10.12.09, 20:59
czy ktoś z was czytał lub oglądał zmierzch?SUPER!!!!KOCHAM GO TO DRUGA MOJA
ULUBIONA KSIĄŻKAserce
Obserwuj wątek
    • aab Re: zmierzch 10.12.09, 21:02
      Ja czytałam i oglądałam..


      Jest Świetnaserceserce
    • tokio_hotel_483 Re: zmierzch 10.12.09, 21:03
      Nie oglądłąam ale wydaje sie być spoko,i w mym stylu;D
      • mweezy Re: zmierzch 10.12.09, 21:06
        milion pierwszy wątek na ten sam temat , łaaaa .

        sciana
    • myniet Re: zmierzch 10.12.09, 21:04
      Świetnie cię rozumiem, też lubię te książki oraz filmy ;d serce
      • annex Re: zmierzch 10.12.09, 21:08
        aaaaaaaaaaaaaaa, takich maniaków jak wy w psychiatryku powinno się zamykać.
    • paulinusia4 Re: zmierzch 10.12.09, 21:06
      czy ty sobie żartujesz? -.-
      • kimiko3 Re: zmierzch 12.12.09, 21:46
        Mam na to tłumaczenie:
        N--------Nuda!!
        I---------Idiotyczne!!
        E--------bEznadziEjnE!!
        N--------Nuda!!
        A--------Apokalipsa!!
        W-------Wolę sport;P!!
        I---------Idiotyczne!!
        D-------Dupa!!
        Z-------Z*ebany film!!
        E-------no bEz jaj!!
        To najgorsza książka i film na świecie!!Usypiająca!!Dziewczyny co wy w niej widzicie!!ona
        jest beznadziejna!!Popieram wszystkie dziewczyny które tego nienawidzą bądź nie
        lubią.....moje zdanie jest takie...NIGDY NIE OBEJRZĘ FILMU!!ANI NIE DOTKNĘ TYCH
        KSIĄŻEK!!SĄ GORSZE OD HIGH SCHOOL MUSICAL!!!!!!!!!!!!(bez obrazy)ale mam złe
        wspomnienia z tą książką i nigdy więcej JEJ!!!!!!
    • katiusia12 Re: zmierzch 10.12.09, 21:06
      Saga zmieszchu jest fajna a najbardziej lobię Księżyc w nowiukiss
      • kr3jzi Re: zmierzch 10.12.09, 21:10
        jAm ScEm toM pŻeCzyToĆ aLe U mnIem wef Wsi nie WJEM GdZiĘ KŁUPIĆ!!!!!!
        smilesadwinkbig_grintongue_outkisssurpriseduncertainindifferentsmirkshockangryconfusedcryingdevilsuspiciouscoolscianapiwokwiatbrawoserceshockcryscaredsantachoinkaprezent
        • onaa123 Re: zmierzch 26.12.09, 19:27
          ja czytałam całą sage i uważam że jest świetna!!serce a nie czytam książek więc skoro
          przeczytałam całą sagi i w ogóle sie od niej oderwać nie mogłam to chyba coś znaczy ;D
          te książki są niecamowete poprostu ;D przenosza w inna rzeczywistość , ale tezpowiem
          szczerze że troche przygnębiają ... dlaczego? dlatego że większość dziewczyn zachywcona
          jest postacią Edwarda , to jakim on jest wspaniałym mężczyzną , to jak bardzo potrafi
          kochać , chroni bellę która jest dla niego całym światem i jest zdolny do dużych poświęcań
          byleby tylko nie ranić ukochanej ;p o takim kimś każda z nas marzy . tylko że takiego
          kogoś nie macrying i to jest smutne gdy juz wrócimy do rzeczywistości i zdajemy sobie z tego
          sprawę ;p
          ale kocham całą sagę i uważam że to wspaniałe ksiązki ;D
          filmy oczywiście też super ;* i uważam że idealnie zostały dobrani aktorzy do
          posczególnych ról ;p szczególnie Edward , bella i alise ;Dserceserceserce
      • zmierzchoomania Re: zmierzch 10.12.09, 21:16
        haha .
        wybacz, ale to głupie pytanie,
        bo zmierzch liczy sobie już rok (książki dłużej) big_grin

        ale tak jednak wypowiadając się ...

        spójrz na mój nick ;p
      • kasix_14 Re: zmierzch 10.12.09, 21:16
        hahahha ale napisała. To było nie konieczne tongue_out Ale jak już to ok.
        Tez bardzooooooooooo lubię big_grinbig_grin serceserce
    • inna_inaczej Re: zmierzch 10.12.09, 21:20
      no jasne xd
    • vamtherina Re: zmierzch 11.12.09, 20:16
      Czytałam,oglądałam.
      Nie podoba mi się zbytnio.
      • beniaxd Re: zmierzch 11.12.09, 20:20
        Oglądałam i nie czytałam wink




    • vinel Re: zmierzch 11.12.09, 20:23
      Przeczytałam wszystkie części i bardzo mi się podobałybrawo
      Filmy też supertongue_out
    • justinbieber1 Re: zmierzch 11.12.09, 20:25
      co?! ja mam lubić ten jeden wielki szajs? och, biedna bella edzio-pedzio
      zostawił ją w new moonie ona odwraca się do 16latka z la puszz który jak się
      okazuje jest wilkołakiem a później wraca jej wampirza kupa guwna i ona znowu
      jest szczęśliwa później dostaje jakąś zawieszkę i rodzi jakieś guwno i wszyscy
      żyją długo i szczęśliwie żal mi tego
      scianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianascianasciana
      • stefaa Re: zmierzch 12.12.09, 21:33
        Justinbieber

        oni mają talent a nie jak ten Bieberek caly..
        i wez nie mow ze to szajs..to super saga !
        • justinbieber1 Re: zmierzch 14.12.09, 20:36
          Stefaa: Sądząc po Twoim zdjęciu głównym można pomyśleć, że nie masz tylu lat, by
          czytać takie książki... Julka18: I kolejna pseudo fanczeka Pattinsona sciana
    • justyna13 Re: zmierzch 12.12.09, 21:39
      łaaaaaaaaaaaał, no co Ty nie powiesz ?
      A wiesz, że takich wątków było już jakieś 54321 ?
      Bez przesady, ile można zachwycać się jednym filmem, który moim zdaniem i tak jest
      beznadziejny.
    • julka_18 Re: zmierzch 13.12.09, 14:57
      ja oglądałam. wink
      też kocham. serce serce
      • czekoladka Re: zmierzch 14.12.09, 20:49
        Film - w porównaniu do ksiażki kiepski i to bardzo (new moon na szczęście lepszy)
        Książka - mi się podobała. wink Na początku bylam wielką maniaczką, ale teraz
        jestem tak jakby... dojrzalszą fanką i umiem krytykować tą sagę. Mimo większych
        i mniejszych wad cyklu, saga bardzo mi się podobała. smile
        • ciaraxd zmierzch. 14.12.09, 21:24
          Uważam, że filmy są takie sobie. Zawierają za mało scen książki a nawet co nie które
          zmieniają co bardzo przeszkadza;/Czytam własnie 3 część książki
          pt:"Zaćmienie"<świetna>. Książki są świetne. Jestem ciekawa jaki będzie film trzeciej
          części;D Podobno ma być 3D.wink
    • bella998 Re: zmierzch 26.12.09, 19:05
      KOCHAM ZMIERZCH!!serceserceserce
      • bella997 Re: zmierzch 26.12.09, 19:08
        Kocham Kocham serceserce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka