25.09.09, 14:14
Zachowujecie się czasami jakbyście miały ADHD ?
. ja czasami tak wink wariuję ale. ..to najczęściej z moimi Friend .!
Obserwuj wątek
    • kaktus12 Re: ADHD :> 25.09.09, 14:15
      aaa. może jeszcze obrazek ?

      Tekst linka
    • pauliska1212 Re: ADHD :> 25.09.09, 14:16
      był taki okres że co wieczór miałam jakieś takie przypływy energii. tongue_outbig_grin
      "wtajemniczone wiedza o co kamansuspicious"
      a teraz to już nie. tongue_outtongue_out
    • independent_ ; D 25.09.09, 14:36
      tya,
      kiedy spamuję lastowego szałtboksa zuej. : D
      • zmierzchoomania Re: ; D 25.09.09, 14:50
        hehe . bywają czasem takie napady xdd
        • wyobraznia Re: ; D 25.09.09, 14:59
          jo.jo chyba każdy takie ma . : D
          u mnie najczęściej bywa to na angielski ,
          alebo na podwórku .
      • zuaona Re: ; D 25.09.09, 18:41
        independent_ napisał(a):

        > tya,
        > kiedy spamuję lastowego szałtboksa zuej. : D

        niachachachacha : DDD

        ja tak mam zawsze gdy mam dobry humor . ;q
        • independent_ Re: ; D 25.09.09, 19:08
          najlepsze zajęcie ever. ; D
    • megan_ Re: ADHD :> 25.09.09, 15:39
      ADHD to u mnie normalność. Hehehe...big_grin
      • sysiek4444 Re: ADHD :> 25.09.09, 15:44
        A ja to mam big_grin
        Caly czas ....
        czy musze isc do psyhologa ?? xD
        Zachowuje sie jak jakas zmutowana malpa ...
        tak jak wczoraj ...
        włączyłam muze na kompie stanelam na srodku pokoju i zaczelam tanczuc xD
        i spiewac ...
        i w ogole cos ze mną nie tak xD
        sciana
    • rosalie Re: ADHD :> 25.09.09, 15:43
      no pewnie.
      ja to miałam od zawsze ;d
      • beniaxd Re: ADHD :> 25.09.09, 15:48
        B.często bywają u mnie takie objawy ADHD big_grinbig_grin
    • madziia Re: ADHD :> 25.09.09, 15:48
      hehe .

      zawsze na 20 - minotowce .
      • nikt. Re: ADHD :> 25.09.09, 17:37
        ja mam zawsze na niemieckim. xD
        hshahshahhaha. xd
    • paulinusia4 ADHD :o 25.09.09, 17:41
      No jasne tongue_out
      Na niemieckim dochodzi jeszcze śmiechawa...
      Serio, nie mogę się przestać śmiać, raz baba kazała mi wyjść i wrócić aż się
      uspokoję uncertain
    • princesssska Re: ADHD :> 25.09.09, 18:32
      no zdarza mi się tak zachowywaćbig_grin
      • shila_115 Re: ADHD :> 28.09.09, 14:41
        Yyy.. więc. Nie wypowiem sę na ten temat xD <hahaha>
    • ladyy Re: ADHD :> 25.09.09, 18:38
      mi się żadko zdarzauncertain
    • dominisiaa_ Re: ADHD :> 25.09.09, 18:40
      Yyyyaaa..

      Powiedzmy, że mam czasami takie odpały. big_grin
      i też zazwyczaj jak jestem gdzieś z przyjaciółkami.
    • razzo , 25.09.09, 18:55
      taa, jak wypiję litr koli i zjem całą paczkę kraczipsów.

      aha, no i kiedy jestem z moją przyjaciółką na ulicy i widzimy rzeczy związane z
      Hannah Montana. `

      o, i jeszcze wtedy, kiedy z moimi braćmi rzucam przez okno tamponami w samochody. ^^

      • razzo Re: , 25.09.09, 19:07
        *kranczipsów
    • fabiankowa Re: ADHD :> 25.09.09, 19:02
      włhahahah mam tak na codzień xD
      najczęściej gdy jestem z moją naaaj kiss domino
    • selcia17 Re: ADHD :> 26.09.09, 01:30
      Noom tak...big_grin
      Łii^^ Kocham me ADHD sercebrawo
      • mileycyrus23 Re: ADHD :> 27.09.09, 15:14
        No pewnie ! latam z kolezanką po szkole i drzemy sięę!!!
        Kocham to i moje wygłupy serce
    • madziia Re: ADHD :> 27.09.09, 15:27
      w mojej kl . 1 chłopak na serio ma .

      taki Adaśś
    • mileydemi Re: ADHD :> 27.09.09, 16:49
      Noo... i to bardzo często jak jestem ze znajomymi.
      Ale to nie tylko ja, nasza paczka taka jestt.!!!
      Na mnie działa nawet czekoladowe mleko, i po nim zachowuje sie jak po piwie ;D ;d
    • klaudysia Re: ADHD :> 27.09.09, 16:51
      tak XD
      moja kolezanka tez ma adhd xDD
      raz chciala stanik zamrozic ; x
      co ja z nią mam XD
      • trysia13 Re: ADHD :> 27.09.09, 21:06
        mój kolega z klasy ma <br />
        <br />
        <br />
        <br />
        <br />
        a ja mam nieraz takie napady
    • donkey Re: ADHD :> 03.10.09, 18:45
      mnie mama chciała zabrać raz do jakiegoś psychologa XD hahahaha
    • im_rebel Re: ADHD :> 03.10.09, 18:55
      Dzisiaj - trzymałam rękami siedzonko od karuzeli, pchałam ją przed siebie i
      mówiłam, że "zaraz ją prześcigne!" Koleżanka lała ze mnie i powiedziała że
      jestem wariatką wink
    • im_rebel Re: ADHD :> 03.10.09, 19:56
      Albo jeszcze...

      Moja koleżanka buja się w pewnym (dosc przystojnym wink) chłopcu. Nasza grupka
      zdążyła się skapnąć jak ma na imie ( o jakiz żał zapytałayśmy się go) i nazwisko
      (nasza-klasa.pl) oraz miejsce zamieszkania (śledzenie). A więc dzisiaj sobie tak
      kursujemy ( ja z tą kool) po tym osiedlu i zasiadamy na placylu przed jakims
      blokiem. Po jakiejś pół godziny rozglądam się a on tam idzie ( to w sumie było
      oczywiste). Zaczynam się zachowywac jak hipokrytka. Zaczełam pisczec (dosc
      cich), nogi mi się zrobiły z waty i.t.p. uciekłyśmy stamtąd a on się popatrzyła
      na nas (a szczególnie na mnie) jak na idiotki. Potem podszłyśmy na drógi placyk
      zabaw tak, zeby było ich widać. Oni tez nas widzieli. Po kolejnej pół godzinie
      oni przebiegali, lub gonili się niedaleko nas. to było dziwne. Potem gdy sobie
      stamtąd poszli wróciłyśmy na ten placyk co tam byli. Kolezanka napawała się
      miejscówą na której siedział jej Kuba. Ja się kręce na karuzeli i zaóważam że
      jest tam naplute. Ochyda. Okazuje sie że drabinki też na których moja koleżanka
      siędziała. Chłopcy są obleśni smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka