Gość: Kwasek IP: *.se.com.pl 26.07.01, 16:43 Sejm uchwalił przy dużym oporze LSD odpowiedzialność majątkową prezesików spółdzielni za ich straty, czy przejdzie dalej. W senacie chyba tak, ale od czego ammy prezydenta magistra? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jatam Re: koniec Prezesików IP: *.acnielsen.pl 26.07.01, 18:16 wiesz, właśnie jestem członkiem pewnej spółdzielni, gdzie prezesiki robią takie przekręty, że głowa boli. Warszawka!!! od 2 lat nie zwołują walnego zgromADZENIA, NIE UDOSTĘPNIAJĄ CZŁONKOM ŻADNYCH DOKUMENTÓW SPÓŁDZIELNI, WIĘC CZŁONKOWIE NIE ZNAJĄ SIĘ. A KOLESIE DOBRZE SIĘ BAWIĄ I NON STOP SĄ NA ZWOLNIENIACH. A BUDOWA STOI.... WIĘC LEPIEJ NIECH UCHWALĄ COŚ BARDZO RESTRYKCYJNEGO, CO STANIE SIĘ PRAWOMOCNE, BO JA SIĘ W TYM KRAJU WYKOŃCZĘ Odpowiedz Link Zgłoś