rockville 14.12.10, 14:42 Pasozytnicza sfera gospodarki skutecznie zabija zywiciela. Agonia nie potrwa dlugo i pasozyt padnie.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :D Towarzyszu Przasnyski z Open Fajans IP: *.spray.net.pl 14.12.10, 20:44 A Ty wiesz co to jest wartość obrotu ? Chyba nie wiesz...ale to już Twój problem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Lichwa IP: *.dynamic.chello.pl 14.12.10, 22:04 Z lichwy i przejadania cudzych pieniędzy (np. OFE) najlepiej się żyje. Giełda służy do prania cudzych pieniędzy. Drozej kupić, taniej sprzedać akcje za cudze pieniadze i skasować prowizje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obrzezany Re: Lichwa IP: 77.236.16.* 15.12.10, 07:11 Aj waj też nowość przecież zawsze wiadomo że lepsze deko handlu od kila roboty ? Odpowiedz Link Zgłoś