czekoladowa_xdd 16.10.09, 16:13 Sorry jeśli już coś takiego było... Nie mam pomysłu jak oryginalnie nazwać bloga... Pomożecie? Z góry dzięki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pariska65 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:27 eem xd a z czym ma blog być?? wtedy łatwiej przychodzi nazwanie go Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 16:28 No chodzi mi o coś takiego mrocznego i wgl... I dlatego się Was pytam... xDDD Odpowiedz Link Zgłoś
mia9 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:29 jak ci tu pomóc skoro nie wiadomo o czym blog?xD Odpowiedz Link Zgłoś
collage Re: Nazwy... 16.10.09, 16:30 ech, nie mam pojęcia, ja również zawsze miałam z tym problem .. Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:31 Emm ... hmmm ummmm ommm Ciemny mrok ? xP wiem do du.py xd Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 16:33 Nie jest źle! xDDD Ja bym nic takiego nie wymyśliła. Tylko jak się mówi mrok to ma się na myśli ciemny. ; PPP Odpowiedz Link Zgłoś
mia9 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:37 uu. mroczny blog ma być? może dark-nights blackness gloom ;D no nie wiem jak tu trafić. ja wolę zdecydowanie angielskie nazwy. lub magical-dark. Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:36 nie wiem może dark-moonlight mroczne-tajemnice krwawy-blog dark-blog tylko mi to do głowy przychodzi xd Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 16:40 Dziękuję Wam bardzo. Na pewno któryś wybiorę! ;*** Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 16:45 Wszystkie. ! Bo ja to nie mam głowy ani to grafiki ani do wymyślania nazw. Po prostu lubię pisać. Tyle, że nie wiem czy to jest aż tam takie mroczne. Po prostu chciałam, żeby było takie inne. xPP Bo zazwyczaj blogi są takie przesłodzone... A tego chyba nie chcemy? Odpowiedz Link Zgłoś
mia9 Re: Nazwy... 16.10.09, 17:02 ja zrozumiałam po wypowiedzi jednej z koleżanek, że ma być mroczny, ale chyba nie aż tak. ale fajnie, że Ci się podobają nazwy! jak coś wybierzesz, to napisz i podaj nazwę bloga ! odwiedze z pewnością! Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 17:09 Chodziło mi o to, że ja nie umiem na razie pisać tak wiecie, że aż ciarki będą wam po plecach przechodzić. Po prostu dopiero jakby się uczę. Odpowiedz Link Zgłoś
samotnymotyl Re: Nazwy... 16.10.09, 18:10 ja mam butterflyxx2 a ty możesz się nazywac.... chocco lub chocolade CryingButterfly mogą byc ? Jak będziesz miec już bloga to daj znac ! Odpowiedz Link Zgłoś
mia9 Re: Nazwy... 17.10.09, 13:53 tak, ja bardzo uwielbiam słowo magia więc postanowiłam, że napiszę magical i dark bo zrozumiałam, że ma być coś mrocznego. Cieszę się, że pomogłam! Odpowiedz Link Zgłoś