16.10.09, 16:13
Sorry jeśli już coś takiego było...
Nie mam pomysłu jak oryginalnie nazwać bloga...

Pomożecie?
Z góry dzięki!kiss
Obserwuj wątek
    • sysiek4444 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:24
      Emm nie mam ;pojecia ... xd
    • pariska65 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:27
      eem xd a z czym ma blog być?? wtedy łatwiej przychodzi nazwanie go big_grin
      • czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 16:28
        No chodzi mi o coś takiego mrocznego i wgl...
        I dlatego się Was pytam... xDDD
        • mia9 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:29
          jak ci tu pomóc skoro nie wiadomo o czym blog?xD
    • collage Re: Nazwy... 16.10.09, 16:30
      ech, nie mam pojęcia, ja również zawsze miałam z tym problem ..
      • sysiek4444 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:31
        Emm ... hmmm ummmm ommm
        Ciemny mrok ? xP
        wiem do du.py xd
        • czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 16:33
          Nie jest źle! xDDD
          Ja bym nic takiego nie wymyśliła.
          Tylko jak się mówi mrok to ma się na myśli ciemny. ; PPP
          • mia9 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:37
            uu. mroczny blog ma być?wink

            może dark-nights
            blackness
            gloom ;D
            no nie wiem jak tu trafić. ja wolę zdecydowanie angielskie nazwy.
            lub magical-dark.
    • pariska65 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:36
      nie wiem może dark-moonlight
      mroczne-tajemnice
      krwawy-blog
      dark-blog
      tylko mi to do głowy przychodzi xd
      • czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 16:40
        Dziękuję Wam bardzo.
        Na pewno któryś wybiorę!
        ;***
        • mia9 Re: Nazwy... 16.10.09, 16:42
          hmm. nmzc. wink a który Ci się podoba?xD
          • czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 16:45
            Wszystkie. !
            Bo ja to nie mam głowy ani to grafiki ani do wymyślania nazw.
            Po prostu lubię pisać.
            Tyle, że nie wiem czy to jest aż tam takie mroczne.
            Po prostu chciałam, żeby było takie inne. xPP
            Bo zazwyczaj blogi są takie przesłodzone...
            A tego chyba nie chcemy?
            • mia9 Re: Nazwy... 16.10.09, 17:02
              ja zrozumiałam po wypowiedzi jednej z koleżanek, że ma być mroczny, ale chyba
              nie aż tak.smile ale fajnie, że Ci się podobają nazwy! jak coś wybierzesz, to
              napisz i podaj nazwę bloga ! odwiedze z pewnością!
              • czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 17:09
                Chodziło mi o to, że ja nie umiem na razie pisać tak wiecie, że aż ciarki będą
                wam po plecach przechodzić. Po prostu dopiero jakby się uczę.
    • samotnymotyl Re: Nazwy... 16.10.09, 18:10
      ja mam butterflyxx2
      a ty możesz się nazywac....
      chocco lub chocolade
      CryingButterfly mogą byc ?
      Jak będziesz miec już bloga to daj znac ! smilesmile

      kiss
      • czekoladowa_xdd Re: Nazwy... 16.10.09, 19:44
        www.magical-dark.blog.onet.pl <--
        • mia9 Re: Nazwy... 17.10.09, 13:53
          tak, ja bardzo uwielbiam słowo magia więc postanowiłam, że napiszę magical i
          dark bo zrozumiałam, że ma być coś mrocznego. Cieszę się, że pomogłam!smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka