Gość: Gboy IP: *.tkdami.net 28.04.03, 22:43 Mam małe pytanko, może ktoś mądry na nie odpowie: Jakim cudem Jakś firma np.: RIAA, ma zamiar mnie wyśledzić, skoro korzystam z Kazaa Lite, który nie posiada żadnych szpiegów? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jr Re: Kazaa Lite IP: 203.129.132.* 29.04.03, 02:02 Gość portalu: Gboy napisał(a): > Mam małe pytanko, może ktoś mądry na nie odpowie: Jakim cudem Jakś firma np.: > RIAA, ma zamiar mnie wyśledzić, skoro korzystam z Kazaa Lite, który nie > posiada żadnych szpiegów? nie jestem pewien co do Twego pytania. chodzi Ci dlaczego jakas firma chce Cie wysledzic, czy jak chce to zrobic, czy jakim prawem??? Odpowiedz Link Zgłoś