Dodaj do ulubionych

kolczyk na chrząstce

30.06.10, 19:38
Ma ktoś??
Ile kosztował??
Czy Boli??


Niech piszą tylko te które mająsmile
Plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssmile) wypowiadajcie sie..smile
Obserwuj wątek
    • pinky33 pisać:) 30.06.10, 19:38
      • jonas1139 Re: pisać:) 30.06.10, 19:46
        chciałam miec ale niestety moja starsza sie nie zchodziła . sad
        • martuchna125 Re: pisać:) 30.06.10, 20:03
          Ja miałam ale na wf musiałam ściągać a miałam świeżo przekute ucho i mi zarosło
          zamierzam teraz zrobić na drugim ucho . Nic nie boli ponieważ pani która mi
          robiła bo byłam u kosmetyczki zamroziła mi ucho . Zapłaciłam 25 zł .
          Polecam ci kolczyk na chrząstce ładnie wygląda i wcale nie boli więc się nie bój
          . winksmirk
      • angel1117 Re: pisać:) 30.06.10, 20:05
        ja miałam mieć w chrząstce nawet mama się zgodziła ale jednak stwierdziłam że 2
        dziurki wystarczą
    • pinky33 Re: kolczyk na chrząstce 30.06.10, 19:45
      smile)
    • wika123 Re: kolczyk na chrząstce 30.06.10, 19:51
      ja bardzo chce
    • dacey Re: kolczyk na chrząstce 30.06.10, 19:53
      nie mam .
    • bad_alex mam 4 kolczyki w jednym uchu ... 30.06.10, 19:57
      w tym dwa czy jeden na chrząstce .
      trudno mi powiedzieć czy boli czy nie , bo mi zamrażała ucho takim sprayem i dopiero wtedy mi robiła . to , że niby mnie znieczuliła nie zmieniło faktu , że bolało ciut .
      ale jest fajnie .
      tylko nie dociskaj tej zatyczki z tyłu do ucho [ może ci się wydawać , że zaraz spadnie ] , będzie ci ropiało ucho .
      u mnie kosztuje 10 - 20 zł za jedną dziurkę .
      • bad_alex Re: mam 4 kolczyki w jednym uchu ... 30.06.10, 19:58
        do ucha *
      • paulinkakc Re: mam 4 kolczyki w jednym uchu ... 30.06.10, 20:07
        a tak na ogół to ja mam trzy kolczyki w jednym uchu ... planuję więcej, ale moja starsza...
        brrr ... nie za bardzo jej się to po prostu widzi ....
    • paulinkakc Re: kolczyk na chrząstce 30.06.10, 20:04
      Ja mam kolczyk na chrząstce .... To w ogóle nie boli .... jak masz już normalne kolczyki to
      na pewno pamiętasz jak było jak sobie przebijałaś uszy ... nie boli ... i kosztuje około 30
      złotych ... może taniej ... już długo mam tego kolczyka także nie pamiętam ... Ale to jest
      na prawdę fajna sprawa !
      • lieb_de_sekunde Re: kolczyk na chrząstce 30.06.10, 20:11
        Zależy czy ci znieczulają czy nie... ;d
        Podobno bez znieczulenia bolo cholernie bo to w końcu chrząstka a tak to raczej
        nie...
        • pinky33 dzięki.,,:) 30.06.10, 21:12

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka