kinia96 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:07 Ja to totalnie zapomiałam o tym Dniu Chłopaka xDD No i właśnie my również z dziewuchami się zastanawiamy co im kupić ... ;// Masz rację, piłki są przereklamowane .! Ale skorzystamy chyba z Waszych podpowiedzi i kupimy im albo bokserki albo żyletki ;PP ;* Odpowiedz Link Zgłoś
wodagazowana Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:13 Wiecie co? Ja o ty w ogóle zapomniałam. Napewno idiotki co się nauczycielą podlizują albo facetą, coś wymyślą, np. worek i cukierki a pomiędzy nimi prezerwatywy. Ja dam kase i niech się cieszą, ale mnie to zbytnio nie obchodzi. -,- Te słodkie idiotki coś wymyslą, napewno. Ale szczerze, te świeto, jest najgorszym na świecie, pomijając walentynki i urodziny mojego chłopaka. ; ) Ale jak się uda, to na impreze pójde, chodzby se pogadac z kumpelami. : D Odpowiedz Link Zgłoś
malimariposa Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:21 Np... JKa bym kupiła takiego wieeelkiego misia z napisem 'kocham cie' xD Może to takie zwyczajne ale jednak cieszy xD Odpowiedz Link Zgłoś
ariana Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:23 a dziekuje ci bardzo ;* faktycznie to bardzo fajny pomysl, niby taki prosty ale jednak na niego nie wpadlam, jeszcze raz dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
demi2917 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:24 O Boże... Dzieki ze mi przypomnieliście o dniu chłopaka.. bo komletnie zapomniałam, a przecież jestem przewodzniczaca klasy i to oczywiście ja musze cos wymyslic... I teź własnie nie mam pojęcia co...;x W zeszłym roku kupiłyśmy chłopaką smycze (takie do kluczy), sestawy linijek i po 2 lizaki I nawet byli zadowoleni... Odpowiedz Link Zgłoś
avrill_12 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:28 to nasze całe gim bedzie miało dyske w srode i coś kupimy naszym kochanym chłopakom ;D Odpowiedz Link Zgłoś
demi2917 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:28 Dziewczyny z klasy mojej kolezanki w zeszym roku to wszystkie zrobiły sobie takie fajne zdjecie razem (łącznie z wychowawczynią) i przykleiły to zdjęcie na taką małą deske do wałkowania ciasta a z drugiej strony deski sie wszystkie podspisały I kazdemy chłopakowi takie dały.. Ale one to zawsze mają jakiś zwariowany pomysł.. Odpowiedz Link Zgłoś
shaneyyy15 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:29 a ja z kolezankami chyba im zapakujemy zgniłe obierki bo nam w tamtym roku nic nie kupili Odpowiedz Link Zgłoś
kociara_95 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:32 My z dziewczynami z klasy stwierdziłysmy zeby sami zagłosowali na: - koszulki lu -kręgle połowa wybrała koszulki więc będą mieli koszulki a reszta pójdźie na kręgle i sprawa załatwoina... Odpowiedz Link Zgłoś
madziasz Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:35 kiedys dziewczyny w podstawówce dały chłopaka stringi głupi pomysł Odpowiedz Link Zgłoś
olisss Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:36 my chopakom kupiłyśmy zwykłe białe koszulki xD^^ i sie wszystkie na nich podpisałyśmy xD^^ i różne takie kwiatki i serduszka namalowałyśmy xD^^ Odpowiedz Link Zgłoś
wera...xd Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:40 wam pewnie ci chlopcy cos kupili a chlopcy z mojej klsay nic zero normalnie egoisci ze szkoda slow... a jeszcze dopytuja sie o prezent na ten ich ''dzien'' to ty sie masz lepiej .napewno cos wymyslisz nie przejmoj sie zlozcie sie z kolezankami po iles tam zlotych ale potajemnie xD no i pojedzcie gdzies do miasta naprzyklad i kupcie im cos fajnego nie zbyt drogiego ale fajnego bo np z roz to by sie zbyt nie ucieszyli zycze powodzenia z kupnem Odpowiedz Link Zgłoś
mabi0 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:48 My dwa lata temu kupiłyśmy chłopakom skarpetki i dałyśmy tam cukierki ;DD A w tamtym roku bokserki, w tym roku chyba kupujemy im jednorazówki (golarki) i napiszemy tam coś w stylu "na pierwsze golenie", albo imię każdego ;pp Odpowiedz Link Zgłoś
independent_ ; x 16.09.09, 16:53 ja w ogóle zapominam o tym dniu, oni też zapominają o nas. pf pf pf. Odpowiedz Link Zgłoś
fausti59 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 16:58 a kiedy są te dzień hłopaka zaglądne za pół godziny Odpowiedz Link Zgłoś
belferka Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:06 Więc tak, myślę, że najlepsze będą kubki z IMIONAMI. A jeśli nie macie takich w mieście, to są wszelkiego rodzaju inne rzeczy z imionami i podtekstami. Zwłaszcza, jeśli mieszkacie w turystycznej miejscowości... Nam chłopki dali na DzK 2 kostki czekolady Żal mi ich. A nam pani kazała się po 3 zł zbierać, bo jakieś dyplomy kupujemy Żal... Odpowiedz Link Zgłoś
corba Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:11 My w zeszłym roku kupiliśmy kubki, ale w tym roku kupimy im duuże lizaki . ;dd Odpowiedz Link Zgłoś
misska666 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:18 Zamówimy pizzę dla każdego chłopaka. Mam nadzieje że wredni nie będą i się podzielą P I oczywiście podczas konsumpcji będzie głosowanie na mistera klasy ;D Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_ Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:32 stanik albo stringi . u mnie to dziala ; dd Odpowiedz Link Zgłoś
paulinka1 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:33 Może dobrym pomysłem będą majtaski, ja z koleżankami właśnie to kupujemy może jest trochę zachody i można sie tym skrępować ale trzeba poszaleć! Raz się zyje! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
maggie93 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:45 Jezu dziewczyny! Pampersy albo smoczki?! Przecież to dziecinne i nie na miejscu. Niby jak chłopak może się poczuć dostając coś takiego?! Żal. . . A wy chciałybyście dostać podpaski a może wibratory?!!! Dajcie spokój Odpowiedz Link Zgłoś
madziia Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:46 my tam chlopaka z naszej kl. kupimy lizaki po 20 gr. ( chyba ) x3 madziia Odpowiedz Link Zgłoś
maggie93 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:49 madziia napisał(a): > my tam chlopaka z naszej kl. kupimy lizaki po 20 gr. > ( chyba ) > > > > x3 madziia Cóż, wcale to pomysłowe ale już lepsze niż pampersy... Kiedy chodziłam do podstawówki to chłopai raz zapomnieli o dniu kobiet i jeden z nich kupił wszystkim dziewczynom po lizaku. On jeden pamiętał. To było naprawdę słodkie. Odpowiedz Link Zgłoś
magalik Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:47 ja teraz poszlam do liceum profilowanego. U mnie w zeszlych latach nic takiego sie nie obchodizlo i teraz tez nie. Poza tym to glupie swieto! jak dla mnie Odpowiedz Link Zgłoś
kikusia6 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:48 My z dziewczynami umuwilysmy sie ze zamawiamy pizze. ^^ i ok.xD Odpowiedz Link Zgłoś
maggie93 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:51 kikusia6 napisał(a): > My z dziewczynami umuwilysmy sie ze zamawiamy pizze. ^^ i ok.xD No właśnie fajny pomysł. U nas w klasie jest tylko 9 chłopaków więc może teżuda nam się zaprosić gdzieś po lekcjach czy coś.... Odpowiedz Link Zgłoś
zuaona Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 17:58 nigdy nie pamiętałam, nie pamiętam w tym roku i przyszłym też nie będę pamiętać. przypomniała mi wychowawczyni. ; d Odpowiedz Link Zgłoś
maximum_ride :**** 16.09.09, 18:11 ehm... my planowalysmy dac im prezerwatywy i do srodka wlozyc stringi... ale to chyba nie wypali Odpowiedz Link Zgłoś
nawta Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 18:15 My mamy z koleżankami ten sam problem... w 1 klasie gim. kupiłyśmy im skarbonki Ale w 2 lepiej się postarałyśmy. Kupiłyśmy im po takiej fajnej piłeczce... takie małe trochę większe niż palantówka i napychane powietrzem... Były 3 rodzaje: do kosza, nogi, i jeszcze jedna do kosza. A w tym roku kupimy im bańki mydlane Niech się chłopcy zabawią No i do tego oczywiście słodycze!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
agusiasweet Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 18:37 My to wogule-najpierw konkursy z jedzeniem że aż brzuchy im pękają... potem prezenty jak ktoś dobrze rzeczy zrobi...a potem tak zwane "nuplicki"(jestem ze śląska)...no i pampersy ;p ...my to wogule malutka klasa 3 dziewczyny i 4 chłopacy... przynajmniej znamy sie od dzieciństwa...dlatego chłopacy mają taki wypas Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka8p Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 18:53 Ja już koczę gimnazjum więc z dziewczynami wymyśliłyśmy że zrobimy zdjęcie wszystkich dziewczyn i wychowawcy taki grupowe wywołamy podpiszemy się i kupimy jakieś ładne ramki .... Natomiast jak byłam w I klasie gim. to kupiłyśmy chłopakom takie wielkie białe koszulki i sprayem na przodzie zrobiłyśmy np Dla Marcina a z tyłu napisałyśmy i wymyśliłyśmy jakieś przezwisko np Misiek xD Odpowiedz Link Zgłoś
sliwka Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 18:54 Ja proponuję gumki...a jak nie, to ewentualnie bokserki, albo stringi z kieszonką. Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_girl.xd Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 19:06 my kupujemy jakieś figurki z czesiem z władców much chyba . x DD i nasza koleżanka przebiera się za świnie i dajemy im słodycze i te figurki na tackach . x PP , chodziło nam o restauracje . ; ] Odpowiedz Link Zgłoś
kajka11 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 19:07 czekoladę , komiks , kubek , piórnik , długopis ze ściągą itp. Odpowiedz Link Zgłoś
michelle_ Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 19:21 a moja koleżanka z klasy wymyśliła kartkę a w środku napisanie znaczenia jego imienia . ; // nie podoba mi się ten pomysł . jest taki mało ciekawy ; / . Odpowiedz Link Zgłoś
elf97 Re: Dzień Chłopca 16.09.09, 19:24 hej, a co dać chłopcom w klasie 6 ?????? ma ktoś jakiś pomysł ?? Odpowiedz Link Zgłoś