us-rn
22.10.08, 06:37
Jedyna nadzieja ze nikt nie bedzie sluchal Francji. Jesli popatrzec
na ich historie 0d XIX wieku do dzisaj to jest to tylko kleska.
Zadnego ze swoich wnioslych hasel Francja nie spelnila. zadnej tam
wolnoscsi i braterstwa co pokazaly zamieszki z przedmiesc Paryza
gdze palono samochody i lano policjanntow. Zadnej tam rownosci gdy
zabrania sie noszenia burk do szkol. Zadnego tam braterstwa,
wystarczy porozmawiac z jakimkolwiek xcenofobicznym Francuzem zeby
sie o tym szybko przekonac. Rownosc? Moze i jest tam go troche ale
tylko w strefie dochodow. Jak w komunie. Efektem tego jest ze
Francja ma jedna z najgorszych ekonomji w Europie a bezrobociu nawet
nie pomoglo obcinanie godzin pracy. Francja bedze w recesji na
koniec tego kwartalu.
Francja stracila swoja role w Europie najpierw do Anglji pozniej do
Niemiec w wkrotce przeskoczy ich Hiszpania.
Wniosek: Nie sluchac Francuza bo historia dowodzi ze socjaliz
Francuski nie dziala.