kotek1234 02.02.10, 12:35 Pisze wam znowu o moim bracie-idiotą.. Dziś rano chciał mnie oplać wodą ale mu się nie udało . Co mam zrobić żeby tak nie robił. ;DD PS.. Ma 21lat i taki pedał , idiota , debil , h... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kolorowa... Re: Problem z bratem cz2.;( 02.02.10, 12:38 ja tez mam takiego brata tylko on jest młodszy o damnie i jak go nbije to przestaje na 10 min. i znowu sie zaczyna... Odpowiedz Link Zgłoś
miracle_drug Re: Problem z bratem cz2.;( 02.02.10, 12:41 powiedz mu że jest infantylny i żeby sie poszedł leczyć . Odpowiedz Link Zgłoś
oliiviia Re: Problem z bratem cz2.;( 02.02.10, 12:41 Nie zakładaj drugiego takiego samego wątku. Zaśmiecasz forum do cholery! Współczuje jane, że będzie musiała po tobie sprzątac ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
pola16 Problem z bratem cz2.;( 02.02.10, 12:45 KOlo ma problemy, ale to normalka ze starszym rodzeństwem jest... Po co tak od razu naskakiwać na autowa wątku ?! *wiesz zawsze zostaje tekst słynny u młodszego rodzeństwa : MAMOOOOOOO!!! Odpowiedz Link Zgłoś