Dodaj do ulubionych

płaczecie bez powodu?

16.10.09, 20:28
juz od dzieciństwa nie umiałam się sprzeciwić czy w kłótni np. z rodzicami kims bliskim
powiedzieć co ja o czyms mysle itp. bardzo często płacze bezpowody po prostu jak
jestem zła . jak myślicie co to może byc i czy taz tak macie
Obserwuj wątek
    • rosalie Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 20:35
      płaczę pod wpływem światła.
      ze śmiechu.
      ze złości.
      bez powodu. xd
      na zawołanie.
      • edka No 17.10.09, 16:26
        Tak ,ze złości. Raz sobie stoję w pokoju, a mama się pyta:
        Co tam było w szkole?
        A ja się rozbeczałam, poprostu nie mogłam się powstrzymać, dziwne wiem...indifferent
        • madziaaa17 Re: No 22.11.09, 16:31
          Ja też często płaczę bez powoduu . tongue_out
      • blondi727 Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 21:03
        Często tak mam ;p
    • angeliiika Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 20:35
      mam to samo, jak zawsze sie kłoce z moja siora mam lzy w oczach próbuje to
      powstrzymac i szybko lece do łazienki zeby nikt tego nie zobaczyl i tam sie wypłakuje
      myje buzie zimna woda odczekuje troche przy okazji kilka wdechów i wychodzewink a jak na
      dworze to zawsze pacze w gore ale nie w sloncesmile
      • qq Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 20:39
        Tak, jak jest bardzo zimno to łzy mi lepą. wink A tak to raczej nie płaczę. Musiałoby mnie coś
        naprawdę mocno poruszyć, np. śmierć kogoś, kto dużo dla mnie znaczył.
    • samotnymotyl Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:03
      Też : D
      Mam takie dni że przychodze że szkoły
      i rycze cały czas bez powodu : |
      • kitty16 Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:05
        czasami jak złapie doła..ale ostatnio najczęsciej ze smiechu ;dd
        • sophie_ Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:08
          tak jest tak .
          ryczę , nienawidzę całego świata normalnie jestem emo [ żart x d ]

          a potem normalnie cała happy . : DD
          • sysiek4444 Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:11
            Bardzo często ...
            gdy slucham muzyki ...
            gdy oglądam filmy
            gdy sie kluce
            czasem gdy pale dostane z czegos xd
            na zawolanie
            ze smiechu ...
            tak jak moja poprzedniczka wink
        • honey__ Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:10
          ja jak na słońcu dłużej się piekę to mi łzy lecą.
          jak się zdenerwuję mocno naprawdę. wtedy się drę i łzy same lecą.
          jak się śmieję. też same.
          albo jak się zszokuję czymś. jak ktoś umrze.
          chyba proste te powody.
    • pariska65 Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:10
      nawet często dziś płakałam chyba 5 razy ;/
    • kuku_ Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:11
      czasami tak mam.
      staram się nie płakać, lecz czasami to wszystko mnie przerasta.
      na zawołanie również potrafię.
      ze śmiechu rzadko.
      okazywanie uczuć nie przychodzi mi z łatwością.
    • fabiankowa no baaa. 16.10.09, 21:12
      nie raz zdarzyło mi się popłakać przy jesnej nucie
      przez chłopaka
      itd.
      a zazwyczaj niee wink
      • fabiankowa i'm sorry 16.10.09, 21:12
        za błąd:
        przy jednej nucie xdd
    • ketrin Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:14
      mam podobnie.
      kiedy jestem zła, lub coś mi nie wychodzi, zawsze strasznie płaczę.
      a czasami, zwykle kiedy są długie wieczory i jestem sama, nie wiem dlaczego ale
      nie mam na nic ochoty, cały czas płaczę, nie mogę się doczekać kiedy zobaczę się
      z przyjaciółmi, może jestem dziwna, nie moja wina XD.
      • sophie_ Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:18
        o właśnie, jak mi coś nie wyjdzie to już mam ochote się poddać i chce mi się
        ryczeć ; //
    • kajka11 Re:płaczesz bez powodu? 16.10.09, 21:20
      Ja mam tak samo od początku do końca smilesmile
    • hellokiciara Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:28
      Taak ;] Ja też tak mam szybko strasznie mi leca łzy ;p . Dlatego że
      dziewczyny są wrażliwe , to normalne x. Dcool
    • spontaniczna Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:29
      czasem tak mam..to chyba zalezy od charakteru, od tego jacy jestesmy..ja jestem
      wrażliwa, ale jak najbardziej staram się to skrywać...Tobie też tak radze wink
      Bedzie lepiej ! ^^
    • martula123 Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 21:33
      wink Jaa Sie ZgadzAmm Mam Inentycznie to samo smile devil
      Jaaaaaak Jestem złaa po kłótnii Z RodZiną PrzyjAcióŁmi
      zaczynam PPłakać albo Jaak za Kimś tęsknie uncertain
      indifferent AlbO cZAseM pOpRoStuu Jakk Mi smutno <br />
      zAczynAmm płakAć Bez PoWoduu uncertain x
      pzdrO wink
    • klaudysia Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 22:05
      ja płacze tylko wtedy, gdy jestem smutna, a nie zła .
      • colors Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 22:12
        noo ; d. dosyć często xd.
    • sweetstrawberry Re: płaczecie bez powodu? 16.10.09, 22:17
      Ja zawsze płaczę na koniec tygodnia uncertain
      Po prostu muszę odreagować niepowodzenia tygodnia i przykrości, które mnie
      spotkały crying
      Wtedy wkładam słuchawki w uszy puszczam muzykę i ... wink

      Wiem że to jest dziwnee ale tak po prostu mam . indifferent




      serce
    • gumissy pif.paf. 16.10.09, 22:20
      Nie, nie płaczę. Zresztą nie kłócę się z moimi rodzicami. Oni rozumieją, że mam
      własne życie, więc nie wtrącają się. Przyjaciele(i przyjaciółki) również mnie
      rozumieją. Ostatnio 'Kisiel' napisał mi sms'a:
      Wyglądałaś dziś tak z.arąbiście, że Fafik powiedział: Jeszcze chwila, a ją
      p.rzelecę!.
      Odpisuję mu z uśmiechem: A miałam iść jutro z nim do kina. Ale nie pójdę, bo się
      boję xd.
      Szanuję moich przyjaciół. I ich zdanie również. Wiem, że zawsze mają dobre
      chęci. Choć czasami im się nie uda, nie obrażam się. to zbyt dziecinne.surprised
    • panna_efron_x33 Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 12:16
      też tak mam.
      • pati8989 Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 12:30
        ja umiem powiedzieć co myśle .
        i często płacze ze złości . mam to po babci .
        • elnett Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 12:36
          noo .. i to często santa
          • zulusia <33333 17.10.09, 20:46
            tak x. DD

            często. ; *

            na aktorke idź, jak tak umiesz płakać bez powodu. x d

            hehehe
            żartuje. ; *
            ja tez tak mam
    • nikawika płaczecie bez powodu? 17.10.09, 12:43
      Ja czasem muszę albo godzinę płakaś-bo tak,bo moje życie jest trudne i jak nie daję rady
      ryczę..albo czasem muszę śmiać się przez godzinę-bo mam ochotę....czasem już tak mam.
    • cytrusia. ... 17.10.09, 12:45
      Noom. Znaczy nie bez powodu,
      Bo jak mi rzęsa wpadnie, albo
      Wiatr zawieje to też powód ; ]
      Albo jak za dużo jestem przy kompie,
      To płaczę... xd
      • decode Re: ... 17.10.09, 12:51
        ja płącze jak pokłócę sie z przyjaciółkami,
        albo jak ktoś mnie nie rozumie, wtedy też płaczę.

        Potrafie się rozpłakać, kiedy mój tata na mnie nawrzeszczy.

        Płakałam, kiedy umarł Michael Jackson.

        Czasami w nocy, najlepiej w poduszkę :d

        czyli, podsumując, nie jestem jakaś tam obsesyjną płaczką, ale bardziej amatorką :p
    • gossipgirl. Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 12:48
      wściekłośc wzbudza we mnie płacz.
      i porażka!
    • pauuli Chyba to jest bezsensowny powód dlaczego płacze ;P 17.10.09, 12:49
      Tak...płacze bez powodu .
      Najczęściej jak jestem zła , albo dlatego że kiedyś umrę itp. big_grin
    • tokio_hotel_483 Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 12:56
      Nieraz zdarza mi sie płakać.Nie wstydze się łez.Są rózne powody.Nieraz to nawet przez to
      że słucham TH(jakiejś meeega piosenki).Czy jak coś złego sie dzieje i nie potrafie sobie
      poradzić czy coś.Każdy płacze i to nie powod do wstyduxd
    • zochana_xp Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 12:57
      Ja tak czasem.
      Jak już nie mam siły. Ale najczęściej przed okresem. Wtedy to nawet płaczę jak
      np. położę na łózko korektor i muszę wstać żeby go wziąść xppp
      Czasem dobrze się wypłakać.kiss
    • rainbow_girl Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 12:59
      Hormony.
      A złość to też powód ;p
    • vani74_13 zero stresu ;] 17.10.09, 12:59
      Nie martw sie ;*
      Takie zachowanie jest normalne w nastoletnim wieku ;]
      Jest to spowodowane przede wszystkim kolebkami nastrojow czyli ogolem
      dojrzewaniem xd
      Tez tak mam i to nic dziwnego ;d
      pzdr. ;] smirk
    • cynamonovaa Re: płaczecie bez powodu? 17.10.09, 13:31
      ja nigdy nie placze . chyba ze cos sie naprawde bardzo waznego stani. ;d i
      czasem placze na przymus hahahah
      • bo.to.ja płaczecie bez powodu? 17.10.09, 15:45
        tak też tak mam że jak w nocy najczęściej pomyslę sobie że kiedys umrę to od razu płaczę
        wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka