźnikiem etc. Ech rozmarzyłem się :)
      • skiela1 Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia 09.05.07, 23:21
        Gość portalu: rej napisał(a):

        > Warszawie by się przydała fajna hala handlowa ale nie ze stanikami i CD ale tak
        > a
        > z klimatem targowiska, knajpkami (a nie kebab i chińczyk), świeżymi rybami,
        > warzywami, dobrym rzeźnikiem etc. Ech rozmarzyłem się :)


        Na Rozyckim kiedys tak bylo:-)
        Ogorki kiszone z beczki,warzywa...owoce..i inne rzeczy:-)
        • rrj Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia 09.05.07, 23:36
          No na święcie Ząbkowskiej kilka miłych Pań sprzedawało pyzy w zakręconym słoiku
          i pycha bigosik. Jak dawniej. Podobno Różyc trochę ożywa, może i to wróci.
          • skiela1 Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia 10.05.07, 00:01
            Wczoraj czytalam,ze budki na Rozyckim sa w tej chwili jak akcje na gieldzie.
            Poszly w gore:-))
            Kto byl szybki juz wynajal na czas przetrwania.
            • sibeliuss Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia 10.05.07, 00:07
              Kto ma rozum ten kupuje tam budę - Różyca nie ruszą.
    • Gość: agata Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia IP: *.awf.edu.pl 10.05.07, 09:36
      ja wogóle nie rozumiem czemu miasto się nimi przejmuje?
      Skończyła się umowa najmu niech się o siebie martwią.
      Przeniosą gdzie kto co znajdzie, przebranżowią, żyją z rentierstwa, czy to jest
      sprawa miasta?
      Czy miasto ma obowiązek szukac dla kogoś nowego m-ca pracy???
      W masie siła i to wszystko i my mieszkańcy Tarchomina powinniśmy wyciągnąc dla
      siebie wnioski.
      • herox Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia 10.05.07, 09:59
        > Czy miasto ma obowiązek szukac dla kogoś nowego m-ca pracy???
        > W masie siła i to wszystko i my mieszkańcy Tarchomina powinniśmy wyciągnąc
        dla
        > siebie wnioski.

        Mieszkańcy Tarchomina są aspołeczni, nie potrafią walczyć o swoje, nie potrafią
        się jednoczyć.

        Ten bazar to piskuś. Czy mieszkańcy zdają sobie sprawę jaki kombinat do
        przetworu g.wna będą mieli w najbliższym sąsiedztwie? Czy wiedzą o spalarni,
        która będzie 2-4 km od ich domów? Czy zdają sobie sprawę, że przpompownie,
        komory rozprężeń będą pod ich blokami?
        Czy wiedzą, że w Szczecinie protestują przeciwko spalarni, która ma być 20km od
        miasta po stronie niemieckiej? Tam ludzie potrafią walczyć o swoje miejsce
        zamieszkania.

        Wyciagnijcie wnioski z tego i zajmijcie się poważnymi sprawami, a nie bazarem.
        Już niedługo całą dzielnicę zaleje g.wno z całego miasta i zakryje dym
        spalanych odchodów przywożonych z całej Polski.
        • Gość: kic-kic Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia IP: *.net-serwis.pl 10.05.07, 11:33
          Nowa konstrukcja Czajki pozwoli właśnie na ograniczenie smrodów, które teraz
          ulatują! Wprowadzając się tu wiedziałam o Czajce, bazaru w planach nie było!
          • bbkk Do kic-kic 10.05.07, 14:11
            Ty piszesz o samej Czajce (Choszczówka) a śmierdzieć będzie komora rozprężna na
            Tarchominie. Poza tym to że miała być modernizacja to nie oznaczało że ma być
            powiekszona 2 czy 3 krotnie. I nie było mowy o spalarni.
        • Gość: Majak Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia IP: *.aster.pl 10.05.07, 16:59
          jesteś nudny jak flaki z olejem i ciągle się powtarzasz, wiesz o tym??
          • Gość: Majak Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia IP: *.aster.pl 10.05.07, 16:59
            to bylo odnosnie heroxa
    • sibeliuss Re: Cichy wniosek o Stadionie X-Lecia 12.05.07, 02:04
      www.rzeczpospolita.pl/dodatki/warszawa_070511/warszawa_a_5.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka