Dodaj do ulubionych

Film "AVATAR"

06.03.10, 14:46
Nie wiem dlaczego w poprzednim wądku wystapił jakiś błąd sad
Więc postanowiłam go napisac jeszcze raz.

W czwartek byłam na filmie "Avatar".
Bardzo mi się podobał serceserce

Ciekawa jestem co wy sądzicie o tym filmie?
Obserwuj wątek
    • nnati96 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:51
      Ja byłam jeden dzień po premierze i uważam , że był to najlepszy film na jakim
      kiedykolwiek byłamwink
      • nie_taka_slodka Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:55
        bardzo mi się podobał ( :
    • selena94 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:53
      a dla mnie jest to bardzo bardzo głupi film... !!
      • starberry Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:56
        a oglądałaś ?
        też tak myślałam dopóki nie byłam w kinie . xd
      • selena94 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:57
        nie byłam na tym w kinie, bo to wielkie badziewie !!
    • xprincess Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:53
      nie oglądałam wink
      • sileny. Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:58
        wystąpił błąd bo było kociaku. ;3
    • dark_angel. Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 14:57
      Było
    • temptation Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 16:51
      Głupi ;/
    • pauzia_a Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 16:53
      Avatar jest super serce
    • zbuntowanaa Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 16:55
      Miałam iść na avatar ale nie poszłamtongue_out
    • lolcia15 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 16:58
      mi też się podobał big_grin
      Świetny jest ten film serce
    • lolcia15 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 17:00
      też mi się podoba big_grin
      Świetny jest ten film serce
    • kusy505 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 17:01
      mi się strasznie podobał.....Wkurzające było to że musiałam czytać napisy w
      kinie. Ale co tam ważne że by strasznie ciekawy
    • light Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 17:01
      Mam wrażenie, że film miał wyjść niezwykle głęboki, piękny, romantyczny, a ja
      sądzę, że wyszło wręcz odwrotnie: jest mdły, przewidywalny - i to bardzo w
      niektórych momentach - i płytki.
      • poconacokomuto 10/10 06.03.10, 17:04
        Daję mu max punktów. Film był świetny, znaczy się jest. Dający do myślenia. Naprawdę mi się podobał! smile
      • ayu Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 18:12
        light, ja tak samo jak ty. w ogóle nie rozumiem fenomenu tego filmu... W OGÓLE :x
    • paulla1872 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 17:05
      "AVATAR" to genialny film byłam na nim 4 dni po premierze smirk
    • florcia08 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 18:16
      Nie podobał mi się, bo nie lubie filmów sience fictionsciana
    • anusia.808 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 19:36
      Szkoda tylko że trzeba było czytac napisy,
      ale film super
    • butterfly3689 Re: Film "AVATAR" 06.03.10, 20:27
      byłam we wtorek na tym ze szkoły i nawet mi się podobał xD
    • beauty12 Re: Film "AVATAR" 07.03.10, 14:43
      Mnie też się podobał smile
    • bouche2 -.- 07.03.10, 14:56
      nie musiał wyskakiwać żaden błąd. powtarzasz wątek, dlatego ktoś go usunął.
      przejrzyj strony o filmach, takich wątków jest piętnaście

      co do filmu, przerost formy nad treścią, powtarzam się
      • lilii_95 Re: -.- 07.03.10, 15:01
        byłam na 3D.
        troszkę pusty. spodziewałam się czegoś więcej.


        jeżeli ten film dostanie Oskara to chyba sobie coś zrobię.
    • ama_ Re: Film "AVATAR" 07.03.10, 15:33
      Byłam na nim miesiąc temu ;
      Bardzo mi się podobał .
      Troche śmiać mi się chciało jak oni płakali.

      Mam go na pendrajvie i ciesze się że go widziałam .
      mam nadzieje że będzie druga część .

      Pozdrawiam !

      big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka