davrrois.
16.11.09, 19:12
Nie zastanawialiście się nigdy nad tym? Kotek pisze np. " Demi nagrała świetny klip!!!
Zgadzacie się? " albo " RBD się rozpada! Kotek jest załamany! Co o tym sądzicie? "
Kot (a raczej założyciel tego portalu ;D) pisze tak jakby .. o swoich uczuciach. Jest taki ..
idealny. Lubi wszystkie gwiazdki, o rzadnej złego słówka nie piśnie.
Ale czy tak naprawdę jest? Moim zdaniem wcale nie. Zawsze wyobrażałam sobie to tak :
Przed komputerem siedzi sobie facet, stuka cały czas w klawiaturę (poświęca nam dużo
czasu) i gdy coś znajdzie, od razu zaczyna się nowy temat na portalu. Myślę, że ten facet,
no, może to baba ;D tak naprawdę nie lubi rzadnej z tych "gwiazdek' o,O No wiecie,
pomijając gwiazdy, które są prawdziwe, o których tu zazwyczaj mowy nie ma ;D
Jak uważacie?