Dodaj do ulubionych

Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska

IP: *.aster.pl 04.01.10, 12:41
Dobrze, axel w koncu ruszy na video
Obserwuj wątek
    • vigilansx Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska 04.01.10, 12:49
      brawo, puchacz zrobi sobie karierę w zamordystycznym skrajnie
      prawicowym koncernie prasowym
      • 4krzych1 no cóż, służby wyznaczają ludzi na stanowiska 04.01.10, 18:04
      • goyahkla Re: Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska 04.01.10, 20:07
        A tak robił karierę w skrajnie lewicowej Agorze.
    • Gość: das spiel ist aus a siem moge zapytac IP: *.dynamic.mnet-online.de 04.01.10, 13:00
      a dlaczego tyn sowa marek lba sobie nie podpiera
      czyzby zszedl do podziemia
    • Gość: .. Re: Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 13:18
      agora kaput niedlugo pozegnanie z wig20
    • Gość: bm To moze juz wiadomo dlaczego Agora za rzadow Sowy IP: 82.109.210.* 04.01.10, 13:52
      zaczela miec klopoty finansowe ?
      • Gość: prut Re: To moze juz wiadomo dlaczego Agora za rzadow IP: *.icpnet.pl 04.01.10, 14:17
        To już po Axlu
    • Gość: Herman "polska odnoga" IP: 213.77.28.* 04.01.10, 14:13
      Brawo, gazetka!

      Nie można napisać "oddział", ew. "przedstawicielstwo"?
      • Gość: dobiczek hi,hi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 14:33
      • savrin Re: "polska odnoga" 04.01.10, 16:46
        można było napisać macka :)
    • Gość: ben Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: *.chello.pl 04.01.10, 15:04
      Z marka puchacza to taki menago jak z mysiej ci......y rajzentasza.
      Ciekawe co tym razem pop...li, ciemięga jedna...
    • Gość: Barski Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 15:37
      Co wy Paliaki tak się podniecacie jakąś niemiecką firmą, jakąś zmianą
      stanowisk wewnątrz niemieckiej firmy. Nic z tego nie rozumiem ! Nie macie nic
      do roboty ? A może jesteście Niemcami, tylko piszecie po polsku ? Jesli tak,
      to gratuluję dobrej znajomości polskiego.
    • Gość: mario Re: Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: 89.107.158.* 04.01.10, 15:38
      hehe nawet Axel zauważył stabloidowanie wyborczej :)
      Powinni na 'vice' wziąć obecnego naczelnego GW, szpeca od chwytliwych tytułów i
      kreowania 'z niczego' wiadomości na pierwszą stronę, wtedy sukces Springera
      murowany.
    • tornson Dziennik to jeszcze gorszy szmatławiec niż GW, 04.01.10, 16:01
      a ten ich Fuct to poziom zdegenerowania i pseudo-dziennikarstwa równy chyba
      tylko Super Ekspresowi czy czegoś w rodzaju Gazety Polskiej.
    • pikkollo I to jest wielki problem korporacji 04.01.10, 16:30
      Miernoty których jedyną receptą na poprawę biznesu jest zwalnianie
      pracowników , sami mają zapewnione duże odprawy. Ciekawe czym takim
      (nie)wykazał się Sowa , skoro musiał uciekać z Agory po roku
      prezesowania ? Zadziwiające jak łatwo było mu znaleźć miejsce w
      radzie nadzorczej Ery, nie wierzę aby przesądziły o tym względy
      merytoryczne. Jedyne sensowne wyjście to odchodzić z takich
      korporacji i zakładać własne biznesy.Niech sobie wielcy prezesi
      szukają innych naiwnych gotowych robić na ich wielkie pensje i
      odprawy
      • Gość: zenek Re: I to jest wielki problem korporacji IP: *.chello.pl 04.01.10, 21:51
        Np. wtopił 100 baniek w mało znany trader.com.
        Dziwne ze po takich porazkach ktos go jeszcze chcial.
    • nieprawomyslny hihihi 04.01.10, 16:33
      ASP w piętke goni:) kto wie jakie jeszcze wymyślą programy
      ratunkowe:)
      Dziennik zatonął po latach strat.. gdyby nie Fakt byłoby juz po
      nich..
    • Gość: dederka A co to kogo obchodzi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.10, 16:43
      jedno g..o,jakby trochę prawdy pisali w tych gazecinach to by była
      wiadomość!
    • bandycki.uklad.po.wrocil Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska 04.01.10, 18:25


      To teraz juz wszystko bedzie promichnikowskie.
      Swoja droga dziwie sie ze konkurencja wpuszcza cyngli Michnika.
      Pewnie nigdy nie czytali Konrada Wallenroda.
    • Gość: Bieda -PRL Axel Springer Polska IP: *.tilbu1.nb.home.nl 04.01.10, 19:08
      Wstemp to same rekomendacje ,innymi słowy orzeł .
      Mnie biznes ,deweloper nie kojarzy się dobrze .
      Nie udowodnili ze są ludźmi z klasą .
      To są poprostu karierowicze ,dla kasy zrobią wszystko .
      Ludzie bez zasad .
    • Gość: Miś Dlaczego nie fersztejen? My wszystko fersztejen. IP: *.magma-net.pl 04.01.10, 19:48
      Bareja wiecznie żywy.
    • stix Prawdziwy Polak nie pracuje dla Niemca. 04.01.10, 20:03
      Honor to rzecz bezcenna.
      • Gość: cipolo Re: Prawdziwy Polak nie pracuje dla Niemca. IP: 212.76.37.* 04.01.10, 21:00
        a tu fajny blog fakt od kuchni, wspolpracownicy zdradzajom sekrety
        fakt.brukowiec-story.com/


    • Gość: Verlag Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 20:56
      ciekawe czy ten Sowa dostanie jak porzedni nagrodę : HIENY ROKU ???
    • brzezie76 Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska 04.01.10, 23:15
      Następny zdrajca pracujący dla niemca.
    • ebiznes24eu i co z tego ?! To jest news ? Żenada 04.01.10, 23:51

      • zat4ra Tak, durniu, to jest news. 05.01.10, 01:14
        Stosowny i ciekawy w dziale "Gospodarka".

        P.S. No a gdzie jakies teorie spiskowe ktore wytlumaczylyby
        dlaczego te "wstretne zydy" pracuja dla "szwabow"?
        Nawet kwiat narodu polskiego, taki na przyklad brzezie costam,
        ktorego okrutny belkot na tym forum czesto powala - zbaranial ...
        • ebiznes24eu Twój temat świadczy o durnowatym małoskowym umyśle 06.01.10, 00:13

    • marek.lipski Marek Sowa 47l.Gratulacje od Marka. 05.01.10, 01:16
      Zycze powodzenia,dochodow.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka