wiem że zaśmiecam ale mam to w dupie. O to na tym wątku można złożyć życzenia
Taylorowi <3
co mu życzymy?:
- powodzenia w karierze

- żeby znalazł w końcu miłość

- żeby żył długo i szczęśliwie <333
kochamy Cię <333
piszcie tutaj co życzycie Taylorowi ;33