Gość: wujek IP: 213.152.245.* 31.01.11, 17:41 nasptepny glupi importowany program dla glupiej widowni. Czy w tym kraju nie ma ludzi kreatywnych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Obserwator Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądze ... IP: *.ha1-s.us.edu.pl 31.01.11, 17:51 Zwracam tutaj wielką uwagę na manipulacje słowną, która pojawia się ostatnio bardzo często w tym temacie, przedsiebiorcy ci nie rozdają pieniędzy a inwestują je, gdyż wzamian otrzymują udziały i do tego jeszcze wykorzystują bezpłatną i doskonałą reklame jaką jest program telewizyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forrest gump prawdziwe dobre pomysły bezczelnie zap....lą IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.11, 22:41 a dadzą kasę na jakieś innowacyjne obwarzanki z kwadratowa dziura w środku a teraz naiwni RUN RUN do programu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: prawdziwe dobre pomysły bezczelnie zap....lą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 23:04 tak, zapewne nie mają co robić tylko chodzić po TV aby komuś zapier***lić pomysł... sam pomysł warty jest jakieś 16 zł netto, reszta to jego realizacja, odpowiedni ludzie, zarządzenie, kasa na start... a dlaczego 16zł? bo przeciętny kumaty człowiek, za etatową pensję 2500zł netto jest w stanie wymyślać co godzinę nowy pomysł.. 8 dziennie... 20 dni w miesiącu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es Skład sugeruje że będzie to kolejny program IP: *.ip.jarsat.pl 01.02.11, 06:57 ...w którym promować/lansowac/ będzie sie głównie jury nie pozwalając dojśc do głosu/kamery uczestnikom nieznośnie im przeszkadzającym, ewentualnie służacym jako dobre tło do eksponowania im wybujałych ego. Że też ludzie się jeszcze zgłaszają do takich programów. Kto to wyemituje TVN Shit? Ma już wiele takich "ambitnych" programów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: errata Re: Skład sugeruje że będzie to kolejny program IP: *.ip.jarsat.pl 01.02.11, 06:59 jest: im wybujałych powinno być: ich wybujałych Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Hehe.. kolejni pseudo-przedsiębiorcy 31.01.11, 19:23 Poza P. Owerko to pozostała część "przedsiębiorców" to byli pracownicy poprzedniego systemu i beneficjeńci tak zwanej "pywatyzacji" :) Odpowiedz Link Zgłoś
bceuropa Re: Hehe.. kolejni pseudo-przedsiębiorcy 31.01.11, 21:26 I POD TYM POPISZĘ SIĘ KAŻDĄ KOŃCZYNĄ... więcej słów nie trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vega doznałem IP: *.146.255.218.nat.umts.dynamic.eranet.pl 31.01.11, 20:16 uniesienia czytając o niektórych przed-pod/SięBiorcach, jeszcze więcej emocji przeżyje kilku sponsorów audycji, a pełnego orgazmu doświadczy kilkunastu widzów 4-ki. po co to komu? ego wylazło uszami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądze ... IP: 2.100.5.* 31.01.11, 20:37 mogliby chociaż raz sami stworzyć nowy program a nie kopiować z zachodu... ____________ darmowe gry do pobrania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edek Re: Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądz IP: 79.97.75.* 31.01.11, 21:14 program, przynajmniej jego brytyjska wersja jest zajebisty , duzo zalezy od dobranych prowadzacych wiec ciekawe jak to w polsce bedzie ale komentarze poprostu zenada , wolicie pewnie jak w telewizji pokazuja jakis celebrytow co to nie wiadomo skad sie wzieli niz ludzi ktorzy do czegos doszli i moze cos ciekawego powiedza Odpowiedz Link Zgłoś
bceuropa Re: Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądz 31.01.11, 21:32 Co to znaczy do czegoś doszli? Nie ma znaczenia JAK doszli? Nie ma znaczenia że że to na popiołach poprzedniego sytemu? (za który my płacimy) Większość z tych osób nie ma pojęcia o biznesie i jak go zrobić nie mając NIC!!! Gdyby zaczynali w dzisiejszych warunkach, jako 20 latkowie, skończyli by, albo w więzieniu ,albo co mądrzejsi na etacie. Jest takie powiedzenie: "Że największy złodziej, przekręt, czy złoczyńca tego świata, w końcu chce w końcu zostać aniołem..." dopowiedz sobie resztę... Odpowiedz Link Zgłoś
condor82 Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądze ... 31.01.11, 22:15 Jasssne."Prawdziwy Polak"to: -życiowy nieudacznik który do niczego nie dojdzie -i tego samego zabrania dzieciom -nie pośle dziecka na kurs językowy (nawet darmowy) bo jest w szkole -nie zgodzi się na udział w olimpiadzie przedmiotowej bo "siedź w kącie znajda cię,po co się wyróżniać" Najlepiej siedzieć i narzekać. Kilku z użytkowników forum ma moralne wątpliwości co do tego jak oni to osiągnęli. Kompletnie nie zauważają że harowali na to od 20-i więcej -lat. Kontakty,odwaga ,zaradność i kreatywność.Dla polskiego patrioty to ZŁO. Ja sam nieraz słyszałem że dotałem się na studia za łapówkę. Bo to nienormalne aby osiągnąć coś w tym krajy ciężką pracą. Ten program nie będzie o uczestnikach-tylko o jury.A konkretnie o ich drodze do sukcesu. Przydałby się jeszcze Inglot-on postawił wszystko na jedną kartę.I wygrał. I-z innej beczki-ojciec Radwańskich jako menedżer (to w końcu tez zarządzanie :) )-jaką drogę musiał przejść w polskim bagnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koza jasne harowali jak woły donosząc SB IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.11, 22:44 cieżka praca tyle raportow na kolegow napisac Odpowiedz Link Zgłoś
condor82 Re: jasne harowali jak woły donosząc SB 31.01.11, 23:12 Zarejestrowani byli chyba wszyscy Polacy,łącznie z tobą.I mną,mimo że w 89 r mialem 7 lat. Kable już mieli swój czas,reszta zaczynała powoli.Jakbyś nie wiedział to na poczatku przepustką była znajomość języków. ja zdaję soboie sprawę ilu ludzi kable zniszczyli-i niszczą do tej pory. Ale gdyby opierali się tylko na tym,to stanęliby w miejscu. Zresztą zarzuć kabelstwo np Grycanowi,którego firma była szykanowana,czy innym-którzy teraz są milionerami a wtedy nie mieli w co dzieci ubrać :).Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 23:07 > Ja sam nieraz słyszałem że dotałem się na studia za łapówkę. > Bo to nienormalne aby osiągnąć coś w tym krajy ciężką pracą. a ja miałem wg niektórych matek kolegów z liceum po znajomościach wygrać olimpiadę :] hehe... a, że olimpiada dawała indeks na studia, więc siłą rzeczy też się w szemranych okolicznościach na nie dostałem... Odpowiedz Link Zgłoś
condor82 Re: Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądz 31.01.11, 23:21 No właśnie,sukces to ZŁO. Moją maturę z PL czytał (studiowałem później medycynę,więc zgadnij jakie miałem pismo) kurator. 6 -połowa klasy nie odzywała się do mnie.W podstawówce matka jednego z uczniów (zreszta kiepskiego) doniosła do kuratorium że dostałem nagrodę na koniec ,mimo że 3 m-ce byłem w sanatorium.Tyle że w sanatorium tez miałem szkołę,i nawet sukcesy. Uważam że ten program to może i jest szmira,ale przynajmniej pokazuje że do wszystkiego dochodzi się latami. Ja nie startowałem do olimpiady bo ....bałem się. Jak dostałem się na studia to mojej matce obrabiali w pracy d***.I jeszcze myśleli że nie słyszy.Mój ojciec nigdy nie doniósł na nikogo,wręcz za ciężką pracę miał kłopoty na studiach. Ale dorobił się. Ale dla "PP" to podejrzany osobnik.Bo ma. "Jak ktoś ma pieniądze,to skądś musi je mieć" Ale bramkarz w dyskotece jeżdżący nowym mercem to "uczciwy,ciężko pracujący młody chłopak".Bo tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 03:06 coś w tym jest... chyba nawet sporo... ja miałem trochę inną sytuację, byłem w klasie profilowanej i tylko z tych przedmiotów miałem dobre oceny i olimpiady, reszta przedmiotów średniawa, więc szlag niektórych trafiał (głównie kilka matek kolegów), że miałem kiepską średnią, z humanistycznych przedmiotów dwóje na świadectwie maturalnym a bardzo dobrze z przedmiotów profilowych i indeks przed maturą w kieszeni... zawsze się ktoś będzie przypie***ał aby sobie przez to wytłumaczyć własną niedolę, czasami lenistwo czy jakieś niepowodzenia... niech sobie szczekają, jak im się przez to ma polepszyć, będą mieli spokojniejszy sen to niech mają na zdrowie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądze ... IP: *.aster.pl 31.01.11, 22:56 Dwa lata temu zrobilo to tvn. Program nazywal sie kapitalny pomysl i byl emitowany na glownej anternie tvn. Prowadzil owo cudo Marcin Meller, a produkował Remigiusz Maścianica. Niestety program okazal sie klapa, a pozna pora emisji swiadczyla chyba o piratowaniu znanego formatu. Tak czy inaczej byla to porazka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biznes hahahahah Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądze ... IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.11, 00:32 Bla bla bla cos tam cos tam Owerko kierwonik hufca OHP i jego wspolnik syn SLD- Ungiera plus reszta Zydo -towarzyszy z PO UD UW KLD AWS SLD hura niech zyja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakt Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądze ... IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.11, 00:37 Tak rozdaja ze porejestrowali wszyscy firmy na Cyprze i uciekli z Polski nie płacac tutaj podatków ale wy golasy do roby i płacic na darmozjadów z Sejmu niech otym opowiedza hahhahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Pan Owerko IP: *.146.255.219.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 00:51 Pan Owerko ma 3 032 573 akcji Bakallandu wartych na dzień dzisiejszy ~19mln zł => w skali GPW niewiele. Nikt "większy" się nie zgłosił?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DEF Re: Pan Owerko IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.11, 01:05 Do ABC dolicz jeszcze te 7milionow akcji z którymi Owerko uciekł na Cypr Zeby nie placic podatków i to bedzie pelen obraz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Pan Owerko IP: *.146.255.219.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.11, 01:21 Słusznie. Przyznaje się do błędu. Razem będzie jakieś 65 mln zł. Wygląda już przyzwoicie, ale do 100 wprost jeszcze sporo brakuje. Szkoda, że np pan Czechowicz nie ma czasu na takie programy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skateflame Re: Pan Owerko IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.11, 01:50 no tak, 65 milionow majatku to ch... nie pieniadz. jak masz wiecej, to mozesz mi odpalic jakies drobne 2-3 miliony, na prawde nie pogardze. Odpowiedz Link Zgłoś
condor82 Re: Pan Owerko 01.02.11, 17:21 Gość portalu: DEF napisał(a): > Do ABC dolicz jeszcze te 7milionow akcji z którymi Owerko uciekł na Cypr Zeby n > ie placic podatków i to bedzie pelen obraz Na jego miejscu tez bym uciekł na Cypr. Wyobrażasz sobie inny kraj w którym np znany polityk nie chce płacić za usługę oskarża hydraulika o usiłowanie zabójstwa?Albo skarbówka nasyła kolejne kontrole rujnując firme i powodując jej upadek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zxc jakie rozdają? IP: 91.215.238.* 01.02.11, 02:32 Nie wiem czy w języku polskim istnieje pojęcie rozdawania za pieniądze ( pieniędzmy w tym wypadku są udziały). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: horhe Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądze ... IP: 194.181.193.* 01.02.11, 09:09 ciekawe czy ukradli pierwszy milion. wiem o jednej osobie w tym gronie, ze nie jest uczciwa ale kto sie bedzie kopal z koniem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądz IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.11, 19:54 oglądałem urywki tego typów programu i to jest denne.Nie chodzi o rozrywkę ale o czysto praktyczne zastosowanie.Sam prowadzę jednoosobową DG kilka lat i wiem coś o biznesie.Wiem że gdybym stanął przed tymi ludźmi i przedstawił swój pomysł na którym realnie zarabiam to by mi kazali spadać. Życie jest brutalne,nie ma darmowych obiadków.Jeśli ktoś ma wizję,determinacje to osiągnie sukces bez pomocy tych cwaniaczków którzy dorobili się na biedzie zwykłych obywateli okradając państwo w okresie transformacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maverick Będzie ciekawie IP: 95.108.110.* 01.02.11, 20:05 wbrew temu co piszą te miernoty na forum, którym się w życiu nie udało Odpowiedz Link Zgłoś
danny_boy Ile lat ma ta Garwolińska? Chyba z 70 04.02.11, 02:03 >Swój pierwszy milion dolarów Anna Garwolińska zarobiła jeszcze przed trzydziestym rokiem >życia, wprowadzając na polski rynek takie firmy jak Coca-Cola, Bo ja już prawie 40 lat temu piłem Coca-Colę produkowaną w Polsce. A jeśli sprzedaż licencji nie jest wejściem na rynek, to i tak dziwny to megakoncern, który bez jednej kobiety nie zaistniałby w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
condor82 Re: Ile lat ma ta Garwolińska? Chyba z 70 05.02.11, 11:41 No tak-ale co ztego skoro produkowano butelki w jednym tylko rozmiarze w jednej fabryce? Tu nie chodziło tylko o produkcję (którą rozszerzono) ale o stworzenie zupełnie nowej sieci dystrybucji. Myślisz że skąd się wzięły parasole coca-coli?z powietrza?Ktoś musiał na to wpaść.Być moze ona. Nie znasz się na tym to siedź cicho i jedz kaszanke popijając kompotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olimp Dragons' Den, czyli zobacz kto rozda pieniądze ... IP: *.dynamic.chello.pl 04.02.11, 13:34 Taka wypowiedź świadczy o człowieku z klasą, a większość z Was pisze tak marne komentarze. "Taki program to przygoda zarazem z biznesem i show-biznesem - mówi Grzegorz Hajdarowicz. - Dodam, że to wyjątkowo ciekawa przygoda, tak jak ciekawi są ludzie, którzy się zgłaszają. Interesujący i odważni, bo muszą odsłonić swoje pomysły przed obcymi. A ci nie zawsze bywają przyjaźni i zawsze istnieje obawa, że ktoś może chcieć coś podebrać lub podpatrzeć. Mam nadzieję, że dzięki temu programowi część uczestników będzie mogła rozpocząć lub rozwinąć swój biznes, że otworzą się przed nimi możliwości i szansa na nowe, może ciekawsze życie. " To ambitny program, fajnie że są ludzie którzy chcą coś zrobić w życiu, ja ich podziwiam - zarówno inwestorów, jak i tych którzy wysłali swoje zgłoszenia. Nawet jeśli ktoś nie dostanie pieniędzy (a może i lepiej nie zadłużac się u kogoś), to zareklamuje swój produkt lub usługę. Wspierajmy rozwój biznesu w naszym kraju. Ja też chciałbym tam wystąpić, bo to super przygoda, niestety nie potrafię, dlatego doceniam tych, którzy porafią walczyć i tych którzy zarobili już swój pierwsy milion. Spójrzcie na życiorysy tych ludzi, to nie tylko pieniądze ale i wykształcenie etc. Ja tam będę z ciekawością oglądać program i uważam że jest wartościowy a nie tak tępy jak big brother czy inne tego typu reality. Odpowiedz Link Zgłoś