honeyowaa 18.12.09, 23:48 Yhm, ja uwielbiam imę Honey, więc najprawdopodobniej tak chciałabym mieć na imię. Chociaż lubię również Abigail. ; )) a wy.? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
reigai Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 18.12.09, 23:54 Andy tzn. Andrew, wiem, że imię męskie, ale mi się wybitnie podoba dla dziewczyny. Poza tym mam jakieś dziwne zboczenie do angielskich imion na "a". Ewentualnie mogłabym się jeszcze nazywać Lucy, też mi się podoba Odpowiedz Link Zgłoś
najli. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:14 A ja chciałabym mieć na imie Kylie (czyt. kajli ) Strasznie mi sie podoba to imie No i jeszcze podoba mi się imie Sydney. Odpowiedz Link Zgłoś
nell181 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:24 Vanessa;d;;d; Odpowiedz Link Zgłoś
rosalie Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 18.12.09, 23:56 nie koniecznie musiałabym mieć angielskie imię. mogło by byc to po prostu Nina, Natasza, Lena albo Gabriela. Odpowiedz Link Zgłoś
nrulezzzzz Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:03 hmmm Alex, Ashley, Hope, Phoebe, Natalie, Vanessa...itp. takie popularne, często spotykane imiona...choć lubie też te bardziej oryginalne... Odpowiedz Link Zgłoś
sheinlove_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 24.12.09, 14:39 Rosalie, Alice, Meg, Margaret . Odpowiedz Link Zgłoś
alicia Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 18.12.09, 23:57 ja bym chciała Michelle albo Amber ;D Odpowiedz Link Zgłoś
bucikowa Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:00 Alice, nie dlatego że ze zmierzchu, tylko dlatego że jest śliczne. Fajnie się wymawia Odpowiedz Link Zgłoś
shibuu_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:05 Carly, Charlotte albo Josephine. Może orginalnie a może nie ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:16 Charlotte, Michelle Odpowiedz Link Zgłoś
olkajot Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:17 Ja bym chciała: - Kristen strasznie mi się podoba - Vanessa - Alice - Aleks Czyli takie dość popularne Odpowiedz Link Zgłoś
lousy11 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 24.12.09, 14:27 Cindy , Nancy , Sharon , Melanie , Jennifer albo Bridget jest ich więcej ale już nie pamiętam Odpowiedz Link Zgłoś
cytrusia. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:17 Hm. Chyba Destiny albo Hope*, albo Leanne. Ale nie dlatego, że takie miała Miley. Bardzo mi się podobają, a jeszcze bardziej podoba mi się ich znaczenie. Mogłabym miec jeszcze Chanel (jeju, jak to ładnie brzmi...). Ewentualnie Chelsea, April. Tak, to chyba te imiona, które podobają mi się najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
vanesska123 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:19 Vanessa, Victoria ( chociaż to takie polskie są też ), Odpowiedz Link Zgłoś
nikawika Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:14 Ashley lub Honey .... Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:23 Ja chciałabym mieć imię Vanessa ,Ashley,Selena albo Jennifer i to wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
zozolaa. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:25 HMM , Susan , chyba dlatego że po polsku oznacza moje imię tzw. ZUZA . Odpowiedz Link Zgłoś
olkajot Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:20 Mnie podoba się równierz Miley (nie dlatego, że tak nazywa się Miley Cyrus) Podoba mi się też imię Silver (po ang. srebro, srebrna, srebrny) i ładne też jest Selena po grecku księżyc Odpowiedz Link Zgłoś
taylor_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:26 ` taylor , destiny , rosalie , charlotte , michelle lub alice . jejku . te imiona strasznie mi się podobają . Odpowiedz Link Zgłoś
olka932 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:32 Vanessa Odpowiedz Link Zgłoś
my_shadow Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:40 Jocelyn, Jackelyn, Vanessa, Alice, Night, luna jest ich wiele Odpowiedz Link Zgłoś
lovebug ^^ 20.12.09, 14:13 Więc tak: Amelia, Jane, Sheila, Stella, Rosalie, Honey, Charlotte, Mandy, Andrew. Odpowiedz Link Zgłoś
luskaa Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 14:25 Mi się podobają: Shiloh (mojżesz),Honor,Hope,Chanel,Erin,Annie,Naomi/Noemi,Silver,Nouvel(nowy), Rose(róża)-ale bym nie chciała mieć na imie Róża-Katherin,Lola i Lily^^ Wiem, że dużo ale mogłabym mieć jedno z tych imion^^ Odpowiedz Link Zgłoś
naznaczonaa. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:45 Miley , Ashley .. Te mi sięę podobająą Odpowiedz Link Zgłoś
mini123 ;?) 19.12.09, 11:16 Ja chciała bym mieć na imię Kristin albo Page podoba mi się jeszcze Silver i chyba to wszystko . Odpowiedz Link Zgłoś
emily. Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:46 Mi się podoba wiele amerykańskich imion ^^ Ale jeśli już, to najlepsze są Emily (nie chodzi o Twilight ani Hannah Montana - po prostu jest ładne) i April. Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 09:55 bilinda, polly, charlotte, florence, amy, elly, nie wiem, jane może i nawet nie, kiedyś to już tutaj wypisywałam. c: Odpowiedz Link Zgłoś
justaga Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 10:09 Ashley ; ] Odpowiedz Link Zgłoś
michaelmontana Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 10:58 Zac Cody Odpowiedz Link Zgłoś
olive Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:01 Charlotte , Chleo , Cloe ( ? ) , Lindsay , Serena , Penelope , Violet . Odpowiedz Link Zgłoś
hilaryn Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:07 Miley, Hilary, Ashley Odpowiedz Link Zgłoś
jewel -.- 19.12.09, 11:06 Ja jestem z Nowego Yorku i zwię się Agathe. Podoba mi się. Odpowiedz Link Zgłoś
paulinusia4 :O 19.12.09, 11:06 Mi to tam zwisa.. ale córce dałabym Emma albo Blair ;d A synkowi - Matthew ;x Odpowiedz Link Zgłoś
haha_cristal Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:07 Cristal , Desiree Odpowiedz Link Zgłoś
hellokiciara Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:10 Aschley . x ddd Odpowiedz Link Zgłoś
jess_or muuah :D 19.12.09, 11:11 Destiny, lub Hope. ;D Lisa.. ;D pięknee. Emma . Odpowiedz Link Zgłoś
lexie_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:11 Chanelle, Alexis, Naomi ;p Odpowiedz Link Zgłoś
agapi Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:15 Destiny, bo ma piękne i takie... tajemnicze znaczenie ;p Odpowiedz Link Zgłoś
300flowers ijeee. xDD 19.12.09, 11:24 Hmm.. Callie, Evelin, Lauren, Olivia, Michelle, Anastasia. Ale najbardziej podoba mi się Samanta. *-* Odpowiedz Link Zgłoś
hayles Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:28 hm...Molly, Melanie, Mia, Connie, Michelle, Charlotte, Alice Odpowiedz Link Zgłoś
slodziutka99 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:30 `. Alice, x3 lub Destiny. xd Odpowiedz Link Zgłoś
devilish_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:31 Emily , Candace lub Ashley .x DDD ! Odpowiedz Link Zgłoś
pauliska1212 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:38 a mi sie podoba Ashley Odpowiedz Link Zgłoś
annex Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:41 Harmony ;D strasznie mi się podoba. Jeszcze jest fajne Jennifer i Mandy. Odpowiedz Link Zgłoś
miley347 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 11:41 mi się podoba Miley między innymi taki mam nick Odpowiedz Link Zgłoś
amelia11 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 15:57 michelle , dakota , rosaline , ellen , alice ; - Odpowiedz Link Zgłoś
famous_ash Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 16:17 Ashley lub Caitlin Odpowiedz Link Zgłoś
pauline26 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 17:01 demi, ashley albo hayley ;DD Odpowiedz Link Zgłoś
sophie_ Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 19.12.09, 17:03 Hayley , Sophie , Hayley , Taylor , Sophie , Taylor !! x D Odpowiedz Link Zgłoś
elf97 Re: Jakiie angielskie imię chciałybyście mieć.? ^ 20.12.09, 13:40 michelle, rosalie , alice, emily , ashley, sophie , taylor Odpowiedz Link Zgłoś