Dodaj do ulubionych

Problem z bratem cz2.;(

02.02.10, 12:35
Pisze wam znowu o moim bracie-idiotą..
Dziś rano chciał mnie oplać wodą ale mu się nie udało . angryangry
Co mam zrobić żeby tak nie robił. ;DD


PS..
Ma 21lat i taki pedał , idiota , debil , h...sad
Obserwuj wątek
    • kolorowa... Re: Problem z bratem cz2.;( 02.02.10, 12:38
      ja tez mam takiego brata tylko on jest młodszy o damnie i jak go nbije to przestaje na 10 min. i znowu sie zaczyna...
      • miracle_drug Re: Problem z bratem cz2.;( 02.02.10, 12:41
        powiedz mu że jest infantylny i żeby sie poszedł leczyć .
    • oliiviia Re: Problem z bratem cz2.;( 02.02.10, 12:41
      Nie zakładaj drugiego takiego samego wątku.
      Zaśmiecasz forum do cholery!
      Współczuje jane, że będzie musiała po tobie sprzątac ;/
      • pola16 Problem z bratem cz2.;( 02.02.10, 12:45
        KOlo ma problemy, ale to normalka ze starszym rodzeństwem jest... Po co tak od
        razu naskakiwać na autowa wątku ?!



        *wiesz zawsze zostaje tekst słynny u młodszego rodzeństwa : MAMOOOOOOO!!!suspicious

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka