misiu123 09.12.09, 16:04 puzz.pl/?p=Kaxq5yUNw4xF polecam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vamtherina Re: super gra!!!!!! 09.12.09, 16:14 Nie,dziękuję. Nie lubię takich gier. Odpowiedz Link Zgłoś
michelle_ Re: super gra!!!!!! 19.12.09, 11:51 zanm to. nie jest złe. nawet mam tam konto. Odpowiedz Link Zgłoś
olive Re: super gra!!!!!! 19.12.09, 11:54 Nie , dziękuję ; nie przepadam za grami zręcznościowymi . Toleruję jedynie warcaby . <3 Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: super gra!!!!!! 19.12.09, 12:04 za smsa aktywującego konta trzeba płacic. a kasy penie i tak sie nie wygra -.- kto by dawal tyle kasy za gre? o.x Odpowiedz Link Zgłoś
softy_girl :p 19.12.09, 12:05 nei gram w takie gry . zresztą ja wgl. nie gram w gry Odpowiedz Link Zgłoś