Dodaj do ulubionych

ale siara xd

05.11.09, 21:43
Wiem, wiem było b.dużo wątków tego typu...
ale fabianek jest za leniwy xd

chodzi o to żebyście napisały największą siare którą przyprawili wam rodzice...
my history:
bylam w sklepie jakim nie pamiętam ; /
był remont i robotnicy akórat rozkładali rusztowania ;/
przechodziłam z mamą obok stojiska z podpaskami xDDDD
a moja mama:
-martuś, nie potrzebujesz?-
wszyscy robotnicy gapią się na mnie i mame
a ja myślałam że sie pod ziemie zapadne -_-
burknełam pod nosem nie i poszłam dalej xD
a wy.? big_grin
Obserwuj wątek
    • fabiankowa Re: ale siara xd 05.11.09, 21:44
      sorki za błędy xd
      • zigii . 05.11.09, 21:56
        nie pamiętam nawet.. coś mi świta ..
        na pierwszą myśl mi wpada, jak ostatnio w szkole na przerwie chodziłam po
        korytarzu a moja mama dyżurowała w tym samym czasie . przeszłam koło niej , ona
        coś do mnie i mówi : ale ci się te pryszcze zrobiły. nie powiem co zrobiła
        potem, ale się później na mnie gapili XD (sorry miqusiu za mordke.. ja już nie
        wytrzymuję). myślałam że ją zabiję , za to co powiedziała i zrobiła. tssss ..
    • akira Re: ale siara xd 06.11.09, 00:12
      Dużo tego było xd
      Ale najbardziej zapadła mi w pamięć jedna sytuacja...
      Pojechałam nad wodę z rodzicami. Poszłam popływać i wtedy go zobaczyłam. Czysty
      ideał.
      Rzucaliśmy sobie uśmiechy i kiedy on chciał zagadać moja mama krzyknęła "
      Kochanie bliżej brzegu bo przecież nie umiesz pływać". Niezłą miał ze mnie
      polewkęwink
    • miley_cyrus45 Re: ale siara xd 06.11.09, 12:51
      Mam 9 lat,a babcia mi bUty ubiera ciągle,lubię to ale na wycieczkach szkolnych
      czy co to już przegięcie -.-
      • sysiek4444 Re: ale siara xd 06.11.09, 15:49
        Hahahaa fabianuś , syś cie kocha ; d
        MIałam podobnie i to tydzien temu ...
        Poszłam z mamą do sklepu ... i były takie dziwczyny ... z gimnazjum 3 ... tak jakby no
        jakby je nazwać ,, takie dziw.ki .... panusie jedne -.-
        Przechodzilam z mamą obok szamponów , plynów ...
        aż wkońcu dochodzimy do podpasek ... x d
        Mama sobie bieże 2 opakowania x d
        I do mnie ` Sylwia własnie , nie masz jeszcze okresu ? jak masz to mów wezme jeszcze
        jedno`
        hahaha ...
        a tamte dwie poszly dalej i zarżaly tym swoim idiotycznym smiechem -.-
        tongue_out
        • fabiankowa Re: ale siara xd 06.11.09, 22:02
          fabianek też cie kocha ;Ptongue_out
          xD
          • kari512 nic 07.11.09, 09:06
            Mi się nie zdarzyło nic śmiesznego smirk

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka