Dodaj do ulubionych

urodziny-Taylor Lautner

10.02.10, 18:00
wiem że zaśmiecam ale mam to w dupie. O to na tym wątku można złożyć życzenia
Taylorowi <3

co mu życzymy?:
- powodzenia w karierze serce
- żeby znalazł w końcu miłość serce
- żeby żył długo i szczęśliwie <333


kochamy Cię <333

piszcie tutaj co życzycie Taylorowi ;33
Obserwuj wątek
    • paulinusia4 Re: urodziny-Taylor Lautner 10.02.10, 18:45
      jeśli się nie mylę to on jutro ma urodziny.
    • chrupek Re: urodziny-Taylor Lautner 10.02.10, 18:46
      *orgazm* Jednak ktoś pamiętał. <3
      Życzę mu sukcesów w karierze i w życiu prywatnym.
      • zabax3 Re: urodziny-Taylor Lautner 10.02.10, 19:57
        wiem że jutro , ale zapewne chrupek by zrobił o tym wątek xD

      • diamond_girl12 Re: urodziny-Taylor Lautner 10.02.10, 20:10
        Sukcesów, nowych ról w filmachsmile serceserce
        Taylor<33
    • xxewelkaxx Taylor ; * * * 11.02.10, 08:23
      Wszystkiego naj. Sukcesów i coraz lepszych ról ; dd
    • kasix_14 Re: urodziny-Taylor Lautner 11.02.10, 08:41
      spełnienia marzeń serce
      • chrupek Re: urodziny-Taylor Lautner 11.02.10, 10:21
        Żabciu pewnie, że bym zrobiła xdd.
        • mortal_14 Re: urodziny-Taylor Lautner 11.02.10, 11:52
          wszystkiego najjjjj! big_grin

          (i żeby w końcu przyjechał do Polski! xD)
    • oliwia003 <33333 11.02.10, 12:00
      dokladam sie do zyczen<3
      chcialabym jeszcze zyczyc aby wszystko ukladalo cie sie w zyciu dobrze ;] <3
      kocham<3
    • kakaao Re: urodziny-Taylor Lautner 11.02.10, 20:00
      Łaaaaa serce Mój gejkob! xD
      No życzę mu powodzenia w karierze, zdrowia, bo to chyba najważniejsze, szczęścia przede wszystkim no i miłości ^^
    • justinowa Re: urodziny-Taylor Lautner 11.02.10, 20:03
      a nie wiem co mu życzyć no dobra to wzystkiego co najlepsze ;P
      • 07tofik Re: urodziny-Taylor Lautner 11.02.10, 20:07
        chociaż go nie lubię to nie będę świnia
        Wszystkiego najlepszego
        Dużo sukcesów i fanek
        Pozdrawiam fanki Taylora smile
    • failien_ Re: urodziny-Taylor Lautner 11.02.10, 20:06
      ekm, wszystkiego najlepszego i tyle.


      < 3333333333333333333333

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka