Dodaj do ulubionych

nawet w łazience mam zero prywatności ;(

    • katiusia12 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 19:40
      Ty chyba masz nienormalną rodzinę
    • mrahmrah_ to czemu nie zamkniesz drzwi? 28.06.10, 19:45
    • mileyoxox Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 19:47
      mi też wszyscy wchodzą , a jak się zamkne to walą w dzwi i musze im otworzyć , nie martw
      się też mam dziwną rodzine . !
    • whyduckxoo yh... 28.06.10, 19:47
      po pierwsze: zamknij drzwi na klucz...
      Jeżeli nie macie zamka w drzwiach, to pogadaj z rodzicami.
      Powiedz że to Cię irytuje....
      i że to nie jest fajne.
      Każdemu tak robią[członkowie rodziny] czy tylko toobie?
    • diana_rose Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 19:55
      nie masz jakiegoś klucza czy zamka?
    • nuna_ Znam to ! 28.06.10, 20:40
      Mam to samo, nie mogę nic zrobić, aby mnie nie pospieszano i nie pytano co robię.
      To wkurzająceangry
      Jak się kompię to pukają mi do drzwi, nawet jak myje się dopiero 5 minut !
      Gdy rano myje zęby i twarz "pospiesz się inni też muszą skorzystać z łazienki ! "
      Nawet w swoim pokoju, poprosiłam aby pukali, ze względu na to, że moge się przebierać,
      no to chyba normalne, że się krępuje !
      Moja mam nie potrafi uszanować żadnych zasad, prócz swoich.
      sciana
    • miss_pauline Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 20:54
      Zamknij się po prostu na klucz, a jeśli nie masz zamontowanego zamka w drzwiach,
      to po prostu powiedz, żeby ci nie włazili bo jest to niekomfortowo i sobie tego
      nie życzysz, możesz też jak ktoś z twojej rodziny będzie w łazience, też po
      prostu tak wchodzić i za usprawiedliwienie podać , że przecież ty czujesz się
      właśnie tak w chwili jak ktoś ci wchodzi do łazienki.
    • demilovatocool Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 21:14
      mi nigdy nikt nie wszedł ale gdybym się nie zamkła to nie raz by weszli!!
    • truskawkooowaa. Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 28.06.10, 22:39
      ty im też tak wchodź . x DD

      a tak serio, to porozmawiaj z nimi o tym !
      nie masz zamka w drzwiach ? ; o
      jeśli nie to skołuj sb jakąś kartke i przyklej do drzwi z napisem ZAJĘTE NIE WCHODZIĆ
      !
      poproś wszystkich żeby tego przestrzegali.
      • kasiekk2 Re: Nie myj się... 28.06.10, 23:10
        tak będzie najlepiej . c:
        • zboczona_ona Re: Nie myj się... 29.06.10, 14:48
          sama sie nie myj głupia sucz ...
          • kasiekk2 Re: Nie myj się... 30.06.10, 21:51
            Ej , ejj . Bez wyzwisk dobrze . ? Nie umiesz wyczuć sarkazmu to masz wielki problem .
            Napisałam tak ponieważ dla mnie wydaje to sie idiotyczne pisać o takich problemach na
            forum . Niby jak mamy ci pomóc ? Trzymać ci drzwi . ?
    • caterina97 =o 29.06.10, 20:11
      mi jeszcze nic się takiego nie przytrafiło , zamykam się zawsze na klucz i uprzedzam że
      idę się wykąpać czy coś . x dd
      przejebane masz . -,-
    • bella_swan_12 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 00:13
      zboczona_ona napisał(a):

      > co mam zrobić ?
      > jak się myję każdy wchodzi do łazienki ;/
      > to nie jest fajne ;/
      > czy wam też to się zdarza czy ja mam nienormalną rodzinę crying ?
      > najpierw wolę się spytać a potem opowiadać ;/

      Mi nie wchodzą bo zawsze zamykam drzwi na zamek smile Ale możesz im wytłumaczyć ,
      że nie lubisz jak wchodzą Ci do toalety kiedy ty z niej korzystasz . Powiedź ,
      że chcesz mieć trochę prywatności i że się krępujesz jak ci wchodzą bez pukania.
      A jeśli masz zamek w drzwiach to po prostu je zamykaj big_grin
      • winia Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 20:48
        jak mama czegoś pilnie potrzebuje to wejdzie ale zawsze pyta się czy może. Tata nigdy nie
        wchodził.
    • pantera Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 20:52
      ja mam to samo.. sad
      dlatego staram sie zamykac to wtedy czuje szie pewniej ze mi nikt bez pukania
      nie wejdzie...winkkiss
    • patriciabiebzx3 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 20:55
      Zamykaj sie ! problem ;Dsciana
      • pretty_lady nie możesz się zakluczyć ? 30.06.10, 20:58
        a jeśli nie masz klucza w łazience to po prostu porozmawiaj ze wszystkimi,którzy wchodzą Ci do łazienki i problem z głowy.
    • emma074 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 21:10
      zamykaj się na klucz a jak go nie masz to porozmawiaj z rodzicami niech zainstalują albo nie wchodzą do łazienki wink tak osobiście to Ci współczuje
    • demily33 Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 21:45
      no fakt , masz jakąś dziwną rodzinę sad
      a tak w ogóle to nie masz zamka w drzwiach w łazience ???
      u mnie każdy wie że nie wolno wchodzić do łazienki gdy jest tak ktoś inny big_grin
    • cukiereczek. Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 21:55
      Nie masz drzwi zamykanych na klucz ?
      Ja na szczęście nie mam takiego problemu.
      Może powiedz wszystkim przed kąpielą,że łazienka jest zajęta.
      • kokoss. Re: nawet w łazience mam zero prywatności ;( 30.06.10, 22:01
        mam tak samo
        tyle że drzwi od łazienki nie mam na klucz tylko taki haczyk
        i nawet jak ktoś otworzy to robi się taka szpara na ok.3 cm .
    • blondzia Mam tak samo ! 30.06.10, 22:00
      Więc witaj w klubie mam tak samo ! Wszyscy wchodzą a najbardziej tata i młodsza
      siostra i nie mogę się umyć zamykam drzwi to tata na mnie krzyczy a po co je
      zamykasz i mówi ,że nie mam 18 lat żeby się zamykać i jak się kopię to wszystkim
      chcę się siku itp no dobija mnie to sciana zero prywatności przebieram się
      wszyscy wchodzą i mówią jaki dziwak i się wstydzi no ja nie mogę najlepiej na
      golasa mam chodzić crying pewnie tak by chcieli shock

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka