Dodaj do ulubionych

Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^^

18.12.09, 23:48
Yhm, ja uwielbiam imę Honey, więc
najprawdopodobniej tak chciałabym mieć na imię.
Chociaż lubię również Abigail. ; ))
a wy.? suspicious
Obserwuj wątek
    • reigai Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 18.12.09, 23:54
      Andy tzn. Andrew, wiem, że imię męskie, ale mi się wybitnie podoba dla
      dziewczyny. Poza tym mam jakieś dziwne zboczenie do angielskich imion na "a".
      Ewentualnie mogłabym się jeszcze nazywać Lucy, też mi się podoba wink
      • najli. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:14
        A ja chciałabym mieć na imie Kylie (czyt. kajli ) tongue_out Strasznie mi sie podoba to imie big_grin No i
        jeszcze podoba mi się imie Sydney.
      • nell181 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:24
        Vanessa;d;;d;
    • rosalie Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 18.12.09, 23:56
      nie koniecznie musiałabym mieć angielskie imię. mogło by byc to po prostu Nina, Natasza,
      Lena albo Gabriela.
      • nrulezzzzz Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:03
        hmmm Alex, Ashley, Hope, Phoebe, Natalie, Vanessa...itp. takie popularne, często
        spotykane imiona...choć lubie też te bardziej oryginalne... smile wink
        • sheinlove_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 24.12.09, 14:39
          Rosalie, Alice, Meg, Margaret .
    • alicia Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 18.12.09, 23:57
      ja bym chciała Michelle albo Amber ;D
      • bucikowa Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:00
        Alice, nie dlatego że ze zmierzchu, tylko dlatego że jest śliczne. Fajnie się
        wymawia wink

        https://gifyzosi.friko.pl/smiles1/poes-deken.gif
        • shibuu_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:05
          Carly, Charlotte albo Josephine. Może orginalnie a może nie ^^
          • charlotte__ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:16
            Charlotte, Michelle
            • olkajot Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:17
              Ja bym chciała:
              - Kristen strasznie mi się podoba
              - Vanessa
              - Alice
              - Aleks

              Czyli takie dość popularne
          • lousy11 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 24.12.09, 14:27
            Cindy , Nancy , Sharon , Melanie , Jennifer albo Bridget big_grinbig_grin jest ich więcej
            ale już nie pamiętam tongue_out
        • cytrusia. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:17
          Hm.
          Chyba Destiny albo Hope*, albo Leanne. serce
          Ale nie dlatego, że takie miała Miley.

          Bardzo mi się podobają, a jeszcze bardziej podoba mi się ich znaczenie.
          Mogłabym miec jeszcze Chanel (jeju, jak to ładnie brzmi...).
          Ewentualnie Chelsea, April.

          Tak, to chyba te imiona, które podobają mi się najbardziej. smile
    • vanesska123 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:19
      Vanessa, Victoria ( chociaż to takie polskie są też ),
      • rogata heh. 19.12.09, 09:24
        Light. - światło.
        Ładnie brzmi.
        • theblair Re: heh. 24.12.09, 14:20
          Blair
          Cassie
          Meggin
          Shayla
          lub Teagan . x DD
      • nikawika Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:14
        Ashley lub Honey ....
    • blondzia Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:23
      Ja chciałabym mieć imię Vanessa ,Ashley,Selena albo Jennifer i to wszystko smile
    • zozolaa. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:25
      HMM , Susan , chyba dlatego że po polsku oznacza moje imię tzw. ZUZA .
      • olkajot Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:20
        Mnie podoba się równierz Miley (nie dlatego, że tak nazywa się Miley Cyrus)
        Podoba mi się też imię Silver (po ang. srebro, srebrna, srebrny) i ładne też jest Selena po
        grecku księżycsmile
    • taylor_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:26
      ` taylor , destiny , rosalie ,
      charlotte , michelle lub alice .
      jejku . te imiona strasznie mi
      się podobają .
      • olka932 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:32
        Vanessa
        • .... 19.12.09, 09:34
          Avril, Destiny, Taylor.. xd
        • my_shadow Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:40
          Jocelyn, Jackelyn, Vanessa, Alice, Night, luna jest ich wiele big_grintongue_outtongue_out
        • lovebug ^^ 20.12.09, 14:13
          Więc tak:
          Amelia, Jane, Sheila, Stella, Rosalie, Honey, Charlotte, Mandy, Andrew.
        • luskaa Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:25
          Mi się podobają: Shiloh (mojżesz),Honor,Hope,Chanel,Erin,Annie,Naomi/Noemi,Silver,Nouvel(nowy), Rose(róża)-ale bym nie chciała mieć na imie Róża-Katherin,Lola i Lily^^
          Wiem, że dużo ale mogłabym mieć jedno z tych imion^^
      • naznaczonaa. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:45
        Miley , Ashley .. coolcool
        Te mi sięę podobająą tongue_outcool
      • mini123 ;?) 19.12.09, 11:16
        Ja chciała bym mieć na imię Kristin albo Page podoba mi się jeszcze Silver wink
        i chyba to wszystko .
    • emily. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:46
      Mi się podoba wiele amerykańskich imion ^^
      Ale jeśli już, to najlepsze są Emily (nie chodzi o Twilight ani Hannah Montana - po prostu
      jest ładne) i April.
    • jane_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:55
      bilinda, polly, charlotte, florence, amy, elly, nie wiem, jane może i nawet nie,

      kiedyś to już tutaj wypisywałam. c:
    • justaga Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 10:09
      Ashley ; ]
    • michaelmontana Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 10:58
      Zac
      Cody
      • doma949 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:00
        Emily kwiat
    • olive Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:01
      Charlotte , Chleo , Cloe ( ? ) , Lindsay , Serena , Penelope , Violet .
      • hilaryn Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:07
        Miley, Hilary, Ashleysmilesmilesmile
    • jewel -.- 19.12.09, 11:06
      Ja jestem z Nowego Yorku i zwię się Agathe.
      Podoba mi się.
    • paulinusia4 :O 19.12.09, 11:06
      Mi to tam zwisa.. ale córce dałabym Emma albo Blair ;d
      A synkowi - Matthew ;x
    • haha_cristal Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:07
      Cristal , Desiree smirk
      • hellokiciara Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:10
        Aschley . x ddd
    • jess_or muuah :D 19.12.09, 11:11
      Destiny, lub Hope. ;D

      Lisa.. ;D pięknee. big_grin

      Emma . tongue_outtongue_out
    • lexie_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:11
      Chanelle, Alexis, Naomi ;p
      • agapi Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:15
        Destiny, bo ma piękne i takie... tajemnicze znaczenie ;p
        • 300flowers ijeee. xDD 19.12.09, 11:24
          Hmm..
          Callie, Evelin, Lauren, Olivia, Michelle, Anastasia.
          Ale najbardziej podoba mi się Samanta. *-*
    • hayles Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:28
      hm...Molly, Melanie, Mia, Connie, Michelle, Charlotte, Alice wink
      • slodziutka99 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:30
        `. Alice, x3 lub Destiny. xd tongue_outtongue_out
        • devilish_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:31
          Emily , Candace lub Ashley .x DDD !
    • pauliska1212 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:38
      a mi sie podoba Ashley wink
    • annex Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:41
      Harmony ;D
      strasznie mi się podoba.
      Jeszcze jest fajne Jennifer i Mandy.
    • miley347 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:41
      mi się podoba Miley między innymi taki mam nickwink
    • amelia11 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 15:57
      michelle , dakota , rosaline , ellen , alice ; -
    • famous_ash Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 16:17
      Ashley lub Caitlin smile
    • pauline26 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 17:01
      demi, ashley albo hayley ;DD
      • sophie_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 17:03
        Hayley , Sophie , Hayley , Taylor , Sophie , Taylor !!
        x D
        • elf97 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 13:40
          michelle, rosalie , alice, emily , ashley, sophie , taylor big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka