anusia.808 06.03.10, 14:46 Nie wiem dlaczego w poprzednim wądku wystapił jakiś błąd Więc postanowiłam go napisac jeszcze raz. W czwartek byłam na filmie "Avatar". Bardzo mi się podobał Ciekawa jestem co wy sądzicie o tym filmie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nnati96 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:51 Ja byłam jeden dzień po premierze i uważam , że był to najlepszy film na jakim kiedykolwiek byłam Odpowiedz Link Zgłoś
selena94 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:53 a dla mnie jest to bardzo bardzo głupi film... !! Odpowiedz Link Zgłoś
starberry Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:56 a oglądałaś ? też tak myślałam dopóki nie byłam w kinie . xd Odpowiedz Link Zgłoś
selena94 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:57 nie byłam na tym w kinie, bo to wielkie badziewie !! Odpowiedz Link Zgłoś
zbuntowanaa Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 16:55 Miałam iść na avatar ale nie poszłam Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia15 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 16:58 mi też się podobał Świetny jest ten film Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia15 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 17:00 też mi się podoba Świetny jest ten film Odpowiedz Link Zgłoś
kusy505 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 17:01 mi się strasznie podobał.....Wkurzające było to że musiałam czytać napisy w kinie. Ale co tam ważne że by strasznie ciekawy Odpowiedz Link Zgłoś
light Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 17:01 Mam wrażenie, że film miał wyjść niezwykle głęboki, piękny, romantyczny, a ja sądzę, że wyszło wręcz odwrotnie: jest mdły, przewidywalny - i to bardzo w niektórych momentach - i płytki. Odpowiedz Link Zgłoś
poconacokomuto 10/10 06.03.10, 17:04 Daję mu max punktów. Film był świetny, znaczy się jest. Dający do myślenia. Naprawdę mi się podobał! Odpowiedz Link Zgłoś
ayu Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 18:12 light, ja tak samo jak ty. w ogóle nie rozumiem fenomenu tego filmu... W OGÓLE :x Odpowiedz Link Zgłoś
paulla1872 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 17:05 "AVATAR" to genialny film byłam na nim 4 dni po premierze Odpowiedz Link Zgłoś
florcia08 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 18:16 Nie podobał mi się, bo nie lubie filmów sience fiction Odpowiedz Link Zgłoś
anusia.808 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 19:36 Szkoda tylko że trzeba było czytac napisy, ale film super Odpowiedz Link Zgłoś
butterfly3689 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 20:27 byłam we wtorek na tym ze szkoły i nawet mi się podobał xD Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 -.- 07.03.10, 14:56 nie musiał wyskakiwać żaden błąd. powtarzasz wątek, dlatego ktoś go usunął. przejrzyj strony o filmach, takich wątków jest piętnaście co do filmu, przerost formy nad treścią, powtarzam się Odpowiedz Link Zgłoś
lilii_95 Re: -.- 07.03.10, 15:01 byłam na 3D. troszkę pusty. spodziewałam się czegoś więcej. jeżeli ten film dostanie Oskara to chyba sobie coś zrobię. Odpowiedz Link Zgłoś
ama_ Re: Film "AVATAR" 07.03.10, 15:33 Byłam na nim miesiąc temu ; Bardzo mi się podobał . Troche śmiać mi się chciało jak oni płakali. Mam go na pendrajvie i ciesze się że go widziałam . mam nadzieje że będzie druga część . Pozdrawiam ! Odpowiedz Link Zgłoś