bo.to.ja
16.10.09, 20:28
juz od dzieciństwa nie umiałam się sprzeciwić czy w kłótni np. z rodzicami kims bliskim
powiedzieć co ja o czyms mysle itp. bardzo często płacze bezpowody po prostu jak
jestem zła . jak myślicie co to może byc i czy taz tak macie