Dodaj do ulubionych

super gra!!!!!!

09.12.09, 16:04
puzz.pl/?p=Kaxq5yUNw4xF polecamsmile
Obserwuj wątek
    • vamtherina Re: super gra!!!!!! 09.12.09, 16:14
      Nie,dziękuję.
      Nie lubię takich gier.
    • paulinusia4 Re: super gra!!!!!! 19.12.09, 11:49
      głupie -.-
      • michelle_ Re: super gra!!!!!! 19.12.09, 11:51
        zanm to. nie jest złe. nawet mam tam konto.
    • olive Re: super gra!!!!!! 19.12.09, 11:54
      Nie , dziękuję ; nie przepadam za grami zręcznościowymi . Toleruję jedynie warcaby . <3
    • zigii Re: super gra!!!!!! 19.12.09, 12:04
      za smsa aktywującego konta trzeba płacic. a kasy penie i tak sie nie wygra -.-
      kto by dawal tyle kasy za gre? o.x
    • softy_girl :p 19.12.09, 12:05
      nei gram w takie gry . zresztą ja wgl. nie gram w gry
    • justaga Re: super gra!!!!!! 19.12.09, 12:20
      Wygrałam 126 zł ; p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka