Dodaj do ulubionych

W Europie burza. Mózgów

22.10.08, 06:37
Jedyna nadzieja ze nikt nie bedzie sluchal Francji. Jesli popatrzec
na ich historie 0d XIX wieku do dzisaj to jest to tylko kleska.
Zadnego ze swoich wnioslych hasel Francja nie spelnila. zadnej tam
wolnoscsi i braterstwa co pokazaly zamieszki z przedmiesc Paryza
gdze palono samochody i lano policjanntow. Zadnej tam rownosci gdy
zabrania sie noszenia burk do szkol. Zadnego tam braterstwa,
wystarczy porozmawiac z jakimkolwiek xcenofobicznym Francuzem zeby
sie o tym szybko przekonac. Rownosc? Moze i jest tam go troche ale
tylko w strefie dochodow. Jak w komunie. Efektem tego jest ze
Francja ma jedna z najgorszych ekonomji w Europie a bezrobociu nawet
nie pomoglo obcinanie godzin pracy. Francja bedze w recesji na
koniec tego kwartalu.
Francja stracila swoja role w Europie najpierw do Anglji pozniej do
Niemiec w wkrotce przeskoczy ich Hiszpania.
Wniosek: Nie sluchac Francuza bo historia dowodzi ze socjaliz
Francuski nie dziala.
Obserwuj wątek
    • lhat Re: W Europie burza. Mózgów 22.10.08, 10:23
      Nie można porównywać propozycji Sarkoziego, do rozwoju Francji, bo to nie ma
      największego sensu. Rozwój państwa jest wynikiem pomysłów na niego (głównie
      rządu), a pomysły prezydenta Francji muszą być przedyskutowane w europie i po
      części każdy kraj Europy musi dołożyć też coś od siebie.

      hmm... A co do badziewności pomysłu francuzów, to UE też za taki uważasz, bo jak
      dobrze pamiętam to Francja była jednym z założycieli.
    • art.usa Sarkozy'emu marzy się europejski rząd 22.10.08, 12:16
      Moze jeszcze dzis jest na ten Pomysł w UE, jeszcze za wcześnie, ale
      kiedyś w dalszym rozwoju Unii, do tego dojdzie. Bo tylko tak moze
      funkcjonowac Państwo UE. Na przyklad, dla Czeskich Egoistów miejsca
      w Unii nie będzie. Na Sobków bedzie większy nacisk polityczny i
      Gospodarczy. Albo stoimy wszyscy razem w jednej Ojczyźnie UE, albo
      krotko wynocha z UE, i z swa zrabowana Ziemia na Plecach spacerkiem
      do Ameryki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka