Dodaj do ulubionych

Kazaa Lite

IP: *.tkdami.net 28.04.03, 22:43
Mam małe pytanko, może ktoś mądry na nie odpowie: Jakim cudem Jakś firma np.:
RIAA, ma zamiar mnie wyśledzić, skoro korzystam z Kazaa Lite, który nie
posiada żadnych szpiegów?
Obserwuj wątek
    • Gość: jr Re: Kazaa Lite IP: 203.129.132.* 29.04.03, 02:02
      Gość portalu: Gboy napisał(a):

      > Mam małe pytanko, może ktoś mądry na nie odpowie: Jakim cudem Jakś firma np.:
      > RIAA, ma zamiar mnie wyśledzić, skoro korzystam z Kazaa Lite, który nie
      > posiada żadnych szpiegów?

      nie jestem pewien co do Twego pytania.
      chodzi Ci dlaczego jakas firma chce Cie wysledzic, czy jak chce to zrobic, czy
      jakim prawem???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka