kaktus12 25.09.09, 14:14 Zachowujecie się czasami jakbyście miały ADHD ? . ja czasami tak wariuję ale. ..to najczęściej z moimi Friend .! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pauliska1212 Re: ADHD :> 25.09.09, 14:16 był taki okres że co wieczór miałam jakieś takie przypływy energii. "wtajemniczone wiedza o co kaman" a teraz to już nie. Odpowiedz Link Zgłoś
independent_ ; D 25.09.09, 14:36 tya, kiedy spamuję lastowego szałtboksa zuej. : D Odpowiedz Link Zgłoś
wyobraznia Re: ; D 25.09.09, 14:59 jo.jo chyba każdy takie ma . : D u mnie najczęściej bywa to na angielski , alebo na podwórku . Odpowiedz Link Zgłoś
zuaona Re: ; D 25.09.09, 18:41 independent_ napisał(a): > tya, > kiedy spamuję lastowego szałtboksa zuej. : D niachachachacha : DDD ja tak mam zawsze gdy mam dobry humor . ;q Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: ADHD :> 25.09.09, 15:44 A ja to mam Caly czas .... czy musze isc do psyhologa ?? xD Zachowuje sie jak jakas zmutowana malpa ... tak jak wczoraj ... włączyłam muze na kompie stanelam na srodku pokoju i zaczelam tanczuc xD i spiewac ... i w ogole cos ze mną nie tak xD Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. Re: ADHD :> 25.09.09, 17:37 ja mam zawsze na niemieckim. xD hshahshahhaha. xd Odpowiedz Link Zgłoś
paulinusia4 ADHD :o 25.09.09, 17:41 No jasne Na niemieckim dochodzi jeszcze śmiechawa... Serio, nie mogę się przestać śmiać, raz baba kazała mi wyjść i wrócić aż się uspokoję Odpowiedz Link Zgłoś
shila_115 Re: ADHD :> 28.09.09, 14:41 Yyy.. więc. Nie wypowiem sę na ten temat xD <hahaha> Odpowiedz Link Zgłoś
dominisiaa_ Re: ADHD :> 25.09.09, 18:40 Yyyyaaa.. Powiedzmy, że mam czasami takie odpały. i też zazwyczaj jak jestem gdzieś z przyjaciółkami. Odpowiedz Link Zgłoś
razzo , 25.09.09, 18:55 taa, jak wypiję litr koli i zjem całą paczkę kraczipsów. aha, no i kiedy jestem z moją przyjaciółką na ulicy i widzimy rzeczy związane z Hannah Montana. ` o, i jeszcze wtedy, kiedy z moimi braćmi rzucam przez okno tamponami w samochody. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
fabiankowa Re: ADHD :> 25.09.09, 19:02 włhahahah mam tak na codzień xD najczęściej gdy jestem z moją naaaj domino Odpowiedz Link Zgłoś
mileycyrus23 Re: ADHD :> 27.09.09, 15:14 No pewnie ! latam z kolezanką po szkole i drzemy sięę!!! Kocham to i moje wygłupy Odpowiedz Link Zgłoś
madziia Re: ADHD :> 27.09.09, 15:27 w mojej kl . 1 chłopak na serio ma . taki Adaśś Odpowiedz Link Zgłoś
mileydemi Re: ADHD :> 27.09.09, 16:49 Noo... i to bardzo często jak jestem ze znajomymi. Ale to nie tylko ja, nasza paczka taka jestt.!!! Na mnie działa nawet czekoladowe mleko, i po nim zachowuje sie jak po piwie ;D ;d Odpowiedz Link Zgłoś
klaudysia Re: ADHD :> 27.09.09, 16:51 tak XD moja kolezanka tez ma adhd xDD raz chciala stanik zamrozic ; x co ja z nią mam XD Odpowiedz Link Zgłoś
trysia13 Re: ADHD :> 27.09.09, 21:06 mój kolega z klasy ma <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> a ja mam nieraz takie napady Odpowiedz Link Zgłoś
donkey Re: ADHD :> 03.10.09, 18:45 mnie mama chciała zabrać raz do jakiegoś psychologa XD hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
im_rebel Re: ADHD :> 03.10.09, 18:55 Dzisiaj - trzymałam rękami siedzonko od karuzeli, pchałam ją przed siebie i mówiłam, że "zaraz ją prześcigne!" Koleżanka lała ze mnie i powiedziała że jestem wariatką Odpowiedz Link Zgłoś
im_rebel Re: ADHD :> 03.10.09, 19:56 Albo jeszcze... Moja koleżanka buja się w pewnym (dosc przystojnym ) chłopcu. Nasza grupka zdążyła się skapnąć jak ma na imie ( o jakiz żał zapytałayśmy się go) i nazwisko (nasza-klasa.pl) oraz miejsce zamieszkania (śledzenie). A więc dzisiaj sobie tak kursujemy ( ja z tą kool) po tym osiedlu i zasiadamy na placylu przed jakims blokiem. Po jakiejś pół godziny rozglądam się a on tam idzie ( to w sumie było oczywiste). Zaczynam się zachowywac jak hipokrytka. Zaczełam pisczec (dosc cich), nogi mi się zrobiły z waty i.t.p. uciekłyśmy stamtąd a on się popatrzyła na nas (a szczególnie na mnie) jak na idiotki. Potem podszłyśmy na drógi placyk zabaw tak, zeby było ich widać. Oni tez nas widzieli. Po kolejnej pół godzinie oni przebiegali, lub gonili się niedaleko nas. to było dziwne. Potem gdy sobie stamtąd poszli wróciłyśmy na ten placyk co tam byli. Kolezanka napawała się miejscówą na której siedział jej Kuba. Ja się kręce na karuzeli i zaóważam że jest tam naplute. Ochyda. Okazuje sie że drabinki też na których moja koleżanka siędziała. Chłopcy są obleśni Odpowiedz Link Zgłoś