Gość: ewer IP: *.aster.pl 04.01.10, 12:41 Dobrze, axel w koncu ruszy na video Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vigilansx Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska 04.01.10, 12:49 brawo, puchacz zrobi sobie karierę w zamordystycznym skrajnie prawicowym koncernie prasowym Odpowiedz Link Zgłoś
goyahkla Re: Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska 04.01.10, 20:07 A tak robił karierę w skrajnie lewicowej Agorze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: das spiel ist aus a siem moge zapytac IP: *.dynamic.mnet-online.de 04.01.10, 13:00 a dlaczego tyn sowa marek lba sobie nie podpiera czyzby zszedl do podziemia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 13:18 agora kaput niedlugo pozegnanie z wig20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bm To moze juz wiadomo dlaczego Agora za rzadow Sowy IP: 82.109.210.* 04.01.10, 13:52 zaczela miec klopoty finansowe ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prut Re: To moze juz wiadomo dlaczego Agora za rzadow IP: *.icpnet.pl 04.01.10, 14:17 To już po Axlu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Herman "polska odnoga" IP: 213.77.28.* 04.01.10, 14:13 Brawo, gazetka! Nie można napisać "oddział", ew. "przedstawicielstwo"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ben Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: *.chello.pl 04.01.10, 15:04 Z marka puchacza to taki menago jak z mysiej ci......y rajzentasza. Ciekawe co tym razem pop...li, ciemięga jedna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Barski Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 15:37 Co wy Paliaki tak się podniecacie jakąś niemiecką firmą, jakąś zmianą stanowisk wewnątrz niemieckiej firmy. Nic z tego nie rozumiem ! Nie macie nic do roboty ? A może jesteście Niemcami, tylko piszecie po polsku ? Jesli tak, to gratuluję dobrej znajomości polskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Re: Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: 89.107.158.* 04.01.10, 15:38 hehe nawet Axel zauważył stabloidowanie wyborczej :) Powinni na 'vice' wziąć obecnego naczelnego GW, szpeca od chwytliwych tytułów i kreowania 'z niczego' wiadomości na pierwszą stronę, wtedy sukces Springera murowany. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Dziennik to jeszcze gorszy szmatławiec niż GW, 04.01.10, 16:01 a ten ich Fuct to poziom zdegenerowania i pseudo-dziennikarstwa równy chyba tylko Super Ekspresowi czy czegoś w rodzaju Gazety Polskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
pikkollo I to jest wielki problem korporacji 04.01.10, 16:30 Miernoty których jedyną receptą na poprawę biznesu jest zwalnianie pracowników , sami mają zapewnione duże odprawy. Ciekawe czym takim (nie)wykazał się Sowa , skoro musiał uciekać z Agory po roku prezesowania ? Zadziwiające jak łatwo było mu znaleźć miejsce w radzie nadzorczej Ery, nie wierzę aby przesądziły o tym względy merytoryczne. Jedyne sensowne wyjście to odchodzić z takich korporacji i zakładać własne biznesy.Niech sobie wielcy prezesi szukają innych naiwnych gotowych robić na ich wielkie pensje i odprawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: I to jest wielki problem korporacji IP: *.chello.pl 04.01.10, 21:51 Np. wtopił 100 baniek w mało znany trader.com. Dziwne ze po takich porazkach ktos go jeszcze chcial. Odpowiedz Link Zgłoś
nieprawomyslny hihihi 04.01.10, 16:33 ASP w piętke goni:) kto wie jakie jeszcze wymyślą programy ratunkowe:) Dziennik zatonął po latach strat.. gdyby nie Fakt byłoby juz po nich.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dederka A co to kogo obchodzi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.01.10, 16:43 jedno g..o,jakby trochę prawdy pisali w tych gazecinach to by była wiadomość! Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki.uklad.po.wrocil Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska 04.01.10, 18:25 To teraz juz wszystko bedzie promichnikowskie. Swoja droga dziwie sie ze konkurencja wpuszcza cyngli Michnika. Pewnie nigdy nie czytali Konrada Wallenroda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bieda -PRL Axel Springer Polska IP: *.tilbu1.nb.home.nl 04.01.10, 19:08 Wstemp to same rekomendacje ,innymi słowy orzeł . Mnie biznes ,deweloper nie kojarzy się dobrze . Nie udowodnili ze są ludźmi z klasą . To są poprostu karierowicze ,dla kasy zrobią wszystko . Ludzie bez zasad . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miś Dlaczego nie fersztejen? My wszystko fersztejen. IP: *.magma-net.pl 04.01.10, 19:48 Bareja wiecznie żywy. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Prawdziwy Polak nie pracuje dla Niemca. 04.01.10, 20:03 Honor to rzecz bezcenna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cipolo Re: Prawdziwy Polak nie pracuje dla Niemca. IP: 212.76.37.* 04.01.10, 21:00 a tu fajny blog fakt od kuchni, wspolpracownicy zdradzajom sekrety fakt.brukowiec-story.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Verlag Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 20:56 ciekawe czy ten Sowa dostanie jak porzedni nagrodę : HIENY ROKU ??? Odpowiedz Link Zgłoś
brzezie76 Marek Sowa prezesem Axel Springer Polska 04.01.10, 23:15 Następny zdrajca pracujący dla niemca. Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Tak, durniu, to jest news. 05.01.10, 01:14 Stosowny i ciekawy w dziale "Gospodarka". P.S. No a gdzie jakies teorie spiskowe ktore wytlumaczylyby dlaczego te "wstretne zydy" pracuja dla "szwabow"? Nawet kwiat narodu polskiego, taki na przyklad brzezie costam, ktorego okrutny belkot na tym forum czesto powala - zbaranial ... Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski Marek Sowa 47l.Gratulacje od Marka. 05.01.10, 01:16 Zycze powodzenia,dochodow. Odpowiedz Link Zgłoś