Dodaj do ulubionych

koniec Prezesików

IP: *.se.com.pl 26.07.01, 16:43
Sejm uchwalił przy dużym oporze LSD odpowiedzialność majątkową prezesików
spółdzielni za ich straty, czy przejdzie dalej. W senacie chyba tak, ale od
czego ammy prezydenta magistra?
Obserwuj wątek
    • Gość: jatam Re: koniec Prezesików IP: *.acnielsen.pl 26.07.01, 18:16
      wiesz, właśnie jestem członkiem pewnej spółdzielni, gdzie prezesiki robią takie
      przekręty, że głowa boli. Warszawka!!!
      od 2 lat nie zwołują walnego zgromADZENIA, NIE UDOSTĘPNIAJĄ CZŁONKOM ŻADNYCH
      DOKUMENTÓW SPÓŁDZIELNI, WIĘC CZŁONKOWIE NIE ZNAJĄ SIĘ.
      A KOLESIE DOBRZE SIĘ BAWIĄ I NON STOP SĄ NA ZWOLNIENIACH.
      A BUDOWA STOI....
      WIĘC LEPIEJ NIECH UCHWALĄ COŚ BARDZO RESTRYKCYJNEGO, CO STANIE SIĘ PRAWOMOCNE,
      BO JA SIĘ W TYM KRAJU WYKOŃCZĘ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka