29.12.09, 19:27
Słyszałyście o nowej polskiej produkcji 'Ciacho'?

Ja nie przepadam za polskimi filmami, ale ten zapowiada się na naprawdę fajną
komedie big_grin
A zapowiedzi są naprawdę śmiechowe :]

Ma premierę 8 stycznia. Wybierzecie się na ten film do kina bo ja raczej tak.

A na koniec
piosenka
z filmu.

Ach big_grin ten Małaszyński kiss



Obserwuj wątek
    • vanesska123 Re: Ciacho :D 29.12.09, 19:30
      Ja nie.
      Nie lubię polskich filmów.
    • koralowa Re: Ciacho :D 29.12.09, 19:31
      Ja w Małąszyńskim nic spejcalnego nie widzę, ale na film się wybiorę uwielbiam komedię,
      nawet polskie.
    • marcela260 Re: Ciacho :D 29.12.09, 19:32
      dzika ta piosenka xd,

      ale ja się raczej nie wybiorę ;P
    • violet_ Re: Ciacho :D 29.12.09, 19:34
      chyba jesteś trochę za młoda na małaszyńskiego, nie? haha. c:
      raczej się nie wybiorę, bo tego samego dnia wchodzi komedia romantyczna z drew
      barrymore. <3
      • marffa Re: Ciacho :D 29.12.09, 19:46
        vanesska123 napisał(a):

        > Ja nie.
        > Nie lubię polskich filmów.

        Właśnie ja też, ale ten zapowiada się na całkiem inny niż większość polskich
        produkcji.


        violet_ napisał(a):

        > chyba jesteś trochę za młoda na małaszyńskiego, nie? haha. c:

        Zniszczyłaś moje marzeniadevil... Nie no jokesuspicious big_grin
        Zdaje sobie sprawę, no ale za marzenia nie karzą tongue_out
        Dzięki bogu bo dostałabym pewnie już dożywociesuspicious
    • inna__ Re: Ciacho :D 29.12.09, 19:37
      nie słyszałam .
      • karmel_ Re: Ciacho :D 29.12.09, 19:47
        Raczej się nie wybiorę , wolę inne filmy. ;d

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka