Dodaj do ulubionych

Usta usta.

06.03.10, 20:52
jestem w trakcie oglądania tego serialu i strasznie mi się podoba. jest strasznie śmieszny. a wam, się podoba?

szkoda, że będzie miał tylko 13 odc. ale nie wiem czy to prawda. ;33
Obserwuj wątek
    • secrets Re: Usta usta. 06.03.10, 20:53
      * przepraszam za nadużycie słowa strasznie. c:
    • secrets Re: Usta usta. 06.03.10, 21:08
      ?
    • ehe_ Re: Usta usta. 06.03.10, 21:11
      coo . ? tylko 13? Pogieło cie? ;d.
      Fajny, fajny ;p
      • miles11 Re: Usta usta. 06.03.10, 21:16
        Cóż fajny oglądałam pierwszy odcinek i tak naprawde mogłoby się już skończyc
        ciekawe co bęzie dalej
      • secrets @ehe_ 06.03.10, 21:17
        przynajmniej tak mi się wyświetliło na tv jak chciałam sprawdzić o czym będzie. to m.in. wyświetliło mi się że to 1/13 odc. tak więc wywnioskowałam. ;-33
    • kammi Re: Usta usta. 06.03.10, 21:17
      nawet nawet. smiechowy, jak to sie mówi. c :
      • truski_95 Usta usta. 06.03.10, 21:22
        nie oglądałam big_grin
    • jo. Re: Usta usta. 06.03.10, 21:21
      Już kręcą drugą serię. Zaczęli jakiś miesiąc przed puszczeniem tego odcinka : )
      Czyta się Popcornera.
      • korni1996 Re: Usta usta. 06.03.10, 21:25
        Serial jest świetny, bardzo mi się podoba, przez cały czas się śmiałam
      • raspberrytears Re: Usta usta. 06.03.10, 21:28
        widzialam nawet dwa. I jeszcze nigdy w zyciu sie tak nie smialam, ale w ogole to
        przez mame zobaczylam to. Czegos takiego w telewizji nie widzialam. 40 minut
        wielkiego smiechu

        Przepraszam za brak polskich znakow.
    • mandy_jonas Re: Usta usta. 06.03.10, 21:26
      Oo, to ja sobie powtórkę obejrzę;D
      Ciekawe czy druga seria będzie^^
      • fantabuu Ups. 06.03.10, 21:33
        Zapomniałam oglądac ..
    • delicjaxx Re: Usta usta. 06.03.10, 21:30
      haha mi tesh się on podoba XD
      • blondbrunetka Re: Usta usta. 06.03.10, 22:58
        w tym czasie oglądałąm slumdoga c:
        <3333333
    • robaczek3508 Re: Usta usta. 06.03.10, 23:11
      Tak mogę przyznać że serial pt. ''USTA, USTA'' jest bardzo zabawny i fajny ....
      Mogą go oglądać osoby w różnym wieku bo na pewno wszystkich rozśmieszybig_grin
      Poprawi humor ... wink
      • madziek67 ;D 07.03.10, 00:47
        jest świetny ! Ciągle się śmiałam xdd
    • karolcika2205 Re: Usta usta. 07.03.10, 00:50
      mi tez sie bardzo podoba ; )) . mam nadzieje, ze bedzie wiecej odc niz 13 .
      • dark_evil Re: Usta usta. 07.03.10, 12:48
        serial zajebisty ;] naśmiałam się suspicious
    • secrets Re: Usta usta. 07.03.10, 14:10
      ja też chcę żeby mój przyszły chłopak zaśpiewał mi serenadę na golasa, z różą w dupie. ;DD

      módlmy się, żeby odcinków było więcej.
      • logicznaaa Re: Usta usta. 07.03.10, 14:15
        Nie oglądałam, ale chyba muszę nadrobić tongue_out
    • bouche2 informacja 07.03.10, 14:49
      ja nie oglądałam, bo nie było mnie w domu, więc obejrzę dzisiaj powtórkę c(:

      oglądałam bodajże dzień dobry tvn, gdzie była magda różczka i chyba paweł
      wilczak. mówili, że tak jak w oryginale będzie 36 odcinków chyba, czyli
      mniej więcej trzy serie, na jednej się nie skończy, nie martwcie się, zwłaszcza
      że na pewno będzie miał dużą oglądalność c(:
      • secrets Re: informacja 07.03.10, 15:30
        ale oby zrobili jeszcze więcej odcinków. c:

        pokochałam ten serial tak samo jak BrzydUlę. wgl, tvn ma chyba najfajniejsze seriale, nie? ;3
        • bouche2 Re: informacja 07.03.10, 19:13
          to znaczy wypowiadali się właśnie, że więcej odcinków raczej nie powstanie, bo
          to jest oparte na jakimś amerykańskim serialu i raczej nic z tego nie wyjdzie c(:
          ale 3 serie to też sporo ;}
    • princessm Re: Usta usta. 07.03.10, 18:05
      Wciągający i smieszny od pierwszej sceny wink
    • gosia01 Re: Usta usta. 07.03.10, 19:16
      masz racje!
      ja też jestem w trakcie oglądania i bardzo mnie śmieszy XD
    • prosiak_ Re: Usta usta. 07.03.10, 19:21
      nie oglądam tego.
      • mweezy Re: Usta usta. 12.03.10, 17:56
        nie oglądam i patrząc na powyższe komentarze raczej nie obejrzę tongue_out
    • kontrastowa Re: Usta usta. 12.03.10, 17:59
      genialny xD
    • zjem_ci_kota Re: Usta usta. 12.03.10, 20:20
      raczej nie oglądam seriali ;p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka