katiusia12 10.12.09, 20:59 czy ktoś z was czytał lub oglądał zmierzch?SUPER!!!!KOCHAM GO TO DRUGA MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tokio_hotel_483 Re: zmierzch 10.12.09, 21:03 Nie oglądłąam ale wydaje sie być spoko,i w mym stylu;D Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: zmierzch 10.12.09, 21:06 milion pierwszy wątek na ten sam temat , łaaaa . Odpowiedz Link Zgłoś
myniet Re: zmierzch 10.12.09, 21:04 Świetnie cię rozumiem, też lubię te książki oraz filmy ;d Odpowiedz Link Zgłoś
annex Re: zmierzch 10.12.09, 21:08 aaaaaaaaaaaaaaa, takich maniaków jak wy w psychiatryku powinno się zamykać. Odpowiedz Link Zgłoś
kimiko3 Re: zmierzch 12.12.09, 21:46 Mam na to tłumaczenie: N--------Nuda!! I---------Idiotyczne!! E--------bEznadziEjnE!! N--------Nuda!! A--------Apokalipsa!! W-------Wolę sport;P!! I---------Idiotyczne!! D-------Dupa!! Z-------Z*ebany film!! E-------no bEz jaj!! To najgorsza książka i film na świecie!!Usypiająca!!Dziewczyny co wy w niej widzicie!!ona jest beznadziejna!!Popieram wszystkie dziewczyny które tego nienawidzą bądź nie lubią.....moje zdanie jest takie...NIGDY NIE OBEJRZĘ FILMU!!ANI NIE DOTKNĘ TYCH KSIĄŻEK!!SĄ GORSZE OD HIGH SCHOOL MUSICAL!!!!!!!!!!!!(bez obrazy)ale mam złe wspomnienia z tą książką i nigdy więcej JEJ!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
katiusia12 Re: zmierzch 10.12.09, 21:06 Saga zmieszchu jest fajna a najbardziej lobię Księżyc w nowiu Odpowiedz Link Zgłoś
kr3jzi Re: zmierzch 10.12.09, 21:10 jAm ScEm toM pŻeCzyToĆ aLe U mnIem wef Wsi nie WJEM GdZiĘ KŁUPIĆ!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
onaa123 Re: zmierzch 26.12.09, 19:27 ja czytałam całą sage i uważam że jest świetna!! a nie czytam książek więc skoro przeczytałam całą sagi i w ogóle sie od niej oderwać nie mogłam to chyba coś znaczy ;D te książki są niecamowete poprostu ;D przenosza w inna rzeczywistość , ale tezpowiem szczerze że troche przygnębiają ... dlaczego? dlatego że większość dziewczyn zachywcona jest postacią Edwarda , to jakim on jest wspaniałym mężczyzną , to jak bardzo potrafi kochać , chroni bellę która jest dla niego całym światem i jest zdolny do dużych poświęcań byleby tylko nie ranić ukochanej ;p o takim kimś każda z nas marzy . tylko że takiego kogoś nie ma i to jest smutne gdy juz wrócimy do rzeczywistości i zdajemy sobie z tego sprawę ;p ale kocham całą sagę i uważam że to wspaniałe ksiązki ;D filmy oczywiście też super ;* i uważam że idealnie zostały dobrani aktorzy do posczególnych ról ;p szczególnie Edward , bella i alise ;D Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzchoomania Re: zmierzch 10.12.09, 21:16 haha . wybacz, ale to głupie pytanie, bo zmierzch liczy sobie już rok (książki dłużej) ale tak jednak wypowiadając się ... spójrz na mój nick ;p Odpowiedz Link Zgłoś
kasix_14 Re: zmierzch 10.12.09, 21:16 hahahha ale napisała. To było nie konieczne Ale jak już to ok. Tez bardzooooooooooo lubię Odpowiedz Link Zgłoś
vamtherina Re: zmierzch 11.12.09, 20:16 Czytałam,oglądałam. Nie podoba mi się zbytnio. Odpowiedz Link Zgłoś
vinel Re: zmierzch 11.12.09, 20:23 Przeczytałam wszystkie części i bardzo mi się podobały Filmy też super Odpowiedz Link Zgłoś
justinbieber1 Re: zmierzch 11.12.09, 20:25 co?! ja mam lubić ten jeden wielki szajs? och, biedna bella edzio-pedzio zostawił ją w new moonie ona odwraca się do 16latka z la puszz który jak się okazuje jest wilkołakiem a później wraca jej wampirza kupa guwna i ona znowu jest szczęśliwa później dostaje jakąś zawieszkę i rodzi jakieś guwno i wszyscy żyją długo i szczęśliwie żal mi tego Odpowiedz Link Zgłoś
stefaa Re: zmierzch 12.12.09, 21:33 Justinbieber oni mają talent a nie jak ten Bieberek caly.. i wez nie mow ze to szajs..to super saga ! Odpowiedz Link Zgłoś
justinbieber1 Re: zmierzch 14.12.09, 20:36 Stefaa: Sądząc po Twoim zdjęciu głównym można pomyśleć, że nie masz tylu lat, by czytać takie książki... Julka18: I kolejna pseudo fanczeka Pattinsona Odpowiedz Link Zgłoś
justyna13 Re: zmierzch 12.12.09, 21:39 łaaaaaaaaaaaał, no co Ty nie powiesz ? A wiesz, że takich wątków było już jakieś 54321 ? Bez przesady, ile można zachwycać się jednym filmem, który moim zdaniem i tak jest beznadziejny. Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka Re: zmierzch 14.12.09, 20:49 Film - w porównaniu do ksiażki kiepski i to bardzo (new moon na szczęście lepszy) Książka - mi się podobała. Na początku bylam wielką maniaczką, ale teraz jestem tak jakby... dojrzalszą fanką i umiem krytykować tą sagę. Mimo większych i mniejszych wad cyklu, saga bardzo mi się podobała. Odpowiedz Link Zgłoś
ciaraxd zmierzch. 14.12.09, 21:24 Uważam, że filmy są takie sobie. Zawierają za mało scen książki a nawet co nie które zmieniają co bardzo przeszkadza;/Czytam własnie 3 część książki pt:"Zaćmienie"<świetna>. Książki są świetne. Jestem ciekawa jaki będzie film trzeciej części;D Podobno ma być 3D. Odpowiedz Link Zgłoś