katiusia12 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 19:40 Ty chyba masz nienormalną rodzinę Odpowiedz Link Zgłoś
mileyoxox Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 19:47 mi też wszyscy wchodzą , a jak się zamkne to walą w dzwi i musze im otworzyć , nie martw się też mam dziwną rodzine . ! Odpowiedz Link Zgłoś
whyduckxoo yh... 28.06.10, 19:47 po pierwsze: zamknij drzwi na klucz... Jeżeli nie macie zamka w drzwiach, to pogadaj z rodzicami. Powiedz że to Cię irytuje.... i że to nie jest fajne. Każdemu tak robią[członkowie rodziny] czy tylko toobie? Odpowiedz Link Zgłoś
diana_rose Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 19:55 nie masz jakiegoś klucza czy zamka? Odpowiedz Link Zgłoś
nuna_ Znam to ! 28.06.10, 20:40 Mam to samo, nie mogę nic zrobić, aby mnie nie pospieszano i nie pytano co robię. To wkurzające Jak się kompię to pukają mi do drzwi, nawet jak myje się dopiero 5 minut ! Gdy rano myje zęby i twarz "pospiesz się inni też muszą skorzystać z łazienki ! " Nawet w swoim pokoju, poprosiłam aby pukali, ze względu na to, że moge się przebierać, no to chyba normalne, że się krępuje ! Moja mam nie potrafi uszanować żadnych zasad, prócz swoich. Odpowiedz Link Zgłoś
miss_pauline Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 20:54 Zamknij się po prostu na klucz, a jeśli nie masz zamontowanego zamka w drzwiach, to po prostu powiedz, żeby ci nie włazili bo jest to niekomfortowo i sobie tego nie życzysz, możesz też jak ktoś z twojej rodziny będzie w łazience, też po prostu tak wchodzić i za usprawiedliwienie podać , że przecież ty czujesz się właśnie tak w chwili jak ktoś ci wchodzi do łazienki. Odpowiedz Link Zgłoś
demilovatocool Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 21:14 mi nigdy nikt nie wszedł ale gdybym się nie zamkła to nie raz by weszli!! Odpowiedz Link Zgłoś
truskawkooowaa. Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 22:39 ty im też tak wchodź . x DD a tak serio, to porozmawiaj z nimi o tym ! nie masz zamka w drzwiach ? ; o jeśli nie to skołuj sb jakąś kartke i przyklej do drzwi z napisem ZAJĘTE NIE WCHODZIĆ ! poproś wszystkich żeby tego przestrzegali. Odpowiedz Link Zgłoś
zboczona_ona Re: Nie myj się... 29.06.10, 14:48 sama sie nie myj głupia sucz ... Odpowiedz Link Zgłoś
kasiekk2 Re: Nie myj się... 30.06.10, 21:51 Ej , ejj . Bez wyzwisk dobrze . ? Nie umiesz wyczuć sarkazmu to masz wielki problem . Napisałam tak ponieważ dla mnie wydaje to sie idiotyczne pisać o takich problemach na forum . Niby jak mamy ci pomóc ? Trzymać ci drzwi . ? Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 =o 29.06.10, 20:11 mi jeszcze nic się takiego nie przytrafiło , zamykam się zawsze na klucz i uprzedzam że idę się wykąpać czy coś . x dd przejebane masz . -,- Odpowiedz Link Zgłoś
bella_swan_12 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 00:13 zboczona_ona napisał(a): > co mam zrobić ? > jak się myję każdy wchodzi do łazienki ;/ > to nie jest fajne ;/ > czy wam też to się zdarza czy ja mam nienormalną rodzinę ? > najpierw wolę się spytać a potem opowiadać ;/ Mi nie wchodzą bo zawsze zamykam drzwi na zamek Ale możesz im wytłumaczyć , że nie lubisz jak wchodzą Ci do toalety kiedy ty z niej korzystasz . Powiedź , że chcesz mieć trochę prywatności i że się krępujesz jak ci wchodzą bez pukania. A jeśli masz zamek w drzwiach to po prostu je zamykaj Odpowiedz Link Zgłoś
winia Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 20:48 jak mama czegoś pilnie potrzebuje to wejdzie ale zawsze pyta się czy może. Tata nigdy nie wchodził. Odpowiedz Link Zgłoś
pantera Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 20:52 ja mam to samo.. dlatego staram sie zamykac to wtedy czuje szie pewniej ze mi nikt bez pukania nie wejdzie... Odpowiedz Link Zgłoś
patriciabiebzx3 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 20:55 Zamykaj sie ! problem ;D Odpowiedz Link Zgłoś
pretty_lady nie możesz się zakluczyć ? 30.06.10, 20:58 a jeśli nie masz klucza w łazience to po prostu porozmawiaj ze wszystkimi,którzy wchodzą Ci do łazienki i problem z głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
emma074 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 21:10 zamykaj się na klucz a jak go nie masz to porozmawiaj z rodzicami niech zainstalują albo nie wchodzą do łazienki tak osobiście to Ci współczuje Odpowiedz Link Zgłoś
demily33 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 21:45 no fakt , masz jakąś dziwną rodzinę a tak w ogóle to nie masz zamka w drzwiach w łazience ??? u mnie każdy wie że nie wolno wchodzić do łazienki gdy jest tak ktoś inny Odpowiedz Link Zgłoś
cukiereczek. Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 21:55 Nie masz drzwi zamykanych na klucz ? Ja na szczęście nie mam takiego problemu. Może powiedz wszystkim przed kąpielą,że łazienka jest zajęta. Odpowiedz Link Zgłoś
kokoss. Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 22:01 mam tak samo tyle że drzwi od łazienki nie mam na klucz tylko taki haczyk i nawet jak ktoś otworzy to robi się taka szpara na ok.3 cm . Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia Mam tak samo ! 30.06.10, 22:00 Więc witaj w klubie mam tak samo ! Wszyscy wchodzą a najbardziej tata i młodsza siostra i nie mogę się umyć zamykam drzwi to tata na mnie krzyczy a po co je zamykasz i mówi ,że nie mam 18 lat żeby się zamykać i jak się kopię to wszystkim chcę się siku itp no dobija mnie to zero prywatności przebieram się wszyscy wchodzą i mówią jaki dziwak i się wstydzi no ja nie mogę najlepiej na golasa mam chodzić pewnie tak by chcieli Odpowiedz Link Zgłoś