doma98
31.12.09, 16:26
cześć mam pomysł na nową grę .to znaczy jedna osoba podaje 2 lub więcej
piosenek i następna osoba pisze która lepsza i dodaje następne
no to zaczynam :http: //www.youtube.com/watch?v=3f8Et4sOF0E
i www.youtube.com/watch?v=yWi9vS3WYl4