Dodaj do ulubionych

Barroso: UE musi mówić jednym głosem w sprawach...

20.11.06, 14:28
Niech Baroso weźmie swego kolesia Borella i paru polskich posłów ze sobą i
niech razem znów nawtykają Rosji. Niech powtórzą, że Unia kupuje od nawet
jeszcze bardziej bandyckich (o ile to możliwe) krajów niż Rosja, a później
niech stanowczo żaądają najniższych cen za ten zaszczty.

Nie bez przyczyny mówi się na Zachodzie, że w polityce najgorszych
nieudaczników i półgłówków upycha się do Brukseli. Tam mniej szkodzą własnej
ojczyźnie.
Obserwuj wątek
    • zigzaur Ależ evciu! Po co te emocje? 20.11.06, 15:38
      W końcu mowa jest o najwyższych funkcjonariuszach UE, instytucji stworzonej w
      wyniku idei Adenauera, Schumanna i innych.

      Nie mogę zgodzić się z tezą o upychaniu najgorszych nieudaczników i półgłówków
      do Brukseli. Exbundeskanzler Schröder przecież nie zostałby tam przyjęty.

      Przy okazji zauważam, że kilka miesięcy temu to właśnie JA podrzuciłem pomysł
      eurokartelu importerów surówców energetycznych. A Słowo stało się Ciałem!
      • eva15 Jakie emocje? To fakty. 20.11.06, 17:12

        To zupełnie bez znaczenia, czy ty się na to zgadzasz. Na Zachodzie jest to
        absolutnie POWSZECHNA opinia i z nikąd się nie bierze.
        • zigzaur Re: Jakie emocje? To fakty. 20.11.06, 18:58
          Opinia o Gerhardzie Sch. jest istotnie powszechna i zgodna.
          Do Brukseli się nie nadaje. Do Moskwy owszem.
    • herr7 Prodi, Barroso... 20.11.06, 16:39
      Co jeden to gorszy. Jeżeli tendencja się utrzyma to UE się rolzeci lub umrze z
      powodu ogólnej niewydolności.

      Zabawni brzmi poniższy ustęp "Bruksela chce gwarancji, że Moskwa nie będzie
      wykorzystywać zależności Unii od rosyjskiego gazu jako karty przetargowej." A
      czym ma grać Rosja, jak nie swoimi atutami? Czyżby Unia wyrzekła się swoich?
      • zigzaur Re: Prodi, Barroso... 20.11.06, 17:02
        A jeszcze zabawiejsze jest to, że lewacy liczą, że Moskwa będzie dotrzymywać
        własnych zobowiązań.
        • johnny-kalesony Re: Prodi, Barroso... 20.11.06, 18:50
          Liczą, ponieważ dostają za to pieniążki. Ciekawe od kogo ...

          POzdrawiam
          Keep Rockin'
          • zigzaur Re: Prodi, Barroso... 20.11.06, 18:58
            Od budżetu swego państwa, od swojego podatnika.
            Chociaż czasami bardzo pośrednio.
    • Gość: misza36 Re: Barroso: UE musi mówić jednym głosem w sprawa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 19:00
      znowu wyladowalisce z reka w nocniku unii jestna rke to embargo bo przejma za
      was rynek i wpuszcza tam swoje towary dlaczego macie konkuroewac z niemcami czy
      francja gdybym byl nimcami to bym nic nie robil bo sie im bardziej oplaca
      zreszta WAS KORDUPEL SIE ZE WSZYSTJIMI W UNII POKLUCIL WIEC NIKT GO NIE SLUCHA
      NIECH SIE POSKARZY WATYKANOWI I GAD BLESJU USA
      • johnny-kalesony Re: Barroso: UE musi mówić jednym głosem w sprawa 20.11.06, 19:05
        Misiu, gdyby embargo zostało zniesione, mógłbyś zostać w Rosji przedstawicielem
        jakiejś polskiej firmy spożywczej i biznesmenem. A tak siedzisz sobie w Polsce i
        pewnie zasuwasz na czarno.


        Pozdrawiam
        Keep Rockin'
        • zigzaur Re: Barroso: UE musi mówić jednym głosem w sprawa 21.11.06, 08:43
          I dostać kulkę w plecy?

          Akurat znam wiele polskich firm przemysłu spożywczego. Ci, którzy dużo sprzedają
          do Rosji, plują sobie w brodę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka