secrets 06.03.10, 20:52 jestem w trakcie oglądania tego serialu i strasznie mi się podoba. jest strasznie śmieszny. a wam, się podoba? szkoda, że będzie miał tylko 13 odc. ale nie wiem czy to prawda. ;33 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
secrets Re: Usta usta. 06.03.10, 20:53 * przepraszam za nadużycie słowa strasznie. c: Odpowiedz Link Zgłoś
ehe_ Re: Usta usta. 06.03.10, 21:11 coo . ? tylko 13? Pogieło cie? ;d. Fajny, fajny ;p Odpowiedz Link Zgłoś
miles11 Re: Usta usta. 06.03.10, 21:16 Cóż fajny oglądałam pierwszy odcinek i tak naprawde mogłoby się już skończyc ciekawe co bęzie dalej Odpowiedz Link Zgłoś
secrets @ehe_ 06.03.10, 21:17 przynajmniej tak mi się wyświetliło na tv jak chciałam sprawdzić o czym będzie. to m.in. wyświetliło mi się że to 1/13 odc. tak więc wywnioskowałam. ;-33 Odpowiedz Link Zgłoś
kammi Re: Usta usta. 06.03.10, 21:17 nawet nawet. smiechowy, jak to sie mówi. c : Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: Usta usta. 06.03.10, 21:21 Już kręcą drugą serię. Zaczęli jakiś miesiąc przed puszczeniem tego odcinka : ) Czyta się Popcornera. Odpowiedz Link Zgłoś
korni1996 Re: Usta usta. 06.03.10, 21:25 Serial jest świetny, bardzo mi się podoba, przez cały czas się śmiałam Odpowiedz Link Zgłoś
raspberrytears Re: Usta usta. 06.03.10, 21:28 widzialam nawet dwa. I jeszcze nigdy w zyciu sie tak nie smialam, ale w ogole to przez mame zobaczylam to. Czegos takiego w telewizji nie widzialam. 40 minut wielkiego smiechu Przepraszam za brak polskich znakow. Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: Usta usta. 06.03.10, 21:26 Oo, to ja sobie powtórkę obejrzę;D Ciekawe czy druga seria będzie^^ Odpowiedz Link Zgłoś
blondbrunetka Re: Usta usta. 06.03.10, 22:58 w tym czasie oglądałąm slumdoga c: <3333333 Odpowiedz Link Zgłoś
robaczek3508 Re: Usta usta. 06.03.10, 23:11 Tak mogę przyznać że serial pt. ''USTA, USTA'' jest bardzo zabawny i fajny .... Mogą go oglądać osoby w różnym wieku bo na pewno wszystkich rozśmieszy Poprawi humor ... Odpowiedz Link Zgłoś
karolcika2205 Re: Usta usta. 07.03.10, 00:50 mi tez sie bardzo podoba ; )) . mam nadzieje, ze bedzie wiecej odc niz 13 . Odpowiedz Link Zgłoś
secrets Re: Usta usta. 07.03.10, 14:10 ja też chcę żeby mój przyszły chłopak zaśpiewał mi serenadę na golasa, z różą w dupie. ;DD módlmy się, żeby odcinków było więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
logicznaaa Re: Usta usta. 07.03.10, 14:15 Nie oglądałam, ale chyba muszę nadrobić Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 informacja 07.03.10, 14:49 ja nie oglądałam, bo nie było mnie w domu, więc obejrzę dzisiaj powtórkę c(: oglądałam bodajże dzień dobry tvn, gdzie była magda różczka i chyba paweł wilczak. mówili, że tak jak w oryginale będzie 36 odcinków chyba, czyli mniej więcej trzy serie, na jednej się nie skończy, nie martwcie się, zwłaszcza że na pewno będzie miał dużą oglądalność c(: Odpowiedz Link Zgłoś
secrets Re: informacja 07.03.10, 15:30 ale oby zrobili jeszcze więcej odcinków. c: pokochałam ten serial tak samo jak BrzydUlę. wgl, tvn ma chyba najfajniejsze seriale, nie? ;3 Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 Re: informacja 07.03.10, 19:13 to znaczy wypowiadali się właśnie, że więcej odcinków raczej nie powstanie, bo to jest oparte na jakimś amerykańskim serialu i raczej nic z tego nie wyjdzie c(: ale 3 serie to też sporo ;} Odpowiedz Link Zgłoś
princessm Re: Usta usta. 07.03.10, 18:05 Wciągający i smieszny od pierwszej sceny Odpowiedz Link Zgłoś
gosia01 Re: Usta usta. 07.03.10, 19:16 masz racje! ja też jestem w trakcie oglądania i bardzo mnie śmieszy XD Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: Usta usta. 12.03.10, 17:56 nie oglądam i patrząc na powyższe komentarze raczej nie obejrzę Odpowiedz Link Zgłoś