92loco92
24.12.09, 16:29
hej .!
jak w temacie ... mam problemy z rodzicami ...
mam ojczyma bo moja mama rozwiodla sie z moim tata i ja z moja siostra mamy innych
ojcow. i ten moj ojczym baardzo wywyzsza moja siostre . ciagle na mnie krzyczy bez
powodu i to ja jestem w rodzinie ta najgorsza a moja siostra najlepsza z najlepszych !
nawet zapomnial o moich urodzinach .!
;/
tak mi jest zlee, ciagle placze po katach i wgl. !
teraz nawet rozmyslam nad cieciem sie [ jako odreagowanie ] albo przedawkowaniem
lekow usypiajacych ... nie wiem tylko gdzie takie kupic ;[[
a i nie wspomnialam ze nie moge siedziec dlugo przy necie i nie moge miec gg .! ;/ bo on
mi nie pozwala a moja mam nic nie robi ..
pomozcie . prosze was .! ;**